Krem do rąk i paznokci cytrynowo - winogronowy

Krem do rąk i paznokci cytrynowo - winogronowy

Delikatny, wygładzający krem do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Zawiera bogate w cenne składniki odżywcze ekstrakty z owoców cytryny i winogron oraz glicerynę, pantenol i alantoinę. Ekstrakt z owoców cytryny powoduje doskonałe wygładzenie oraz delikatne rozjaśnienie przebarwień. Ekstrakt z winogron skutecznie wzmacnia, chroni oraz zmiękcza suchą skórę dłoni. Gliceryna podnosi stopień nawilżenia skóry. Pantenol i alantoina łagodzą podrażnienia, poprawiają kondycję skóry. Dodatkowo pantenol reguluje procesy prawidłowej odnowy naskórka oraz wzmacnia i chroni płytkę paznokciową. Lekka konsystencja kremu gwarantuje doskonałe wchłanianie oraz komfort stosowania.
Efekty: regularne stosowanie kremu powoduje wygładzenie, wpływa kojąco na suchą skórę dłoni. Szybko przywraca im zdrowy i piękny wygląd. Dłonie stają się zadbane, skóra miękka i elastyczna. Zanika uczucie szorstkości i suchości. Znacznie poprawia się stan paznokci, zmniejsza skłonność do ich rozdwajania i łamliwość. Wzmocnione zostają naturalne mechanizmy ochronne skóry przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Nie podpasował mi

Krem jest tani i bardzo wydajny - w zasadzie na tym kończą się jego zalety.
Pachnie sztucznie, taką sztuczną winogronową słodyczą. Chociaż pewnie jeszcze gorzej by było, gdyby wyczuwalna była cytryna.
Przy nakładaniu dziwnie się ślizga, jakby skóra nie przyjmowała kremu. Wchłania się naprawdę wolno. Zdziwiłam się czytając poniższe recenzje, bo ja mam wrażenie że ten krem praktycznie się nie wchłania.
Nawilża tak sobie, raczej jest to natłuszczenie na powierzchni dłoni.
Nie polecam, znam dużo lepszych kremów nawet w cenie kilku złotych.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Może być

Zapach fajniejszy od brzoskwiniowego.

- dobrze nawilża,
- dobrze się wchłania,
- jest tani, duży i wydajny.

Wady:
- nie wiem, czemu, ale rozwarstwił mi się po miesiącu :/

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Fajny :)

Przypadkiem - bo na toaletce u mamy wypatrzylam. Od niechcenia - zaaplikowalam, bo nie mialam nic pod reka. I.. naprawde bomba :D Glownie ze wzgledu na zapach - jakis taki winogronowo - poziomkowy; rozne rzeczy wachalam i mialam na sobie, ale takiego slodko-cytrusowego zapaszku jeszcze nie. Szalenie przypadl mi do gustu. Bo nie mdlaco slodki, a swiezy, i nie cytrynowo-zielarski, bo tego nie znosze ponad wszystko; Fajnie nawilza, szybciutko sie wchlanie, lagodzi podraznienia, odzywia, choc deliaktnie. Do tego wszystkiego - smieszna cena, 3,50 za duza tubka. Jestem jak najbardziej na TAK :D

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1sze

Eris film 2

taki sobie

Kupiłam w sklepie internetowym producenta. Jest tani i wydajny. Zapach intensywny, słodko-mdlący, który mnie - wielbicielce słodkosci - nie przypadł do gustu. Krem jest raczej lekki, nieźle nawilża i tyle. Nie używam go regularnie, bo pod reką mam tez inne, które darzę wiekszą sympatią.

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fajna rzecz

I przydatna również! Wiem, że kremy do rąk są w zasadzie niezbędne ale zawsze jakoś tak trochę po macoszemu, kupuję w zasadzie zawsze, najczęściej przy okazji - Ziaję czy Gliceę, i nie zwracam uwagi na markę. Staram się pamiętać o tym, żeby kremować lapy regularnie ale nie jestem tu niestety systematyczna. I zawsze zapominam, żeby wrzucić jakąś tubkę kremu do torebki :( Ten krem Mincerka kupiłam dlatego że u mnie pani w zielarni ma wielki wybór kosmetyków tej firmy a ja tę markę b. polubiłam. No i spora tubka za 3.50, grzechem byłoby się nie skusić. I bardzo ale to bardzo mi się ten krem podoba. Ma zapach niby przyjemny, ale nie musi wszystkim się spodobać - bardziej mi przypomina syntetyczną poziomkę niż winogrona, ale nie jest jakiś wiele odstręczający. Za to ma wszelkie zalety, jakich oczekuję od kremu do rąk codziennego użytku - miła jedwabista konsystencja, nietłusta! - wchłania się błyskawicznie, nawet naniesiony grubszą warstwą. Można od razu wracać do pracy :) Za to dłonie są wyraźnie nawilżone, skóra od razu robi się gładka i miękka - prawdziwie jedwabista. Ten efekt nawilżenia jest długotrwały, a na dłoniach cały czas pozostaje delikatna ochronna warstwa. Czy działa na paznokcie to nie wiem, używam cały czas różnych utwardzaczy, więc nie mam pojęcia czemu zawdzięczam wyjątkowo dobry stan moich pazurów. Wątpię czy krem będzie w stanie usunąć przebarwienia, lekko może rozjaśni skórę, ale z tymi głębokimi nie da raczej rady. Za to świetnie odżywia skórę, dłonie są po prostu ładniejsze, znika szorstkość jak za dotknięciem różdżki. Świetny kosmetyk - niby taki prosty specyfik jak krem do rąk, ale ja tu czuję różnicę :)