Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Twist Look (Pianka do włosów podkreślająca skręt - bardzo mocna)

Pianka podkreślająca skręt loków Zakręcony Styl została specjalnie stworzona by zapewnić długotrwałe utrwalenie oraz naturalny skręt kręcących się lub falujących włosów. Super lekka pianka zwiększa objętość fryzury, aktywuje i podkreśla skręt włosów. Ujarzmia nadmiernie skręcone loki i niesforne fryzury oraz daje poczucie naturalnie wyglądających pięknych loków. Pianka nie obciąża i nie skleja włosów.

klej do włosów;/

Nie polecam…pianka strasznie skleja włosy. Zamiast podkreślać loki czy fale to ona niestety klei włosy. Szkoda pieniędzy i energii na ten kosmetyk. Wydaje mi się, że moje włosy lepiej kręciły się bez tej pianki. Jedynie na plus mogę powiedzieć, że produkt ładnie pachnie, ale jego działanie jest fatalne. Tylko niszczy włosy i utrudnia układanie….

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Totalne dno

Gorszej pianki nie miałam ;/
Kupiłam zachęcona nazwą i obiecującym obrazkiem kobiety z pieknymi lokami.
Jedno wielkie rozczarowanie.
Włosy kleiły się, a skręt loków to miałam milimetrowy przy końcówkach.. Brzydko pachniała i po każdym użyciu musiałam potem włosy myć..
Przydupili sprawę.
Nigdy, nigdy więcej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

całkiem dobry

używam takiej w innym <ale bardzo podobnym, pomarańczowo-niebieskim opakowaniu z tą samą kobietką na zdjęciu i ogólnie ta sama nazwa, więc to chyba to ;P> opakowaniu. nie mam za bardzo porównania, kupiłam bo nie było welli, nie chciałam kupować za drogiej ani za taniej. kiedy nałożę na wilgotne włosy i położę się rano wstaję bez śladu loków <tzn. normalnie, szopa> a kiedy same mi schną... może i coś daje. ale efekt minimalny. często kosmyki są sklejone, ale wystarczy ścisnąć w palcach i przejechać palcami po kosmyku i nie ma śladu po sklejeniu,a loczek zostaje. plusem jest to, że gdy włosy są już nie zupełnie wilgotne tylko podsuszone kiedy nawijam na palec czy tam zgniatam, tak już zostaje raczej ;)
zapach ładny cena dobra. aha, i nie ma szans żeby fryzura była utrwalona... może pierwsze 2-3 godziny po wyschnięciu, potem KLAPA.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Peeling do ciała

Nie spełniła moich oczekiwań

Do kupna owej pianki zachęciła mnie przystępna cena i zasugerowana opcja, że nie będzie sklejała włosów. Nie spodziewałam się aż takiej ściemy!

Po nałożeniu pianki na dłoń czuć było od niej ładny, delikatny owocowy zapach. Ładnie się rozprowadzała. Nie miała trudności z ułożeniem loków.

Po długo oczekiwanym finiszu włosy były nawet skręcone, ale sztywne jak druty. Obciążone i baardzo się kołtuniły. Wieczorem w ogóle nie dało sie ich rozczesać.
U nasady były przetłuszczone.

Daję jednak 3 *, ponieważ czasem nie potrzebuję ich mocno skręcać tylko lekko podkreślić, a to nie wymaga pół opakowania :)

Pianka jest wydajna. Ładne opakowanie, podoba mi się jego szata graficzna. B. dobry aplikator. Wygodnie się z niego korzysta.

Nie wiem czy kupię go ponownie, poszukam lepiej czegoś lepszego.

Jestem na nie

Kupiłam tę piankę bo liczyłam, że chociaż ona pomoże mi podkreślić naturalny, ale dość lekki, skręt moich włosów. Na opakowaniu jest napisane zarówno "mocna" jak i "do loków". Uznałam, że to musi być w takim razie produkt dla mnie. Bo właśnie czegoś mocnego do loków szukałam. Nic bardziej mylnego. Pianka faktycznie jest mocna, ale skrętu nie podkreśla. Za to włosy niszczy i wysusza perfekcyjnie. Tyle, że nie o to w tej zabawie chodzi ;]

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno...

ujdzie

pianka jest jak dla mnie za mało trwała po paru godzinach moje loki(są naturalne)nie wyglądają tak ładnie jak na początku od nałożenia pianki i opadają i nie są błyszczące.pianka trochę skleja włosy trzeba uważać z ilością.nie jest trwała to jej duży minus!

Używam tego produktu od:2miesiecy

koszmarna ;|

Kupiłam w promocji, myślałam, że może będzie lepsza od niveii. Niestety... Strasznie przesusza włosy, a o układaniu wogóle nie wspomne ;| Pieniądze w błoto.Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno

nigdy więcej!

Nie jest to produkt najlepszej jakości. Moje kręcone włosy lubią miłe pianki, a ta na pewno nie jest miła, więc i ja i loczki jej nie lubią. Próbowałam używać jej kilka razy, myślałam, że początkowo nakładam jej za dużo, za mało, źle suszę, nie suszę, suszę. Z każdą próbą byłam coraz bardziej zrezygnowana, aż w końcu wyrzuciłam ten koszmar z mojej łazienki i mojego życia.
Minusy co następuje:
- skleja włosy (i jak się nałoży mało i jak się nałoży więcej)
- przesusza
- rozczapirza (nie wiem jak to inaczej określić? - siankuje?) loczki
- mocno usztywnia

Kupiony rok temu
Ilość zużytych opakowań: nie dało się zużyć nawey jednego!

całkiem niezla

Ja uważam, że ta pianka jest nawet niezła.Nie skleja włosów, ładnie je skręca. Jedyny minus to fakt, że jest niezby trwała.Fryzura jest ładnie ułożona tylko przez jeden dzień.

strasznaaa

pianka jest koszmarna...wlosy moze i sa po niej skercona ale sa szorstkie, sianowate...nieprzyjemne w dotyku...nie polecam tej pianki

niestety porażka

Skusiłam się bo akurat była w promocji a ja mam dość niepokorne loki- dziś są jutro ich nie ma. Niestety rozczarowałam się na całej linii By loki były lokami musiałabym codziennie je nakręcać na wałki albo lokówke i traktować pianką a wieczorem i tak były by proste a to nie o to chyba chodzi. Włosy były szorstkie w użyciu i ciężko je przeczesać grzebieniem o grubym rozstawie zębów... Daje jedną gwiazdkę za cenę- choć to i tak promocja...

prostuje, skleja, wysusza

Kupiłam tą piankę z trzech powodów. Po pierwsze, dlatego, że nigdzie nie mogłam dostać pianki energetyzującej do loków z Welli (w mojej rodzinnej dziurze o nią trudno), po drugie dlatego, że i ta nie ma alcohol denat. w składzie, a po trzecie dlatego, że ktoś ją zachwalał na forum. Niestety ja jej pochwalić nie mogę :( Pianka ta ani trochę nie utrwala skrętu, nie mówiąc już o jakiejkolwiek jego aktywacji. Wręcz mam wrażenie, że moje loki rozkręca :( Poza tym skleja i plącze włosy, a nawet śmiem twierdzić, że nieco je wysusza. Jak tylko piankę odstawiłam od razu stały się milsze w dotyku i łatwiejsze w rozczesywaniu. Plusów nie zauważyłam żadnych. Noooo może tylko to, że ma ładniejszy zapach niż wspomniana pianka Welli. I za to ta jedna *