VitaSkin Basic, Day & Night Cream (Krem uniwersalny na dzień i na noc)

VitaSkin Basic, Day & Night Cream (Krem uniwersalny na dzień i na noc)

Regeneruje i nawilża skórę, chroni przed stresogennymi czynnikami środowiska. Przeznaczony jest do skóry normalnej i mieszanej. Stymuluje przyrost nowych i zdrowych komórek, chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Zawiera witaminy A, E, d-panthenol, alantoinę lalolinę i filtry UV.

Cena: 18 zł / 50 ml

Nie wszystko złoto.......

Nie mogłam dostac próbek więc zamówiłam cała tubkę, w aptekach jeszcze nie mają i zamówiłam w esentii. Pomyślałam że jak krem wyprodukowany przez firme farmaceutyczną i w takiej ładnej higienicznej tubce to będzie całkiem dobry, ale... Nawilza całkiem dobrze, zapach ładny jak kosmetyki dla dzieci (coś jak Bambino) ale tak przeslodzony i mdły że boli glowa (a lubię pachnące kremy), no i ten SKŁAD: Aqua,Parrafinum Liquidum,C12-C20 Acid PEG-8 Ester,Propylene Glycol,Lanolin,Petrolatum,4-Methylbenzylidene Camphor,Caprylic Triglyceride,Carbomer,Tocopheryl Acetate,Parfum,Triethanolamine,Retinyl Palmitate,Potassium Cetyl Phosphate,Methylparaben,Propylene Glycol(nie wiem dlaczego podany dwa razy),BHT,Ascorbyl Palmitate,Glyceryl Stearate,Glyceryl Distearate,Citric Acid,Tocopherol.

Zuzyje resztę na szyje i dekolt zeby sie nie zmarnował bo boje sie że pozapycha mi pory i że udusi mnie zapachem. Znam dużo lepsze, polskie kremy przeznaczone do uniwersalnej pielęgnacji na dzień i na noc. No i z tego co wiem nawet jakby nie wiem jakie cuda zawierał krem (głównie witaminy) to w skladzie z parafiną nie mają szans na przedostanie sie do skóry.