Body Lotion (Balsam pielęgnacyjny)

Body Lotion (Balsam pielęgnacyjny)

Balsam pielęgnacyjny z liściem oliwnym i owocem granatu. Balsam odżywiający skórę, przywracający jej elastyczność. Szczególnie polecany po kąpieli.

Kosmetyk posiada certyfikat ECOCERT i nie zawiera jakichkolwiek syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących.

100% składników jest pochodzenia naturalnego.

17,1% składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych.

bardzo naturalny, bardzo dobry

Super balsam. Wypróbowałam już wiele różnych balsamów od tych najtańszych po te z górnych stanów półki średniej (czyli od ceny 6 zł do 40zł). Generalnie wszystkie dostępne w drogeriach balsamy sa do siebie podobne, niby maja ładny zapach, niby ładnie się wchłaniają, niby nawilzają ale nie dłuzej niż na 2 godziny:|
Ten jest zupełnie inny. 100% naturalny skład, żadnej parafiny, mażących się olejów, sztucznych zapachów, silikonów, parabenów. Bardzo dobrze sie wchłania i nawilża skórę na długo. Ma delikatny, roslinny zapach, fajną aksamitną konsystencję.
Jest niesamowicie wydajny, nawet mała kroplą można posmarować dość dużą powierzchnię ciała. Natomiast jak posmaruje się za dużo to zaczyna sie rolować więc lepiej nie przesadzać z ilością. Zaczełam go stosowac regularnie (tzn zazwyczaj 1 dziennie lub raz na 2 dni) i moja skóra jest gładka i nawilzona nawet po prysznicu i przed posmarowaniem balsamem. On po prostu nawilża dogłębnie a nie zostawia tłustej warstwy na skórze tak jak inne.
Ja na pewno już nie zmienie balsamu, każda próba zamiany na cos tanszego okazuje się błędem.

Używam tego produktu od: 1 roku

Niekomfortowy

Zalety:
- naturalny, nie dusi skóry silikonami i parafiną;
- wyjątkowo łagodny (nigdy nie zdarzyło mu się podrażnić mojego wrażliwego dekoltu czy szyji, które normalnie na każdy balsam do ciała lub krem do twarzy po paru dniach reagują pieczeniem, zaczerwienieniem czy krostkami);
- moją skórę nawilża wystarczająco.
Wady:
- pozostawia suchawą, matową warstwę i uczucie napięcia skóry (ja zdecydowanie wolę poczuć lekkie natłuszczenie i odprężenie);
- smuży się przy rozcieraniu.
Nie jest zły, jednak go nie polubiłam. Skończyło się na tym, że z racji jego łagodności używałam go regularnie na szyję i dekolt, na resztę ciała, z powodu braku komfortu, sporadycznie.

lepszy od nawilżającego

zdecydowanie lepszy od balsamu nawilżającego. Lepiej sie wsmarowuje, nawilża i natłuszcza, dobrze, ale bez rewelacji. Zapach mniej alkoholowy od balsamu nawilżającego.
Wydajny-nie da się go położyć dużo, bo sie roluje.
Ogólnie nie jest zły, ale za te pieniądze można kupić balsam, który będzie zdecydowanie lepszy.
Ogólnie niezbyt polecamUżywam tego produktu od: jedno opakowanie zużyłam w przeciągu około półtora dwóch miesięcy.