Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Skin Expert, Czysta Glinka, Maska złuszczająco - wygładzająca

Skin Expert, Czysta Glinka, Maska złuszczająco - wygładzająca

Złuszczająco - wygładzająca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - tóra absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - rozjaśnia skórę.
Formuła z drobinkami została wzbogacona w ekstrakt z czerwonych alg, aby złuszczyć i wygładzić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Skóra jest bardziej miękka i gładsza, a niedoskonałości są mniej widoczne.
Produkt testowany dermatologicznie.

Zadowala

Maska w ładnym, poręcznym słoiczku. Również bardzo wydajna jak reszta z tej serii. Cera jest bardzo elastyczna po niej i wygładzona. Naskórek ładnie złuszczony. Gorąco polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609556].usefull || 0 }}% pomocna.

Zachwycająca

Otrzymałam maskę do testów i jestem szczerze zachwycona każdą z nich. Piękne, szklane i ładnie prezentujące się opakowanie. Produktu starcza na znacznie więcej aplikacji niż obiecuje producent, także warta jest swojej ceny. Przyjemny, delikatny zapach, łatwość aplikacji. Dzięki niej skóra zyskała wyrównanie struktury, ujednolicenie kolorytu i ogólny zdrowszy wygląd. Tak jak w przypadku pozostałych glinek, łatwo zmywa się pod wpływem letniej wody i nie podrażnia skóry wrażliwej, o co bałam się najbardziej. Nie czuć żadnego dyskomfortu podczas zastygania czy zmywania. Godna wypróbowania i zagoszczenia na stałe w kosmetyczce.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609336].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!!!

Maska wystarczyłą mi na więcej niz 10 użyć .Słoiczek kosztował mnie 35zł więc średnio licząc jedna aplikacja ok.3zł czyli tyle co jednorazowe maseczki w saszetkach.Zapach bardzo przyjemny z cytrynową nutą ale też taki ziemisto-korzenny:)
Maseczka nie zasycha na skorupę i za to plus.Przed zmyciem , po uprzednim zmoczeniu twarzy wykonuję masaż twarzy a drobinki zawarte w masce dodatkowo peelingują skórę
Po jednym użyciu skóra jest meeeega wygładzona i oczyszczona, bardziej promienna.
Zwężenie porów zauważyłam dopiero po 3-4 użyciu kosmetyku

Kupię na pewno czekam tylko na jakąs promocje

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1608606].usefull || 0 }}% pomocna.
Premierea Książki Dr Ambroziaka

Gotowy produkt dla zapracowanych kobiet

Zdaje sobie sprawę, że nie każdemu chce się bawić w chemika czy zielarkę w domu i mieszanie glinek zajmuje trochę czasu, na szczęście L'oreal wychodzi z opcją gotowej glinki, która przypadnie do gustu nie jednej kobiecie.

Zalety:
- wydajność
- tekstura produktu
- działanie - nie zauważyłam negatywnego działania produktu
- maska nadaje się do multimaskingu

Wady:
- cena - taniej wychodzi kupić samemu glinkę i zmieszać
- zapach - nie przepadam za nim
- skład - ma sporo wad

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1608571].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę rozjaśnia!

Maseczkę dostałam do testów od Wizażu.
Używam jej 2 razy w tygodniu, co mogę stwierdzić na pewno, jest bardzo wydajna!
Ma przepiękny zapach i mocno peelingujące drobinki.
Przy pierwszej aplikacji wystraszyło mnie pieczenie skóry trwające przez około trzy minuty. Jednak ja posiadam skórę nosorożca więc nic oprócz pieczenia i lekkiego zaczerwienienia się nie stało.
Maska przy dłuższym stosowaniu rzeczywiście rozświetla skórę. Jednak nie wpłynęła na zmniejszenie moich porów-kraterów.
Daję jej jednak piąteczkę, ponieważ ja naprawdę nienawidzę rytuału stosowania maseczek, a z tą się zaprzyjaźniłam i naprawdę widzę efekty jej stosowania!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1608091].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocno oczyszczona skóra

Po nałożeniu na skórę maseczka daje efekt pieczenia, który mija po kilku minutach. Przy pierwszej aplikacji miałam obawy czy to uczulenie i zmywać maskę , czy tak po prostu ma być. Maseczki z tej serii chyba tak mają i warto przetrwać pieczenie dla efektu końcowego. Po zmyciu maski skóra jest napięta, oczyszczona i promienna. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i na pewno do niego wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605901].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza z całego trio

Jak dla mnie to numer 1 całej serii. Skóra po niej jest wygładzona z blaskiem plusem jest tej maseczki, że ma drobne ziarenka to jakby dodatkowy peeling przy zmywaniu. Moja ulubiona, co do ściągnięcia skóry nie miałam, aż tak mocnego efektu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605151].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zadowolona

Jak jej "siostry" z serii maseczek Czysta Glinka ta też jest super. Ma fajna konsystencję z peelingujacymi drobinkami. Po użyciu skóra jest pozbawiona martwego naskórka, pory są zwezone. Zaprzyjaznilam się z tą seria i mimo że lubię testować różne nowości to napewno z tymi trojaczkami się jeszcze spotkam nie raz :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604876].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza maseczka z glinki

Testowalam i jestem bardzo zadowolona. Zwykle uzywam gotowych maseczek (nie lubie przyrzadzac ich sama) lub w gabinecie. Nowosc od Loreal wyroznia sie pozytywnie wsrod produktow, ktorych uzywalam. Po nalozeniu skora lekko piecze, trwa to jednak krotka chwile. Szybko wysycha. Podczas zmywania, jako ze ma niejednolita konsystencje i ziarenka, mozna wykonac peeling. Ta maseczka spelnia moje wszystkie oczekiwania co do maseczki z glinki, a do tego ladnie i swiezo pachnie - uzywam z przyjemnoscia. Skora jest oczyszczona i rozswietlona, nie przesuszona (o co latwo przy maseczkach tego rodzaju). Moja tlusta i pelna niedoskonalosci cera wyglada po prostu lepiej. Najczesciej stosuje ja co drugi - trzeci dzien, naprzemiennie z peelingiem z kwasu glikolowego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604491].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda, że w składzie ma silikon

Maski z glinka marki L'Oreal, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych glinek do samodzielnego rozrabiania i wszelakich jednorazowych saszetek. Wersja matująca ma bardzo przyzwoity skład, przyjemna konsystencje i zapach. Stanowi świetne rozwiązanie dla zabieganych i pracujących kobiet, które nie mają czasu na zabawę w domowe laboratorium :)
Konsystencja sprawia, że bardzo przyjemnie aplikuje się ją na skórę, a później zmywa bez problemu ciepłą wodą. Jeśli chodzi o działanie, to rzeczywiście czuć działanie złuszczające. Skóra po zmyciu maseczki nie jest ściągnięta ani przesuszona, ale za to promienna i przyjemnie gładka. Nie zauważyłam jednak aby jakoś super oczyszczała cerę. Moim zdaniem z wszystkich trzech masek, ta jest najsłabszym ogniwem. Nie podoba mi się także to, że ma ona w składzie silikony, które lubią zapychać moją cerę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604251].usefull || 0 }}% pomocna.