Virtual, Eye Shadows (Cienie pojedyncze, podwójne i potrójne) (stara wersja)

Virtual, Eye Shadows (Cienie pojedyncze, podwójne i potrójne) (stara wersja)

Jedwabiste, ultradelikatne cienie, które pozwalają wykonać długotrwały makijaż oczu. Pięknie rozświetlają oko, super perłowe, duża gama kolorów (od jasnych beży, kremów po zgaszone róże, fiolety, piękna oliwka, brązy, miedź wpadająca w złoto - odcienie w sam raz na jesienną porę). W opakowaniu cienie pojedyncze, podwójne lub potrójne do wyboru.

Skład: talc, isopropyl isostearate, magnesium stearate, isocetyl stearate, phenoxyethanol, isopropylparaben, isobutylparaben, butylparaben, fragrance, [+/-] ci 77079, ci 77897, ci 17497, ci 77492, ci 77499, ci 77850, ci 77763, ci 79740, ci 77007, ci 77570, ci 77288

Cena: podwójne ok. 6,50zł / 3,9g; potrójne ok. 9zł / 3,9g

Fajny gadżet, na co dzień.

Posiadam cienie podwójne - jasna szarość i jasny róż, które w rzeczywistości są kolejno srebrne i perłowe.

Zalety:
*subtelność koloru - różni się on od tego który widzimy po nałożeniu na powiekę
*pigment błyszczy, lecz bardzo delikatnie, przez co cienie nadają się również na co dzień
*po wcześniejszym zastosowaniu bazy - są trwałe
*niska cena
*wydajne
*cienie nie osypują się przy nakładaniu i łatwo trzymają się powieki

Wady:
*małym koszmarkiem w przypadku tego produktu jest opakowanie, które jest brzydkie i bardzo szybko się rozleciało na 2 części
*trzeba nałożyć dość dużo kosmetyku, aby wydobyć pożądany kolor

Używam ich do makijaży dziennych i jestem zadowolona z efektu :)

Dobre

Kupiłam te cienie dawno temu i już dawno ich nie używam ale moim zdaniem były ekstra. Jedne z moich pierwszych cieni. Kolory były naprawdę mocno napigmentowane. Miałam kolor biały i ciemny szary. Trzymały się na oku cały wieczór, całą imprezę. Wtedy nie wiedziałam co to baza pod cienie, a nawet po wyjściu ze studniówki po całonocnej imprezie miałam je na oku. Ładnie się rozcierały i łączyły ze sobą. Gama kolorystyczna tych cieni też była szeroka. Można było w nich przebierać.
Podsumowując recenzję są to dobre cienie w bardzo dobrej cenie. Dzięki nim bardzo polubiłam markę joko i jak narazie się nie zawiodłam. Polecam.

super ;)

bardzo lubię te cienie, mają dobrze napigmentowane kolory, długo się trzymają na powiece. no i są tanie. niczego więcej od cieni nie wymagam ;) jedyny minus: strasznie się osypują, maluje sobie powieki, a za chwilę mam te cienie na policzkach na nosie, wszędzie. ale jakoś sobie z tym później radzę. myślę, że jeszcze kupie inne odcienie..

Manicure - klasyczny

Dobre i tanie

Posiadałam zestaw potrójnych cieni w odcieniach brązu (jasny brąz+ciemny brąz+rozświetlacz)

Jest to naprawdę dobry produkt.

+cienie nie osypują się
+ślicznie i delikatnie wyglądają na powiece
+posiadają deliktne drobinki, efekt nie jest
tandenty tylko bardzo delikatny
+szeroka gama kolorów - każda z Pań powinna znaleźć odcień dla siebie
+cienie sprawiają, że makijaż nie jest nudny :) Jednego dnia mogę nałożyć jeden kolor na całą powiekę, drugiego nałożyć wszystkie trzy.
+dość długo utzrymują się na powiece
+cena
+wydajność

Lubię testować nowości, ale z pewnością jeszcze nie raz wrócę do Joko, gdyż dzięki wielu dostępnym odcieniom a także dobrej jakości, za każdym razem jestem pewna, że znajdę coś dla siebie.Polecam :)

Używam tego produktu od: około 4 - 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Na chwilę obecną, jedno

bardzo dobre cienie:P

ładne kolory, delikatnie połyskują, nie osypują się. zawsze wracam do tych cieni, ponieważ są niedrogie a dobre. wybór kolorów jest bardzo szeroki. jedynym minusem jest trwałość, całego dnia na pewno nie wytrzymają, powiedziałabym że po jakichś 6-7 godzinach zaczynają znikać z powieki. po takim czasie również zdarza się im zbierać w załamaniu powieki. ale jak za taką cenę mogę polecić.

Myślałam że będą lepsze

Mam 2 paletki (ale w nowych opakowaniach) :trio złożone z różowego, wrzosu i lawendy oraz quatro złożone z: rozświetlającej bieli i granatu oraz matowego błękitu i chabru.
Pamiętam joko z czasów licealnych gdy ich cienie były moimi ukochanymi.

Plusy:
+Piękny matowy efekt na powiece,a ten chaber poprostu boski! tak jak i granat (robię nim kreske na powiece)
+duży wybór kolorów we wszystkich wersjach:mono,duo,trio,quatro
+śmieszny wygięty aplikator,

Minusy:
-te rozświetlające cienie się strasznie osypują ,całę opakowanie brudne,i całe policzki
-cienie szybko tracą kolor (po godzinie są bledsze a po 2 już prawie nie widoczne) i bez bazy ani rusz/
-słabo napigmentowane i bez bazy ani rusz

Eh..niestety jakość widać się popsuła i za cenę 12zł nabyłabym cienie dużo lepszej jakości. jednak kolorki są tak atrakcyjne że może pokuszę się o inne wersje.

Używam tego produktu od:od 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2paletki w trakcie

polecam

Firma joko słynie z bardzo dobrych cieni, a ta seria to chyba klasyka tej firmy. Mam paletę 20 cieni , które mi służą wiernie od jakiś 2 lat i nic a nic nie straciły na swojej kondycji :) Kolory piękne, pojedyncze cienie ładnie ze sobą współgrają, pozwalając na wykonanie fajnego makijażu oka, nic się nie obsypuje, ładnie wyglądają na oku, są delikatnie opalizujące, bez nachalnych drobinek czy brokatów. Polecam świetne cienie za niewielką cenę :)

Używam tego produktu od:jakiś 2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 paletki

Bardzo fajne

Mam dwa opakowania potrójnych cieni - brązy i fiolety oraz jedno podwójne - jasnoróżowy z ciemnym różem (wpada lekko w kolor wina).

Kupiłam te cienie bardzo dawno temu i tak jak kupiłam to ani razu nie użyłam - leżały w kosmetyczce, bo nie wiedziałam z czym je mieszać no i bez próbowania nawet sądziłam, że są zbyt błyszczące.

Niedawno je odkryłam na nowo i się zakochałam. Codziennie maluję oczy i już parę razy jak pomalowałam się cieniami Virtual, to usłyszałam komplementy, że ładnie mam pomalowane oczy.

Trwałość mają całkiem ok. Jak pomaluję oczy koło 6 rano, tak do tej 16 wyglądają w porządku, choć w niektórych miejscach cień już wyblaknie i zmiesza się w bliżej nieokreślony kolor (jeśli akurat użyję kilku odcieni) - nie uważam jednak tego aż za tak dużą wadę, gdyż po powrocie do domu zmywam cały makijaż i jak muszę wyjść, to maluję się na nowo.

Co do koloru, to moje odcienie są perłowe, jednak bez nachalnego błysku - w przypadku podwójnego opakowania wręcz mogę powiedzieć, że ciemniejszemu cieniowi bliżej do matu niż perły, natomiast jaśniejszy odcień to typowa perła - idealna do kącików i pod łuk brwiowy.

Cena jest przystępna i pewnie jak trafię do sklepu, gdzie można kupić te cienie, to kupię jeszcze jakiś odcień :)

Używam tego produktu od: same cienie mam z półtora roku, a faktycznie używam od około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowań

Porządne

Szukałam cieni w odcieniach fioletu i natrafiłam na potrójne Joko nr 030. Cienie dobrze się nakładają na powiekę, z trwałością jednak jest tak sobie. Ja i tak używam cieni różnych firm i łączę je ze sobą, więc razem wyglądają dobrze. Jasny róż mi się nie przydaje, cień pośrodku jest również jakiś blady, najlepiej sprawuje się ten trzeci, którym podkreślam spojrzenie. Niemniej jednak wolałabym jeszcze większą intensywność kolorów, te wśród innych wyglądają blado.

Używam tego produktu od: 1 rok

Prawie ideał

Może nie są to cienie idealne, ale niewiele im do tego ideału brakuję. Stosuje te cienie na bazę Joko i utrzymują się na powiece cały dzień. Nie zbierają się w załamaniu powieki, nie odciskają na powiece, nie osypują. Może z biegiem czasu troszkę bledną. Jedyna wada to taka, że kolor widoczny w opakowaniu nie jest taki sam jak po nałożeniu na powiekę czy potarciu palcem. Dlatego najlepiej przetestować odcień w drogerii.

Posiadam cień podwójny nr 056 niby brązowy, w rzeczywistości złoty, a drugi kolor nadaje tylko lekki perłowo-beżowy połysk, choć w opakowaniu wygląda na inny. Cena: 12 zł

Cień potrójny nr 071 fioletowy jasny, drugi fiolet nadaje praktycznie tylko połysk i kolor różowy jasny bardzo ładny choć w opakowaniu prezentuje się gorzej. Cena: 14 zł

Podsumowując aby nie zawieść się na odcieniach, lepiej przetestować cienie. Ja tego nie zrobiłam i może stąd zawiodłam się trochę na tych kosmetykach.

Używam tego produktu od: tygodnia

Idealne cienie!!

Cienie bardzo dobrze się nakładają, pięknie połyskują i długo się utrzymują- po jakimś czasie (po około 6 godzinach) lekko blakną ale makijaż wygląda tylko delikatniej, a nie niechlujnie jak to bywa w przypadku innych cieni, nie zbierają się w załamaniach powieki. Ja posiadam cień podwójny- biały i czarny oraz pojedynczy- beżowy - z obu jestem bardzo zadowolona -najlepsze cienie jakie miałam!! Duży plus to oczywiście również cena!
Zdecydowanie polecam!!!

Używam tego produktu od:2 lat

Mój KWC!!

Cienie kupiłam w pobliskim kosmetycznym gdzie wpadły mi w oko bo się super błyszczały. Jak się okazało na powiece błyszczą sie równie pięknie;) sa trwałe.( brokat się trochę obsypuje na policzki ale to nic nie szkdozi:D) cena jest przystepna a sa wydajne nie trzeba ich dawac duzo.Mam odcień 078 Diamond i jestem nim zachwycona:D
Polecam!

Używam tego produktu od: 4 miechy