Palmolive, Naturals 2 w 1 Odżywianie +, Szampon z odżywką do wszystkich rodzajów włosów

Łagodna, kremowa formuła została stworzona aby zapewnić włoson dodatkowe odżywienie. Szampon zawiera naturalny ekstrakt z brzoskwini, znany z właściwości zmiękczających oraz proteiny z jedwabiu, znane z tego, że nadają miękkość i połysk. Sprawia, że włosy stają się gładkie i błyszczące.

BUBEL BUBEL BUBEL

Najgorszy szampon jaki w życiu miałam!!! Kupiłam go kiedyś w markecie bo miał piękny owocowy zapach i po dwóch użyciach wywaliłam go do śmieci. Włosy po umyciu tym szamponem wyglądały jakby były nie umyte, po sklejane, tłuste, plątały się, kołtuniły, bez blasku, matowe. Długo schły, nie mogłam ich rozczesać. Rozczarowałam się, ponieważ miałam inny szampon z tej serii taki w zielonej butelce i tamten był ok a ten to bubel nie warty wydanych pieniędzy. O wydajności nie napiszę bo nie używałam go do końca. Nie polecam.

Okropny

Zmora mojego dzieciństwa :)
Nie znosiłam tego szamponu. Sklejał włosy, a w dotyku były takie... dziwne. Jakbym nie wypłukała szamponu z włosów, choć wylałam hektolitry wody.
Jedynie zapach był do zniesienia.

Okropny

Zmora mojego dzieciństwa :)
Jedynie zapach był do zniesienia.

depilacja opóźnianie porostu włosów

rozczarowanie

Szampon kupiłam zachęcona brzoskwiniowym zapachem i niską ceną. Liczyłam na to, że będzie delikatny, nie będzie plątał włosów i faktycznie nie będę musiała nakładać na włosy dodatkowo odżywki. Niestety nadzieja matką głupich.

Szampon bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni, jest wydajny. Niestety plącze włosy i pozostawia je trochę "tępe" w dotyku. Rozczesanie ich bez jakiejkolwiek odżywki czy mgiełki graniczy z cudem. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, są puszyste i odbite u nasady, pełne objętości, ale jednocześnie suche.

U mnie zupełnie nie nadaje się do użytku solo - włosy są poplątane i suche. Rozczarowałam się, bo liczyłam na coś innego. Raczej nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

moje włosy go uwielbiają

używałam go już wcześniej z jakiś ponad rok temu przez pewien okres, jednak moja ciekawość do kosmetyków postanowiła go zostawić i wypróbować inne.
Jednak wróciłam do niego po długim czasie, żeby go przetestować czy działa tak jak kiedyś i okazuje się, że jest jednym z najlepszych dla moich włosów!

Moje włosy są strasznie wymagające co do szamponów, bo przetłuszczają się u nasady, a końcówki zostają suche jak wiór :(
Stosowałam różne szampony ale tylko ten i jeszcze jeden jaki mogę polecić (Joanna Naturia Szampon z odżywką, niestety wersja dla mężczyzn najlepsza. Jeżeli komuś nie będzie przeszkadzać zapach szamponu podczas użycia -trochę jak męskie perfumy to nie ma problemu. Po wysuszeniu włosów praktycznie go nie czuć) spełniają moje oczekiwania <3
Ja używam tego szamponu z połączeniem odżywki z linii Timotei (róża z jerycha i awokado) której niewielką ilość nakładam na same końcówki włosów, dzięki czemu włosy zachowują długo świeżość i przetłuszczają się w małym stopniu ale na całej powierzchni włosów od nasady aż po końce, dzięki czemu nie są wysuszone.

Plusy
+wydajność
+dobrze się pieni
+nawilża
+włosy się nie puszą i są lśniące
+długi okres świeżości po umyciu
+ładny zapach
+dostępność
+wygodne opakowanie

Minusy
BRAK

Używam tego produktu od: wróciłam do niego
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 po długiej przerwie

Słaby i bezzapachowy :(

Skusiłam się, bo ubóstwiam brzoskwiniowe kosmetyki :D
Po powąchaniu tego szamponu w sklepie stwierdziłam, że może być ciekawym doświadczeniem. Zapach, który kusząco wydobywa się z butelki do złudzenia przypomina mi brzoskwiniowe Piccolo, które pijałam w dzieciństwie :D
Niestety jest to zapach jedynie z opakowania. Po umyciu włosów nie czuć go praktycznie wcale (jedynie lekka woń, która w niczym nie przypomina brzoskwini). Ponadto włosy strasznie szybko się przetłuszczają i szampon jest bardzo mało wydajny :( Jedyny plus, jaki w nim dostrzegam to to, że dobrze się pieni. Za te pieniądze zdecydowanie można dostać coś o wiele lepszego...

Nie

Używam dość sporo rzeczy z Palmolive i byłam zadowolona, więc postanowiłam też wypróbować jakiś szampon. Podczas mycia fajnie się pienił, ładnie pachniał. Jednak po wysuszeniu i ułożeniu włosów zaczęły się przetłuszczać (mam tendencje do tłuszczenia się włosów, oraz suchości na końcach).

Nie użyje go już więcej bo ten szampon powoduje, że moje tłuszczące się włosy są jeszcze bardziej tłuste.

Używam tego produktu od: W tym roku
Ilość zużytych opakowań: Nie zużyłam jednego

nie

przy pierwszych uzyciach bylam bardzo zadowolona, mial piekny zapach, wlosy były błyszczące i nie plątały się. efekt czystości jednak nie utrzymywał się zbyt długo, włosy przetłuszczały się.
najgorsza wadą produktu jest to, że mnie uczulił po kolejnych użyciach. strasznie mnie wszystko swędziało i postanowiłam go więcej nie używać. nie polecam dla wrażliwej skóry.

efekt push-up

Swojego czasu często po niego sięgałam.
Miałam po nim nieziemsko uniesione włosy co wówczas bardzo lubiłam. Poza tym był tani i łatwo dostępny. Zapaszek przyjemny.
Może przy dłuższym stosowaniu troszkę wysuszać.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo fajny

Pierwsze co zwróciło nie tylko moja uwagę, ale i otoczenia to piękny zapach! Zapach na wlosach dosc dlugo sie utrzymuje, co jest dla mnie rewelacją, bo wszystkie szampony raczej szybko ulatują z mojej czupryny.

Szampon tez dobrze myje wlosy i po jego uzyciu są one w dobrej kondycji, ładnie wygladaja - są mile w dotyku i blyszczace. Nie obciaza wlosow.

Podsumowując bardzo fajny szampon :)

Używam tego produktu od: parę mcy temu
Ilość zużytych opakowań: 2 duze opakowania 400 ml

Zachwycona *o*

Jak to przypadki: zakupiony na wakacjach, gdy w rozstargnieniu poprzedni szampon zostal w innym miejscu. Nietykany dowieziony do domu.. I zuzyty przeze mnie :D
+ladny zapach
+wydajny
+dobrze sie pieni
+wygodne opakowanie
+dziala cuda na moich puszacych sie wlosach: wygladza je i sa mile w dotyku
+dostepny praktycznie wszedzie

Mój ulubieniec

Uwielbiam ten szampon przede wszystkim za to, że doskonale wygładza moje puszące się włosy.
Pachnie przepięknie, długi po myciu czuję na włosach jego zapach.
Nie mam najmniejszych problemów z rozczesaniem moich zazwyczaj niesfornych włosów.
Kupiłam go w Kauflandzie za niecałe 5 zł! Wypróbowałam już całą linię tych szamponów, ale zawsze wracam do tego, chociaż zdarza mi się zdradzać go z innymi markami.

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: cztery