Aromaterapia, Żel Ti (Preparat punktowy na wypryski)

Aromaterapia, Żel Ti (Preparat punktowy na wypryski)

Działa przeciwzapalnie, likwidując krosty, wypryski i stany zapalne skóry. Złuszcza, odkaża naskórek, łagodzi trądzikowe zmiany. Głównym składnikiem czynnym żelu Ti jest naturalny olejek drzewa herbacianego o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybiczych. Żel przeznaczony jest do punktowego stosowania na zmienione zapalnie miejsce, po umyciu skóry mydłem lub tonikiem Ti. Wchłania się idealnie, nie trzeba go zmywać. Wygodne, maleńkie opakowanie do kieszeni, torebki, plecaka. Można stosować wielokrotnie w ciągu dnia w miarę potrzeby, w każdych warunkach.

Drzewo herbaciane nie zawodzi

Najpierw zużyłam małe opakowanie tego żelu, aby następnie kupić sobie 100ml-owy zapas. Jestem bardzo zadowolona. Żel jest naturalny; pięknie pachnie. Powstrzymuje powstawanie krostek. Nie wywołuje żadnych podrażnień.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka, w tej chwili wersja opakowania o dużej objętości (starcza na bardzo długo)

Nie dziala, nie dziala

Nie dziala. Przydal mi sie pojemnik.
Uzywalam go kilka lat temu: ma bardzo intensywny ziolowy zapach, jest bardzo zadki, taki kisiel. Przez wiekszosc zycia mialam klopot z zaskornikami, ktore okresowo sie permanentnie zatykaly powodujac zakazenie. I byl to problem zdecydowane zbyt powazny dla tego przez nature stworzonego cuda. Ot, jeszcze jedna zawiedziona nadzieja dorastajacej panienki. Smutne.
Moze na lzejsze problemy?
Jakis czas potem uzywalam pustego sloiczka, ale w koncu i to poszlo do kosza.