Avon, Extraordinary EDP

Avon, Extraordinary EDP

`Extraordinary` jest dziełem prawdziwego artysty w świecie perfum Harrego Fremont. To zapach dla kobiety odważnej i z wyobraźnią, która wykracza poza codzienność w poszukiwaniu luksusu i piękna.

Kategoria: kwiatowo-orientalna.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malinowa róża, pieprz, gujawa, grejpfrut, mandarynka
nuta serca: czekoladowa orchidea, lotos, imbir
nuta bazy: piżmo, paczula, drzewo sandałowe.

Cena: 79,90zł / 50ml

Przyzwoity, dosyć mocny

Bardzo mi się podoba! Niby jest mocny, ale jednocześnie klasyczny i bardzo kobiecy, coś jakby połączenie elegancji i lekkości zarazem. Po pierwszym spotkaniu z nim powiedziałabym, że to zapach bardziej dla kobiety niż dziewczyny, ale z czasem muszę zmienić zdanie - nadaje się dla każdej z nas. Jest wyraźny, a to bardzo lubię. Niedrogi. Trochę podobny do Little Black Dress, jeśli miałabym porównać. Nawet podoba mi się flakonik. Tak jak wszystkie zapachy Avonu, także i ten nie jest jakoś wybitnie trwały, ale w promocji można go kupić za niewielką cenę, wtedy warto.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Przepiękne

Nie wiem, jak można wycofać tak dobry zapach. Extraordinary zdecydowanie wznosi się ponad poziom marki. Zapach jest intensywny i bogaty. Słodko-ostry z nutką świeżości. Poszczególne nuty bardzo zgodnie współpracują i tworzą harmonijną całość. Z chęcią bym kupiła, ale oferowane ceny nie zachęcają.

Niesamowity

Jak dla mnie rewelacja!!!
Cudny zapach, tylko szkoda że już jest nie dostępny. Kupiłam go kilka lat temu i tak jak sie pojawił tak też szybko zniknął jak większość dobrych perfum z avonu.
Jeśli by wrócił napewno bym go kupiła.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Avon Mark - relacja

Niesamowity zapach

Obledny zapach.Pieprzno cytrusowe noty jako pierwsze pieszcza zmysly.Jest w nich magia orientu i sprawiaja ze czuje sie bardzo kobieco i zmyslowo.Zapach ktory nie kojarzy mi sie z zadnymi innymi perfumami- nie do zastapienia innym zamiennikiem.Odejmuje pol gwiazdki za kiepska trwalosc.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej butelki

CUDOWNE

Dla mnie to jest naprawdę jeden z najcudowniejszych zapachów, jaki kiedykolwiek miałam. Te nuty czekolady, owoców, dla mnie ten zapach to czekoladki z nadzieniem owocowym. W dodatku czuję tam leciutką nutkę pieprzu. Żałuję tylko, że nie kupiłam 5 lat temu większej buteleczki. Mam jedynie 30 ml, które używam z rozwagą. Jeśli będzie taka możliwość, to z pewnością kupię kolejną buteleczkę.

Używam tego produktu od: od paru lat

Niezły.

Tego zapachu używałam już dawno, daaawno temu, w czasach mojej avonowej fascynacji w latach gimnazjalnych dekadę temu.
Extraordinary był zapachem dość mocnym, wyrazistym, ogoniastym. Nie bardzo dla nastolatki, którą wówczas byłam, jedna nie potrafiłam mu odmówić uroku.
Z tego co pamiętam, to trwałość była całkiem niezła, chociaż jak na EDP przeciętna.
Być może kupiłabym je, gdyby można było je jeszcze dostać.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: próbki

coś strasznego...

Tym perfumom mówię kategoryczne nie! Duszące, mocne, drażniące. Nuty zapachowe niby są owocowo-kwiatowe, ja takie lubię, ale te perfumy to jest coś przeokropnego. Dla mnie żaden luksus i piękno. Tylko wyrzucone pieniądze :/ Nigdy więcej

Używam tego produktu od: kiedyś dawno, 2-3 użycia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte i niedokończone

Moj na chlodne dni :)

Powiem krotko : UWIELBIAM
Jest jedyny w swoim rodzaju, w dwoch slowach okreslilabym go jako Czekolada z odrobina pieprzu - no cos fantastycznego :) Jest zdecydowany, niesamowicie otula w jesienne,zimowe dni, ciagnie za soba tzw ogon. Trwalosc znakomita :) Kocham go juz ponad rok, wciaz dostaje za niego komplementy. Moj Ci on! Ale na pewno nie przypadie do gustu nastoletnim wielbicielkom delikatnych, kwiatowych zapachow, ten wybija sie jak na Avon, pachnie zupelnie inaczej niz reszta perfumow tej firmy, dlatego nie radze kupowac w ciemno. Moim zdaniem emanuje troszke dojrzaloscia, jesli mozna tak powiedziec. Wielbie :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

mój UUBIONY zapach

Dostałam te perfumy w prezencie kilka lat temu. Mam wrażenie, że ten zapach idealnie pasuje do mojego temperamentu.

Przez kilka lat nie mogłam ich znaleźć, jednak udało mi się dostać na allegro, szkoda tylko, że za dużo większą cenę, ale warto!

Może kiedyś AVON powróci do tego zapachu?

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 7 flakonu (30 ml)

niezapomniany klasyk

Świetny zapach,bardzo dobrze go pamiętam.Szkoda,że nie ma go już w sprzedaży.Chętnie znowu poczułabym ten zapach na sobie.

Kuszący,uwodzicielski,tajemniczy.

Nie mam nic przeciw.

Używam tego produktu od: tak dawno,że już nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

raczej nie dla mnie

raczej zapach nie dla mnie, bardziej dla zdecydowanych i starszych wiekiem kobiet :) mas śliczne, oryginalne opakowanie :)
myślę, że nie kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: nie pełne 1

może być

Zapach ładny, ale mnie za specjalnie nie zachwycił. Raczej bardziej pasuje na wieczór, ale chyba nie jest wystarczająco mocny. Plus za ładny flakonik :) Minus za to, że są nietrwałe.

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno w trakcie