Eco Cosmetics, Intensive, Krem pielęgnacyjny do twarzy

Eco Cosmetics, Intensive, Krem pielęgnacyjny do twarzy

Ekologiczny krem pielęgnacyjny do twarzy z żeń-szeniem i owocem granatu. Odżywia zmęczoną skórę twarzy. Bogaty w składniki pielęgnujące. Doskonały do każdego typu skóry. Po użyciu skóra staje się na nowo świeża i wypoczęta.

Krem pielęgnacyjny dobrze jest stosować na noc, by skóra mogła spokojnie, stopniowo wchłaniać cenne składniki odżywcze kremu przez wszystkie godzinny nocnego wypoczynku.

Kosmetyk posiada certyfikat ECOCERT i nie zawiera jakichkolwiek syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących.

100% składników jest pochodzenia naturalnego.

17,5% składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych.

...

Hmm... szczerze mówiąc to nie wiem co myśleć na temat tego kremu...
Zaczne od tego że jestem posiadaczką cery mieszanej.
Krem świetnie nawilża, ma lekką konsystencje przez co szybko się wchłania, nałożony podkład na krem nie wałkuje się ani nie waży ale skóra po ok. godzinie świeci się :/
Zdecydowanie wolę sudocrem ...

Prawie idealny

Bardzo lubię ten krem i kiedy nie mogę dostać mojego ukochanego (ten drugi z Eco Cosmetics - nawilżający) kupuję ten. Jedyne, co wg mnie je różni to to, że tamten o wiele lepiej nawilża skórę.
Ten krem jest bardzo dobry pod makijaż, stosuję go na całą twarz, nie zatyka porów skóry, cera się nie błyszczy, mam wrażenie, że jest on nawet lekko matujący. Skład ma wspaniały, ekologiczny, roślinny, nigdy nie podrażnia cery ani jej nie wysusza, choć spektakularnie nie nawilża ale w końcu ten krem jest pielęgnacyjny, tamten drugi nawilżający. Wciąż używam kremów tej firmy, więc na pewno do niego wrócę jeszcze nie raz :)

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dla cery mieszanej

lekki, o cudownym swieżym zapachu
wydajny, doskonale nadaje się do cery mieszanej, nawilża ale nie jest tłusty, szybko się wchłania, nie zapycha.
używam pod puder mineralny
100% natura, polecam!

Make up no make up H&M

Naturalna pielęgnacja

Krem ten kupiłam specjalnie z myślą o mrozach. Jako że tworzy na skórze cieniutką warstewkę ochronną sprawdza się zimą, chociaż początkowo mi to przeszkadzało. Ma dosyć gęstą konsystencję, ciężko się go rozprowadza na skórze i potrzebuje chwili zanim się wchłonie. Mimo to nadaje się pod podkład, nie miałam żadnych problemów żeby się szybko i sprawnie pomalować, makijaż w ciągu dnia tez nie spływał. Dobrze nawilża i co ważne nie zapycha. Bardzo ładnie i intensywnie pachnie, ma estetyczne opakowanie, chociaż w przypadku tego kremu tubka to bardzo niepraktyczne rozwiązanie, ponieważ jest gęsty i żeby nic nie zmarnować trzeba rozciąć opakowanie. Cena również jest przystępna, niestety dostęp do niego mam ograniczony, bo jedynie mogę go zamówić przez Internet.

Czasami używam go na noc żeby odżywić skórę twarzy, ale myślę, że najlepiej sprawdza się zimą i na tę porę roku go polecam, na wiosnę i lato może być za ciężki.

Łagodna natura

W pierwszym momencie nie byłam zachwycona tym kremem - po posmarowaniu zostawia wrażenie lekko napiętej skóry, co budziło moje wątpliwości w kwestii nawilżania. Jednak szybko przyzwyczaiłam się do tego odczucia, doceniając wszystkie zalety kremu: okazało się, że moją skórę nawilża wystarczająco (nawet w bardziej suchych partiach twarzy), przy okazji matując na dosyć długo, cera dobrze pod nim wygląda, pory mniej rzucją się w oczy, makijaż dobrze się trzyma (choć mój podkład rozprowadza się na tym kremie z pewnym oporem). Świetnie sprawdził się latem na noc - pozwalał skórze odetchnąć po całym dniu zalepiania filtrami. Teraz stosuję go zarówno na noc i na dzień, zawsze gdy chcę dać skórze odpocząć od kwasów czy retinolu. Jest bardzo łagodny i całkowicie naturalny. Niewątpliwą jego zaletą jest to, że nie zapycha - w tej kwestii ani razu nie wzbudził we mnie nawet najmniejszego podejrzenia.
Nie polecam go może tym suchoskórym osobom, które lubią czuć na twarzy lekko tłustą warstewkę, za to dla cer mieszanych czy normalnych - jak najbardziej. Teraz mam ochotę na inny krem naturalny, jednak do tego jeszcze z pewnością wrócę.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy