Mleczko ß do demakijażu

Mleczko ß do demakijażu

Łagodne mleczko do zmywania makijażu, oczu i oczyszczania twarzy. Nadaje się także do najbardziej wrażliwej cery. Naturalna woda różana o malinowym zapachu powstaje z płatków róży damasceńskiej, ożywia, nawilża, wygładza i odpręża skórę. Prowitamina B5 łagodzi podrażnienia i regeneruje naskórek.

polecam

Bardzo dobre mleczko, dokładnie zmywa makijaż a zarazem jest delikatne, ładny naturalny zapach. Nie ma ciężkiej konsystencji, nie zapycha porów a zarazem nie jest wodniste. Jedyny minus to dostępność. Ja kupiłam na stronie internetowej Polleny Aromy.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

ogród pomarańczowo-różany

Jest to bezapelacyjnie najlepsze mleczko jakiego uzywałam, a właściwie mleczko-żel.
Ma lekką konsystencję, piękny zapach ( ja wyczuwam bardziej neroli, niż różę) i bardzo dobrze zmywa filtry.
Mimo że po demakijażu mleczkiem zawsze zmywam twarz wodą i płynem to zdarzyło mi sie parę razy tę ostatnia czynność pominąć i mogę zapewnić, że mleczko w żadnym razie nie zapycha porów.
Do tego jest bardzo wydajne. Mimo że ma pojemnośc 150 ml ja uzywam go juz kilka miesięcy, a jeszcze mam ok 1/3 butelki.
Najlepsze efekty daje trzymane w lodówce, wtedy nie tylko świetnie zmywa ale też wspaniale chłodzi twarz.
Podobnie jak nan kupiłam mleczko w necie na stronie producenta.

Używam tego produktu od:dobrych kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2/3 pierwszego

Bardzo przyjemne

Od jakiegoś czasu z zapałem testuję kosmetyki Polleny-Aromy w ramach popierania rodzimego przemysłu kosmetycznego. Mleczko kupiłam przez internet, gdyż nie widziałam go na oczy w żadnym ze sklepów kosmetycznych, które mam zwyczaj odwiedzać (a sporo ich jest ;) ). Mleczko jest naprawdę bardzo dobre. Moja cera, która z jakiegoś powodu nie lubi wielu produktów do demakijażu, na to mleczko reaguje bardzo dobrze, brak jakichkolwiek podrażnień po jego użyciu. Muszę przy tym podkreślić, że najczęściej moja skóra reaguje tak na produkty do demakijażu o lżejszej konsystencji, a to mleczko do bardzo gęstych nie należy, ma wręcz lekko żelową konsystencję (tak jakby pomieszać płynny krem z żelem). Dobrze usuwa makijaż i wodoodporny bloker z mojej skóry (chociaż zawsze po demakijażu myję twarz żelem i wodą). Przepięknie pachnie. Zawiera różany hydrolat, którego zapach przywodzi na myśl różany ogród rozgrzany letnim słońcem. Nie ma w tym zapachu cienia sztuczności.
Mleczko ma niestety małą pojemność - tylko 150 ml, przez co do wydajnych nie należy, ale zawsze można kupić opakowanie profesjonalne 500 ml. Serdecznie polecam ten produkt, nawet osobom o wrażliwej cerze, jeżeli tylko uda im się go kupić.