Eveline, Q10+R, Maseczka termiczna odmładzająco-oczyszczająca

Eveline, Q10+R, Maseczka termiczna odmładzająco-oczyszczająca

Innowacyjna maseczka termiczna to łagodna i prosta w użyciu alternatywa dla mikrodermabrazji, gabinetowego zabiegu odmładzająco-oczyszczającego. Przeznaczona jest dla każdego rodzaju cery, z wyjątkiem bardzo wrażliwej i naczynkowej. Dzięki unikalnej technologii termicznej aktywne składniki maseczki docierają głęboko do komórek skóry, przygotowując je na maksimum działań odmładzających.

Może być

Teraz opakowanie maseczki wygląda trochę lepiej niż na zdjęciu, ale ma mniejszą pojemność - tylko 7ml. Na dwa użycia raczej nie starczy. Zaskoczyła mnie konsystencja - gęsta papka. Trudno się rozprowadza, jeśli buzia nie jest wystarczająco wilgotna. Piecze ledwo zauważalnie, ale przyjemnie. Trzeba porządnie ją zmyć, bo zostają te drobinki peelingu. Efekt po jest ok.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Fajna maseczka :)

Przypadkowo wpadła w moje ręce. I myslę, że zostanie na dłużej.
Połączenie maseczki i peelingu jest fajnym pomysłem. Peeling nie ma za duzych drobinek, jest świetny dla każdej cery (chociaz wrażliwce muszą uważać).
Ciepełko czuć jedynie w momencie nakładania, ale dla mnie to nie jest minus.
Maseczka nie zapycha, w miarę oczyszcza skórę.
Jedna saszetka (10 ml) wystarczy na 3 użycia przy oszczędnym stosowaniu.

Przyjemna

Taka mała nowość dla mnie bo wcześniej nie spotkałam się jeszcze z takim rodzajem maseczki.
Konsystencja może nie najciekawsza (troszkę topornie rozprowadzająca się papka), ale za ten efekt ciepła za nakładanie na buzie ma ogromnego plusa.
Świetnie oczyszcza, sprawdza się jako peeling.
Buzia po użyciu wygląda świeżo, jest mięciutka i gładka.
Wrócę do niej, bo się polubiłyśmy.

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Cudna!

Maseczka jest genialna!
Przede wszystkim zawiera peeling i maskę w jednym. Bardzo dobre usuwa martwy naskórek, daje ciepło podczas masażu, co jest zdecydowanym plusem. Poza tym skóra po użyciu maseczki jest gładka jak nigdy dotąd. Szczerze mówiąc po żadnym tego typu kosmetyku nie odczułam aż tak znacznej poprawy stanu cery.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Rewelacyjna jako peeling!

Jako peeling - rewelacja! A już najbardziej lubię tą "maseczką" traktować moje usta. Po wymasowaniu są idealnie gładkie. Skóry twarzy aż tak nie męczę, bo te drobinki są konkretne i ostre, boję się podrażnień. W sumie w strefie T głównie peelinguję, szczególnie nos, który ma tendencję do odstających skórek.
Nakładam najpierw jako maseczkę na kilka minut, a potem robię peelingujący masaż. Po użyciu skóra jest rewelacyjnie miękka i gładka.
Nie mam problemów ze zmwaniem, raz dwa i po wszystkim.
Nie zauważyłam żadnego odmładzania, wiadomo.
Dla mnie to po prostu rewelacyjny peeling.

Żeby jednak nie było tak słodko - koszmarnie trudno wydobyć go z saszetki!!! Nie działa nawet ogrzewanie w ciepłej wodzie, nic a nic nie robi się to rzadsze.
No i tradycyjnie - odbarwia i matowi lakier do paznokci. To samo miałam z rozgrzewającą maseczką Daxc Cosmetics.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa

-przyjemny zapach
-dobrze oczyszcza,
-wygładza,
-usuwa skórki ;D

Kupiłam z ciekawości i jestem pod wrażeniem.
Podwujne opakowanie starcza mi na 4 razy.
Napewno kupie znowu.I ten efekt rozgrzewania ;)Używam tego produktu od: miesiąca

dla mojej cery swietna

Jestem zachwycona!

moze nakładanie nie jest łatwe, ale wszystko inne jest wysmienite!

ostatnio sprawdzam różne maseczki i ta mnie zachwyciła.

na razie uzywałam tylko raz, ale na pewno bedę stosować częściej.

ładnie złuszcza naskórek, sprawia, że skóra pozostaje delikatna, jakby odnowiona.
lekko rozgrzewa ale tylko na początku.
Uważam że działa naprawdę dobrze.

pewnie nie dla każdego rodzaju skóry, ale dla mnie jakby stworzona ;,,)

używam tego kosmetyku od:niedawna
ilość zużytych opakowań:1 saszetka

dziwna

Nie podoba mi się ta maseczka. Stosowanie jej zdeydowanie do przyjemności nie należy a i efekt raczej średni wiec chyba nie warto się meczyć.
Maseczka ogrzewa dosłownie przez 2 sekundy-ciepło czuć tylko w momencie nakładania preparatu na wilgotna skórę... Poza tym maseczka jest bardzo gęsta i naprawdę trudna się rozprowadza. Poza tym ma jakies drobinki jak peeling. Na mojej twarzy w ogóle nie chce zaschnąć. Zmywanie jej to prawdziwa męczarnia. Trzeba zmywac bardzo ciepłą woda a i tak są problemy z pozbyciem się jej z twarzy. Efekt po zastosowaniu-gładka skóra ale zeby jakos szczegolnie oczyszczona i nawilzona nie powiedziałabym.
Generalnie nie warto.
Maseczka starcza na 2 razy.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: 2saszetki

Wspaniała :))) Polecam!

Poleciła mi ta maseczke Pani w sklepie. Szukalam czegos głęboko oczyszczającego. Mam cerę tłustą i mieszaną. Występują u mnie czasami jakieś niedoskonałości :( więc potrzebowałam ratunku.
Zostałam bardzo mile zaskoczona :) Maseczka jest w postaci peelingu. Dla mnie to produkt 2w1.
Po nałożeniu czuje się ciepełko i peeling. Po zaschnięciu zmyłam i moja buzia byla mmm milusia:) gładziudka:) superek:)
Polecam! Jest naprawde dobra. Odejmuje * za brak tego kosmetyku w tubie. Widzialam ją tylko w saszetkach, ale w porównaniu do jakości produktu i tak będę ją kupowac:)

Ciekawy produkt

Gdy otwarłam ten dziwny produkt myślałam że się wścieknę :) Patrzę, a tam żadna maseczka a poprostu peeling i to na dodatek z granulkami.Ze względu na cere,która nie toleruje ściernych peelingów i reaguje naprawde źle po nich,pierwszą moją myślą był rzut tym do śmietnika i konstruktywna ;) krytyka na stronie producenta.Ale... akurat sie złozyło tak dobrze że w tym czasie moja skóra sprawowała sie dobrze i może spróbować. Spróbowałam i zostałam pozytywnie zaskoczona.Bardzo delikatnie i przy dużym zuzyciu wody rozmasowałam to na twarzy ( rzecz sie działa pod prysznicem),chwilkę (ze strachu) pozostawiłam,ale nie jak radzi producent do zaschnięcia ale dosłownie przez 5-7 min. I zmyłam pełna lęków i obaw co będzie jutro.A nazajutrz okazało sie że skóra stała sie gładka,delikatna,rozjaśniona,bez niespodzianek,wyrównana.Maseczka to to napewno nie jest ,ani żadna mikrodembrazja ale jako delikatny peeling od czasu do czasu sie sprawdza.

Nie oczyszcza, tępa, blee

Zacznę od tego że maseczka wcale nie oczyszcza i nie nawilża mojej skóry, zapach mi nie przeszkadzał. Po drugie ma konsystencję gęstego ciasta, które musi byc nakładane na mocno zmoczona skóre a nie zwilżoną bo zaraz zastyga i daje ciepło tylko na trzy sekundy w zetknięciu z mokrą twarzą. Nawet porównanie jej do domowej mikrodermabrazji jest delikatnie mówiąc pomyłką..... Drobinki w niej zanużone mogą nam jedynie zastąpic peeling w trakcie jej wmasowywania ale i tak twierdze że naprawde szkoda sie z nia męczyć bo nie daje zadnego efektu oczyszczajacego a taki ma podobno dawać...

bardzo dobra

jestem bardzo zadowolona z tej maseczki, głęboko oczysciła moją skórę, nawilżyła ja tak, że nawet nie musiałam uzywac kremu. jesli chodzi o mnie to działanie rewelacyjne. gwiazdkę odejmuję za średni komfort uzycia- maseczka jest gęsta ciężko ja rozprowadzić ( a trzeba masowac bo to coś w rodzaju peelingu) i nieprzeciętnie śmierdzi. KWC to nie jest ale polecam