Skin Expert, Czysta Glinka, Maska złuszczająco - wygładzająca

Skin Expert, Czysta Glinka, Maska złuszczająco - wygładzająca

Złuszczająco - wygładzająca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - tóra absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - rozjaśnia skórę.
Formuła z drobinkami została wzbogacona w ekstrakt z czerwonych alg, aby złuszczyć i wygładzić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Skóra jest bardziej miękka i gładsza, a niedoskonałości są mniej widoczne.
Produkt testowany dermatologicznie.

Odkrycie!

Z czystym sumieniem daje tej masce 6+. Skóra po niej jest wygladzona, miękka tak, że mogłabym jej cały czas dotykać i do tego zmniejsza pory! Jest też o wiele bardziej wydajna niż sugeruje producent na opakowaniu. Fajny słoiczek sprawia, że jest o wiele przyjemniejsza w użytkowaniu niż maseczki w saszetkach. Jak dla mnie absolutny hit, działa o wiele lepiej niż czarna maska pilaten. Jak zuzyje to opakowanie na pewno zdecyduję się na inne z tej serii. Cena chociaż wydaje się wysoka to patrząc na wydajność wcale taka nie jest.

glinka loreal

Maska naprawdę godna polecenia. Przy regularnym stosowaniu efekty są naprawdę zadawalające! Mam skórę trądzikową i jest na prawedę ok. Jedynie kiedy moja skóra jest w "gorszym stanie" nie stosuję jej bo chyba wtedy mi nie służy ;). Starsza na bardzo długi czas ;)

Podrażnia

Zadowolona z efektów ,,siostry" (maska rozświelająca) tego produktu zdecydowałam się na kolejny zakup, tym bardziej że miała o wiele lepsze opinie.
Podobnie jak poprzednik ma lekką, kremową konsystencje o cudownym zapachu.Zamknięta w drobnym, przezroczystym słoiczku. Łatwo się rozprowadza i bardzo szybko zasycha. Zawiera delikatne drobinki, które działają jak peeling. Dla mnie fatalnie. Bardzo podrażnia to moją skórę. Po zmyciu jest oczywiście wygładzona, ale też zaczerwieniona. Musiałam ratować się produktami łagodzącymi.
Ciężko też było z jej zmyciem. Trzeba się trochę pobawić w łazience. Jednak jest to wada większości masek z glinki.
Nie jestem zadowolona , w dużym stopniu z powodu podrażnienia. Owszem buzia była miękka i wygładzona, a pory lekko zwężone. Niestety za drugim razem było podobnie, więc ją odstawiłam. Być może dla osób, które nie mają delikatnej cery będzie dobrze się sprawdzać.

Anna Małecka masaż twarzy

Super !

Maseczkę tą stosuję od niedawna i jestem zachwycona.
Początkowo stosowałam z tej samej serii maskę czysta glinka, która również jest świetna, ale po pewnym czasie stwierdziłam, że potrzebuję jakiejś odmiany. I BIGNO. Naprawdę dobra maseczka. Skóra po niej jest bardzo delikatna i oczyszczona - zdecydowanie da się wyczuć różnice po jej zastosowaniu. Polecam!

polecam

Maseczki bez promocji bym nie kupiła, bo cena jest moim zdaniem troche przesadzona. Maseczka ma drobinki peelingujące więc używam jej jak peelingu i zostawiam na kilka minut na twarzy. Maseczka lekko piecze, przy połączeniu z żelem myjącym z tej serii, moja twarz była zaczerwieniona. Po użyciu maseczki skóra jest wygładzona i miękka. Maseczka jest łatwa do zmycia. Nie odpowiada mi natomiast jej intensywny, mydlany zapach.

Bardzo fajna

Maseczka ma piękny zapach oraz przyjemną konsystencję. Granulki w niej zawarte wspomagają zluszczenie starego naskórka pozostawiając twarz świeżą i czystą. Opakowanie jest solidne oraz duże. Myślę, ze przy bardziej wrażliwej skórze może ona podrazniac.

Super

Fajny produkt. Zwęża pory i wygładza. Skóra już po pierwszej aplikacji przyjemna w dotyku, odświeżona i wygładzona.
Największym plusem jest działanie na pory.

Bardzo dobra

Nie mam większych problemów z cerą, jednak mam dosyć dużo rozszerzonych porów. Maseczka natychmiast je wygładziła (może nie całkiem, ale były zdecydowanie mniej widoczne). Jak tylko skończy mi się mój zapas maseczek, na pewno sięgnę po kolejne opakowanie. Moja buzia ładnie wyglądała, była gładka, przyjemna w dotyku. Polecam !

Pozytywne zaskoczenie

Muszę przyznać, że po pierwszym użyciu byłam niespecjalnie zadowolona, skóra była jakby wręcz przesuszona miejscami i nieprzyjemna w dotyku. Po tej próbie odstawiłam ją na jakiś czas. Niedawno wróciłam do niej i okazała się świetna! Nie wiem od czego to zależy, ale z tego co widzialam nie ja jedyna miałam takie wrażenie. Teraz widzę w końcu pozytywne efekty stosowania i z pewnością kupię kolejne opakowanie, ponieważ świetnie wygładza moją skórę

Na początku najgorsza, po czasie najlepsza.

Na samym początku po pierwszym użyciu miałam zaczerwienioną skórę. Trochę się jej przestraszyłam i zaczęłam testować 2 pozostałe maski, które takiego efektu nie dawały. W końcu się odważyłam i spróbowałam raz jeszcze z tą czerwoną. Teraz jest moją najlepszą maską z tego trio.
Przede wszystkim na samym początku zdziwiła mnie konsystencja, ponieważ jest z drobinkami peelingującymi, ponadto maska jest rzadsza niż jej siostry.
Natomiast po zabiegu skóra jest mięciutka, gładka i może przez chwilę delikatnie podrażniona, no ale to jak po peelingu. Drobinki w tej masce są dosyć ostre, ale idealnie radzą sobie z suchymi skórkami pojawiającymi się w okolicach nosa czy w okolicach gojących się niedoskonałości.
Mimo, że mam cerę trądzikową, która nie powinna być traktowana peelingiem mechanicznym to ta maska nie sprawia wcale zaognienia problemu, a wręcz przeciwnie. Dzięki tej masce oraz czarnej z węglem moja cera zdecydowanie się poprawiła. Jest gładka i rozświetlona.
Ta maska jest idealna przed każdym większym wyjściem. Idealnie wklepuje się po niej krem/bazę i podkład wygląda na twarzy o wiele lepiej niż bez jej użycia.
Opakowanie szklane i solidne.
Maska zmywa się najłatwiej całego trio.

Hit

To mój hit w pielęgnacji cery! Przedstawiam Wam maskę wygładzającą z L'Oreal. Cena: 30 złotych
✓ jest gęsta, przez co łatwo się ją aplikuje i nie spływa z twarzy
✓bardzo mocno peelinguje buzię przez obecność drobnych i dość ostrych granulek
✓świetnie zwęża pory
✓bardzo wygładza cerę
✓buzia staje się bardzo mięciutka
✓zawiera 3 mineralne glinki: kaolin, montmorylonit, ghassoul
✓posiada w składzie czerwone algi, które wygładzają skórę
✓ bardzo wydajna. Wydajność jest większa niż zakłada producent, czyli na 10 użyć. Użyłam już ją 8 razy a nadal mam 3/4 słoiczka
✓estetyczny i solidny słoiczek

Lepsza niż peeling

Przez wiele lat regularnie używałam peelingów enzymatycznych (peelingi mechaniczne są dla mnie zbyt podrażniające), generalnie będąc z nich zadowoloną. Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie, żeby dołączyć do pielęgnacji jakąś glinkę, ale nie chciałam wydawać na to dużo pieniędzy, a glinka Ziaji ma parabeny, których na wszelki wypadek postanowiłam unikać. Ten kosmetyk też początkowo wydawał mi się dość drogi, ale przekonały mnie recenzje, wyczekałam na promocję (które są bardzo częste) i postanowiłam spróbować.

Polubiłam tą maseczkę od pierwszego użycia. Wygładza moją skórę lepiej niż peelingi, a dodatkowo ma działanie ściągające, co przydaje się mojej tłustej cerze. Po nałożeniu odczuwam lekkie mrowienie, ale nie jest ono nieprzyjemne, maska nie podrażnia mnie.
Pastowata konsystencja ułatwia nakładanie, ale zmywanie jest nieco kłopotliwe, trochę się przy tym nabrudzi, lecz to typowe dla glinek. Pachnie przyjemnie i odświeżająco, tak glinkowo-mentolowo.
Wydajność jest większa, niż przewiduje producent, używam maski od ponad miesiąca 2x w tygodniu, więc już na pewno przekroczyłam "limit" 10 użyć, a jeszcze sporo jej zostało, choć bynajmniej nie oszczędzam.

Maseczka ma w sobie coś takiego, że po prostu lubię jej używać, będę wracać, spróbuję też innej wersji.