Chińskie Zioła, Mleczko 3 w 1

Chińskie Zioła, Mleczko 3 w 1

Jest to mleczko do oczyszczania twarzy, demakijażu oczu i tonik w jednym. Zawiera wyciągi z chińskich ziół i roślin takich jak zielona herbata, dziki ryż, młode pędy bambusa. Delikatnie i głęboko oczyszcza naskórek, nawilża i tonizuje skórę, doskonale zmywa makijaż twarzy i oczu. Wzbogacony alantoiną łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Ma oryginalny, przyjemny zapach. Może byc stosowany również do skóry wrażliwej.

Cena: 11,90zł

nie za bardzo

kupilam go poniewaz bardzo odpowiadal mi krem do twarzy z tej samej serii, niestety mleczko okazalo sie zupelnie przecietne, nie zmywa dobrze oczu, trzeba je nakaldac w naprawde duzych ilosciach, zbyt szybko sie wchlania, jest jakies tepe w uzyciu, chociaz ma wodnista konsystencje, po uzyciu mam wrazenie sciagniecia skory, jedynie zapach jest plusem

Ujdzie w tłoku

Nie jest takie najgorsze ale do ideału dużo brakuje. Tanie, poręczne opakowanie, przyjemna lekka konsystencja - naprawdę dobrze usuwa puder i podkład z twarzy, nie zostawia tłustej czy lepkiej warstwy. Kwestia łagodzenia stanów zapalnych to już inna bajka... Zapach jak dla mnie ohydny, cierpię w milczeniu :) Mleczko jest łagodne ale słabo sprawdza się w roli preparatu do demakijażu oczu - w ostateczności można uzyc, ale jednak trochę piecze. Można wypróbować za tę cenę ale drugiego opakowania raczej nie kupię.

może być

Dość dobrze usuwa makijaż, ale trzeba troszkę potrzeć wacikiem.Należy jednocześnie uważać, by mleczko nie dostało się do oczu, ponieważ strasznie szczypie. :(Na szczęście nie podrażnia skóry i ma przyjemną konsystencję.Minus za zapach.Plus za poręczność i wygodę.Ilość zużytych opakowań: 1

depilacja jak się przygotować

świetnie

Doskonale usuwa makijaż, nic nie swędzi, nic nie piecze. Skóra po użyciu jest świeża i miękka. Ma przyjemny zapach i fajne opakowanie bez zakrętki. Konsystencja idealna. Ilość zużytych opakowań: kilka

demakijaż i aromaterapia

Przede wszystkim zapach.. Miły, relaksujący. Odpoczywa nie tylko cera, ale także zmysły. I nie pozostawia tłustej warstwy :) (bo co za sens zmywać coś co miało usunąć coś innego).Ilość zużytych opakowań: 1

średni

Kupiłam go skuszona niską ceną (11 zł), ale i tak nie jestem zbyt zadowolona. W zasadzie spełnia swoją funkcję mleczka, ale zmywa makijaż niezbyt dokładnie, zupełnie nie nadaje się do demakijażu oczu, bo szczypie i nie daje rady tuszowi. Zapach wydawał się przyjemny tylko przy pierwszym użyciu, teraz mnie trochę drażni. Nawet za taka cenę, nie kupie ponownie.

AGENT 007 ;)

W sam raz do wakacyjnej kosmetyczki! To tylko jeden produkt i dużo miejsca nie zajmuje, a spełnia tyle zadań (niczym agent 007). No a przy tym rzeczywiście jest dobrym kosmetykiem. :)

bardzo lubie jego zapach

wlasnie teraz go uzywam do dluuuugiej przerwie.Poniewaz jest to produkt 3w1 zaoszczedza troszke czasu co jest cenne szczegolnie rano:).Dobrze usuwa makijaz i bardzo przyjemnie pachnie dlatego z checia do niego wracam.

Może być

Używałam tgo mleczka wraz z całą serią tych kosmetyków. Dobrze oczyszcza twarz również z makijażu ale tak jak krem troche zostawia tłustą lepką warstewkę ale to pewnie zależy od cery jaką się ma. Zapach dla mnie jest przyjemny.