Phytosilver Moisturizing Cream (Krem nawilżający ze srebrem)

Phytosilver Moisturizing Cream (Krem nawilżający ze srebrem)

Produkt ten zawierający między innymi drobiny aktywnego srebra, wyciąg z korzenia żeńszeń, oraz wyciąg z kasztana gorzkiego, ogranicza wydzielanie łoju przy tłustej cerze, chroni skórę przed następstwami wynikającymi z nadmiernego wydzielania łoju przez skórę. Równocześnie poprawia stan nawilżenia i sprawia że skóra staje się delikatna, elastyczna i gładka.

bez rewelacji

po pierwszych kilku użyciach wydawał mi się kiepski więc poleciał na tył szafki, jednak niedawno do niego wrociłam i przede wszystkim odnosze wrażenie że moja skóra potrzebowała trochę czasu i musiała się do tego kremu \'przyzwyczaić\' i potem już bylo ok

niby nawilża i skóra czuje się całkiem dobrze, ale czasem musiałam użyc mocniej nawilzajacego kremu bo nos, broda i policzki zaczynaly sie robic suche na tyle ze puder te miejsca podkreslal

pod makijaz nienajgorszy jesli poczeka się dobrze aż wchłonie

wchłania się długo

skora sie mocno nie swieci ale matowa tez nie jest

duzy plus za naturalne skladniki

"skóra staje się delikatna, elastyczna i gładka"
elastyczna tak, bardziej delikatna i gładka? no nie wiem...

zima na dworze moja skora piecze, robi sie czerwona i sciagnieta, po tym kremie nie

rewelacji nie ma, ale w sumie bardzo zly tez nie jest ale trzeba go regularnie używać przez jakiś czas

moim zdaniem lepszy jest iwostin nawilzajacy z ceramidami, tylko niestety pod makijaz jest gorszy niz pullana

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Przerost formy nad treścią...

Zawiodłam się. Kupiłam go, zachęcona reklamą i ciekawym wyglądem. Nie zauważyłam, jednak aby twarz się mniej przetłuszczała czy też wygładziła. Trudno się ten krem wchłania. Fakt, że ładnie się prezentuje w słoiczku, ale mimo wszystko mieszanie preparatu, aby uzyskać jednorodną konsystencję nie przypadło mi do gustu.
Na pewno nie bedę go już kupować.

Używam tego produktu od:ok. 1,5 miesiąca

nieskuteczny

Krem ze srebrem firmy Pullana zachwycił mnie swoim zewnętrznym wyglądem.I niestety, tylko nim. Kosmetyk bardzo długo i z dużym trudem wchłania się w skórę, pozostawia tłustą powłokę na niej. Zamiast redukować powstawanie tłuszczu, sprzyja mu. Zaletą kremu jest dodawana do niego plastikowa łyżeczka. Służy ona wymieszaniu konsystencji kosmetyku(krem ma postać perełek) i nakładaniu go na twarz.