Eveline, 2000 Procent Lash Extreme (Tusz wodoodporny pogrubiający, wydłużający i podkręcający)

Wodoodporny tusz do rzęs pogrubiająco- wydłużająco- podkręcający. Nie osypuje się, zawiera naturalne woski i witaminy, które pozwalają utrzymać rzęsy w dobrej kondycji. Zawiera polimery, które tworzą na rzęsach film izolujący makijaż od wilgoci - nie rozmazuje się, nie skleja rzęs.

Jestem na TAK

Produkt jest w dobrej cenie i jak na tę cenę również jakoś mnie zadowala. Zdarzało mi się kupować inne tusze, o wiele gorsze, a ceny były wyższe. Niekiedy warto sięgnąć również po produkt z niższej półki. Co do samego tuszu - moim zdaniem dużą zaletą jest wydajność, nie rozkrusza się po dłuższym użytkowaniu, nadal ma dobrą konsystencję, co do koloru - głęboka czerń, ładnie rozdziela rzęsy.

Cena daje efekt

Tani tusz, ktory w ogole nie pogrubia, ale za to podkreca rzesy
Zapach kojarzymi sie z mokra ziemia. mam wrazliwe oczy, a po nałozeniu tuszu, zaczynaja mnie piec i bolec, dlatego nie kupie go po raz drugi.. ciezko sie zmywa, ale plusem jest to, ze jest wodoodporny dostepny w roznych kolorach. bardzo wydajny, podkreca i wydłuza rzesy i tani jakna swoje mozliwosci

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 1

mniej niz zero.

Po moich rozmysleniach to byl chyba czarny tusz do piora rozcienczony zwykla woda. Efekt? Zerowy,procz lekkiego przyciemnienia. Ale czego mozna spodzieac sie po takim tuszu?:D Byl w gazecie wiec kupilam, tak tez nie bede sie nad nim pastwic bo moglam go wcale nie uzywac.

Używam tego produktu nie pamietam.
Ilość zużytych opak.:uzylam z 5 razy.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Jestem zachwycona!

Dotychczas uzywalam MF, ale teraz zmieniam na Eveline. Nigdy nie myslalam, ze tak tani tusz moze dawac tak swietne efekty. Swietnie rozczesuje rzesy, ma ladny kolor, pieknie pogrubia i wydluza. Niestety, wieczorem zaczyna sie troche kruszyc, ale z tym dam sobie rade. Jest bardzo wydajny i mozna nakladac dowolna ilosc warstw, co bardzo mi sie podoba, bo lubie miec mocno podkreslone oczy.

Co to jest?

To najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam! 0 efektu, jakbym malowała rzęsy wodą!
Nic, kompletnie nic nie było widać - no, tylko poza tym, że posklejał mi rzęsy.

Używam tego produktu od: używałam ok tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 i nie będzie więcej

Nijaki

Dostalam go z gazeta i jestem bardzo zadowolona.Nadaje oczom naprawde prawdziwa czern i jest woodoodporny.Pamietam jak malowalam sie nim do szkoly a padal snieg i nic sie nie rozmazalo.Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Zaczal sie bardzo mi obsypywac,nadaje slaby efekt.
Zeschnal po szybkim czasie, jednak go nie kupie wiecej.

Średnio na jeża.

Też kupiłam go razem z gazetą... Albo bardziej gazetę razem z nim.
Czy jestem zadowolona? Średnio. Mógłby mnie bardziej usatysfakcjonować.
Podobała mi się w nim gęsta szczoteczka, która ładnie rozczesuje rzęski - nie sposób ich posklejać. Pozatym delikatnie wydłuża, pogrubia, ale napewno nie podkręca, tak jak zapewniał producent (minus pierwsza gwiazdeczka). Jest wodoodporny, ale pod koniec dnia się osypuje (i za to odejmuję drugą).

Używam tego produktu od:

A mnie się podobał :)

Ja też kupiłam go z "Dziewczyną" - tylko dla tuszu kupiłam tą beznadziejną gazetę. Tusz jak dal mnie bardzo fajny :) Spodobała mi się gęsta szczoteczka. ładnie rozczesywała rzęsy, chociaż na początku sklejała. To przez to, że tusz musiał trochę zgęstniec i efekty były dużo lepsze po jakimś czasie.

U mnie tusz się nie osypywał, rzęsy przez długi czas były idealne :)

Mnie się podobał, szkoda, że już nie mogę go znalesc :(

Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

Baaaaadziewie

Dodatek do gazety... Sama nigdy bym sobie go nie kupiła. Juz nie jeden raz naciełąm się na takie cuda. I tu nie było inaczej

+ nie stwierdziłam (może tylko kolor i cena)

- trwałość... hmmm ok poł godziny. Potem zaczyna się osypywać, mazać itp. Brrr
- efekt? Posklejane owadzie nóżki. Kazda rzęsa w inną stronę

Ten koszmar sni mi się po nocach ;) Stanowczo odradzam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zero (i chwała Bogu)

Zgiń, przepadnij! =)

Ale to było świństwo! A fuj! Był jakiś taki owłosiony :P Włoski wpadały do oczu i podrażniały, robiły owadzie nóżki, sterczały na cztery strony świata i wyglądałam komicznie. Pamiętam że oprócz sklejenia i przyczernienia nie dawał żadnych efektów.

Umalowałam się nim tylko kilka razy... Ostatni raz wyglądał tak: pomalowałam jedno oko, wkładam szczoteczkę do opakowania i... wyciągam sam badyl :D a szczoteczka została w środku :D:D:D:D:D:D Wywaliłam to dziadostwo. Gorszego świństwa jeszcze nie miałam :P

Ilość zużytych opakowań: no comments :D bo mi się śmiać chce na samą myśl o jego "zużyciu" :D

Niewidoczny

Kupiłam w pośpiechu i bez zastanowienia. Bardzo tani. Pomalowane oko i to jeszcze gołe wyglądają tak samo. Jest niewidoczny, tylko po paru godzinach pojawia się pod okiem w postaci "pandy". Jestem rozczarowana.

czad!

Znakomity tusz. Jest delikatny (o taki efekt chodzi :)), lekko podkręca i podkreśla rzęsy. Nie zostawia grudek. Oczy są wyraźniejsze. Prawie w ogóle nie obsypuje. A do tego tani :D Spokojnie można stosować do szkoły ;)