Unicolor, Paloma Color, Cienie w kremie

Unicolor, Paloma Color, Cienie w kremie

Cienie do powiek o kremowej konsystencji, wzbogacone mikrokapsułkami zawierającymi substancje nawilżające utrzymujące optymalną równowagę wodno-tłuszczową naskórka. Umieszczone w niewielkim, wygodnym aplikatorze wyposażonym w miękką gąbeczkę. Dostępne są w 20 metalicznych kolorach.

Cena: 6-8 zł / 6 ml

trzy i pół

Zostałam obdarowana kiedyś pięcioma testerami cieni Paloma. Trzeba sie nauczyć je nakładać. ale jak się umie...Ładne kolory, nie są transparentne, chcoiaż trochę bledsze niż w opakowaniu. Wytrzymałość trwała. Dla mnie na trzy i pół gwiazdki, ale dam 4.

badziewie

kupiłam go już dość dawno z czystej, babskiej ciekawości. Niestety, jak chyba wszystkie cienie w kremie, trwałością nie grzeszy. Mam odcień srebro-szary, taki metaliczny. Kolor nawet ładny, ale szybko zbiera się w załamaniu powieki i nawet baza niewiele tu pomaga. Ciężko jest go równoimiernie rozłożyć na poewiece. Jest bardzo gęsty i dość wydajny. Daje 2 gwiazki a nie jedną, bo cień w kremie Rimmela jest jeszcze gorszy.

bez rewelacji

Mam dwa kolory: złoty i fioletowy. Złoty jest śliczny, ma drobinki, fiolet bardziej płaski. Oba nieprawdopodobnie nasycone, i przez tą intensywność koloru ciężko się je nakłada - smużą i nierównomiernie się rozkładają. Rzeczywiście lepsze do wykończenia makijażu, niż wykonania całego, szczególnie, że dość szybko się zbierają z powieki w śliczne kreseczki :) Ogólnie, za tą cenę, nie są złe (ja swoje dostałam w perfumerii jako dodatek do zakupów), można poeksperymentować.

depilacja ciąża

poręczny ,ale sa lepsze

Opakowanie całkiem, calkiemfajny poreczny aaplikatorek kotrym mozna dobrze i szybko rozprowadzic cien. Kolorkow jest cla paleta w bardzoprzystpnej cenie.

Mam lekko perlowy bez, rozyk i lila-nawet niczego sobie, bo ładnie rozświetla /jasny beż /.Rzoyk jest tez taki bardizje perlowy niz rozany, ale jest.

Cienie nie mają tendencji do wałkowania w zalamaniach.

Natomiast bardzo szybko sie scieraja i wygląda to fatalnie.Taki efekt asymetrii gdy kolorek prawie ze schodzi z acłe powiki a na drugeij szczątki...No niby mozna je miec pod ręką i poprawiać makijaż co chwila, jednak nie wiadomo kiedy sie znowu zetrze.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... 3 szt

Recenzja: ...

Bez zachwytu

Ładne kolory , ale nietrwałe, ciężko rozprowadzić, cienie nadają się jedynie do wykończenia makijażu oczu , a nie jako jego podstawa,bardzo szybko zasychają w opakowaniu.Można kupić dla eksperymentu.

Cena tych cieni jest faktycznie zachęcająca i kupiłam je na próbę - z ciekawości. Jednakże ich zastosowanie potwierdziło moje wszystkie przypuszczenia: ciężko rozprowadzają się na powiekach, zupełnie nie widzę w nich drobinek odbijających światło, ich trwałość jest znikoma - wytrzymują do godziny czasu, zbierają się w załamaniach oka, no i faktycznie wystarczają na dosłownie kilka użyć. Dlatego więcej zakupu nie powtórzę ;)

Używałam tego kosmetyku przez miesiąc/ ilość zużytych opakowań: 1

bez większych zastrzeżeń

Niezbyt duża paleta kolorów ( np. po kilka odcieni brązu). O kilka stopni mniej intensywne na powiece niż w opakowaniu i nie jest łatwo je rozprowadzić niewprawną ręką. Nie sa klejące ani zbyt tłuste, szybko schną. Mnie trzymają się cały dzień w niezmienionym stanie ( rzadko robią się mało widoczne z daleka 'odgniecenia', nieznacznie zbierają się w zgięciu powieki). Wytrzymały śnieżycę i zaraz potem pobyt w ogrzewanym pomieszczeniu. Lekko ściągają skórę powieki po wyschnięciu, co może powodować jakiś dyskomfort.Ilość zużytych opakowań: zużywam aktualnie 2

lepiej kupić coś innego

Mam nadzieję, że chodzi o te z "wyciorkiem". Bardzo ciężko uzyskać cokolwiek wartościowego na powiece. Szybko zastygają (mają być trwałe)i albo nałoży ich się za mało (i pozostają ślady), albo za duzo (i efekt jest teatralny). Plus za aplikator i pomysł - technicznie bardzo prosty w użyciu i poręczny "wyciorek". Nie są trwałe, szybko się robi z nich kreska. No, cena zachęca, ale po co wyrzucać 6 zł? Zawsze to jakiś pieniądz przecież. Mam trzy z tej serii (za każdym razem się łudziłam) i więcej nie kupię. Po nich zraziłam się do cieni w kremie.

zachęcająca cena

Od razu zaznaczę, że to nie te cienie są na zdjęciu. W zgłoszeniu podałam, że znajdują się one w aplikatorze z gąbeczką. Dobre cienie, lekko się rozprowadzają na powiekach, mienią się, choć niestety po paru godzinach wałkują się w zgięciach. Są też mało wydajne, ponieważ bardzo szybko je zużyłam, a inne cienie starczają mi na dłuższy okres czasu. Mimo to można sobie kupowac je częściej, ponieważ cena jest niska.