Coromandels de Chanel

Coromandels de Chanel

Gwiazda kolekcji Chanel Makijaż Jesień 2005.
Inspirowane ulubionymi parawanami chińskimi Coco Chanel. W zestawie są trzy cienie : złoty, czerń inkrustowana złotem i ochra także inkrustowana zlotem. Cienie stosować można na wiele sposobów. Czerń jako eyliner i cień, ohrę jako cień lub róż do policzków a złoto jako cień albo rozświetlacz. Jako Chanel Addict kupiłam je jak tylko sie ukazały w Sephorze i jestem pod wrażeniem piękna i różnorodności zastosowań. No i trwałości rzecz jasna:)

Cena: 242zł / 14g

Dobry kosmetyk

Bardzo wydajny kosmetyk. Wystarczył mi na naprawdę długo. Ciekawe zestawienie kolorów, złoto i rdzawa czerwień nadają się zarówno do oczu jak i makijażu twarzy, mogą służyć jako rozświetlacz lub róż.

Używam tego produktu od:długo

czarny mat, świetny do smoky

Cienie są bardzo dobrej jakości, chociaż należy zaznaczyć, że półtransparentne. Nie dają pełnego krycia, jak Dior. Ale tutaj jest również zasadnicza różnica, czarnym matem można wyczarować prawdziwe smoky eyes. W mojej ocenie do tego typu makijażu nadają się jedynie maty.

Używam głównie na wieczorne wyjścia.

Używam tego produktu od:1 rok

cacko któe warto mieć

Doskonałe cienie i cudowne zestawienie kolorów. Ja jako brunetka wyglądam w tym zestawie na powiekach cudownie.
Kupiłam je w zaprzyjaźnionej perfumerii jak sie tylko pokazały:) drugie wziełam dla siostry. Miękną mi kolana za każdym razem kiedy pojawia się gwiazda makijażu Chanel:)
Trzeba nauczyć sie malowac tymi cieniami a wtedy efekt będzie powalający. czerń cudownie podkreśla , ohra doskonale uzupełnia palete i można używac jej jako różu, złoto pięknie wygląda pod łukiem brwiowym i doskonale rożwietla kości policzkowe kiedy nałożyć go nad rożem . Cienie nie osypują się. Po 9 godzinach w pracy zbierają sie w załamaniach powieki niestety, ale nie odbiera im to blasku niestety. Opakowanie jak przystało na Chanel niezwykle eleganckie .

Chanel - Mademoiselle Privé

spadajaca gwiazda:)

Estetycznie genialne i dość wygodne w użyciu ale liczyłam na złoty cień, okazało sie ze pod cienka warstwa złotego pigmentu dalej jest..zółty- wroce do clarins. ochra jak na moj gust dosc niebezpieczna na oczy, uzywam jako rózu i nie wyglada to teatralnie prawdopodobnie tylko dlatego ze mam b. ciemna karnacje. czarny jest czarny. chyba spodziewałam sie czegos wiecej