Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Skin Expert, Czysta Glinka, Maska złuszczająco - wygładzająca

Złuszczająco - wygładzająca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - tóra absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - rozjaśnia skórę.
Formuła z drobinkami została wzbogacona w ekstrakt z czerwonych alg, aby złuszczyć i wygładzić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Skóra jest bardziej miękka i gładsza, a niedoskonałości są mniej widoczne.
Produkt testowany dermatologicznie.

Dobry drogeryjny produkt

Pierwsze co nasuwa mi się na myśl to łatwość zastosowania. W przypadku tradycyjnych glinek trzeba je połączyć z wodą i wbrew pozorom nie jest proste uzyskanie właściwej konsystencji. Z tą maseczką nie ma tego problemu. Konsystencja musu, bardzo przyjemna w dotyku. Używa się bardzo przyjemnie i nie ma opcji zabrudzenia całej łazienki.
Zapach z początku mi odpowiadał jednak na dłuższą metę jest zbyt mocny i duszący.
Najważniejsze jest jednak działanie. I muszę przyznać że maska faktycznie oczyszcza cerę. Nie jest to mocne działanie, ale wystarczające jak na domową pielęgnację. Złuszczania nie doświadczyłam. Maseczkę zmywa się łatwo. Cera po użyciu jest przyjemna i gładka w dotyku. Nie ma uczucia wysuszenia. Bardzo dobra do domowych rytuałów pielęgnacyjnych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540116].usefull || 0 }}% pomocna.

cała seria jest naprawdę udana

Podobnie jak dwie inne maseczki z serii ta jest w słoiczku, dzięki czemu możemy użyć dokładnie tyle, ile potrzebujemy. Nie ma problemu z nakładaniem maski na skórę, nie spływa. Z całej serii ten wariant najłatwiej zmyć. Skóra jest gładka, miękka, przyjemna w dotyku po użyciu. Nie ma problemu z przesuszeniem czy jakimikolwiek podrażnieniem. Odpowiednia dla wrażliwej skóry, nie zrobiła krzywdy. Nie zauważyłam żadnego złuszczenia, ale pewnie dlatego, że u mnie po prostu nie było czego złuszczać, regularny peeling robi swoje ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539026].usefull || 0 }}% pomocna.

Skin Expert, Czysta Glinka, Maska złuszczająco - wygładzająca

Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że maska może oczyścić twarz. Ale wypróbowałam maskę i ku mojemu zdziwieniu maska działa bardzo oczyszczająco. Czyści nawet zatkane pory. Może te głębokie i bardzo zaschnięte potrzebują więcej czasu, ale takie łagodniejsze na policzkach i brodzie całkowicie się oczyściły. Myślę, że regularne stosowanie pozwoli cieszyć się cały czas czystą cerą bez potrzeby wizyt u kosmetyczki. Skóra stała się miękka i oczyszczona. Jestem bardzo zadowolona :) polecam wszystkim przyjaciółkom :) Delikatny zapach, dobrze się nakłada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535966].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

NAPRAWDĘ DZIAŁA CUDA

Maska czysta glinka naprawdę działa! Oczyszcza, matuje skórę, co jest dla mnie szalenie ważne, ponieważ nawet dobry makijaż nigdy nie sprawi, że nasza skóra będzie zdrowa i promienna. To zapewnia nam ta maska. Jest ogólnodostępna w drogeriach i marketach, jest zamknięta w ładnym, dość ciężkim ale ekskluzywnym opakowaniu. Starcza na około 8-10 aplikacji zależy od grubości nałożenia. Skóra po aplikacji jest odżywiona, gładka, oczyszczona i relatywnie jaśniejsza, promienna. Naprawdę warto sobie sprawić taką przyjemność, bo jesteś tego warta :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535821].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra seria maseczek od Loreal

Dla mnie najsłabsza maseczka z serii. Maseczka trudniej się nakłada, ciężko zmywa. Można zaaplikować tyle produktu, ile potrzeba, a fajna jest możliwość nakładania maseczek z tej serii w zależności od problemów danej strefy twarzy.
Efekt złuszczenia i wygładzenia niestety się u mnie nie pojawił, ale skóra była przyjemna w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535196].usefull || 0 }}% pomocna.

Najsłabsza z serii, ale dalej dobra.

Ta maska bardziej przypadła do gustu mojej mamie, niż mi. Jednakże fajnie wygładza, nie piecze po niej skóra, ot, zwykła.

Konsystencja: treściwa, zaskoczeniem dla mnie były małe drobinki jak w peelingu,nie tak łatwa w aplikacji jak pozostałe aksamitne.

Działanie: niestety, nie złuszczyła mi martwego naskórka, ale ładnie wygładziła skórę i na chwilę zniwelowała zaczerwienia. Jednak nie zmniejszyła porów, ale ja z tym miewam problemy, więc cieszę się, że mi ich nie zapchała. Po zmyciu nie towarzyszyło mi uczucie ściągnięcia czy przesuszenia skóry. Wystarczył lekki krem i cera odzyskała blask.

Zapach: ani na plus ani na minus, średnio przyjemny, ale do zaakceptowania.

Opakowanie: dla mnie na plus za szklany słoik, który jest solidny i poręczny dla mnie (nie mam długich paznokci, więc luz :))

Plusy:
- wygładza
- nie powoduje uczucia ściągnięcia czy przesuszenia
- nie zapycha
- niespotykana konsystencja

+/- zapach

Minus: regularna cena zawyżona!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533766].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawa maska

Ciekawe połączenie glinki z pelingującymi drobinkami :) Po użyciu tej maski buźka faktycznie jest gładka i miękka, pozbawiona martwego naskórka. Co do zwężenia rozszerzonych porów to nie do końca jestem przekonana, może troszkę? A może za krótko ją stosuję, by zobaczyć spektakularne efekty. Przyjemnie się nakłada i zmywa, ładnie pachnie, nie trzeba jej trzymać na buzi długo ani spryskiwać wodą, żeby nie wyschła, jak w przypadku tradycyjnych glinek. Pozostawia skórę czystą i świeżą, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje zaczerwienień. Co do wydajności to trudno mi się wypowiedzieć, bo nie nakładam jej na całą twarz, tylko w problematycznych obszarach. Wystarczy mi więc na dosyć długo. Minusem jest opakowanie-wygląda ładnie, ale obawiam się, że mając długie paznokcie będzie mi ciężko wydobyć kosmetyk z opakowania kiedy będzie się już kończyć... polecam wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533586].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny hit

Razem z zieloną glinką zasługuje na miano mojego hitu. Świetnie radzi sobie z oczyszczaniem cery i co najważniejsze, rzeczywiście zmniejsza pory! Nie do końca przekonuje mnie jej zapach, ale nie odejmuję za to punktów, bo maseczka działa świetnie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532991].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Maska Czysta Glinka złuszczająco-wygładzająca najmniej przypadła mi do gustu ze wszystkich trzech Masek Czysta Glinka i najmniej też zadziałała, bo nie zauważyłam żadnego złuszczenia skóry i zwężenia porów. Choć muszę przyznać, że po jej zastosowaniu cera była oczyszczona i odświeżona. Skóra była miękka, gładka i bardzo przyjemna w dotyku.
Poza tym nie uczuliła ani nie podrażniła mojej skóry.
Ma najgorszy zapach ze wszystkich trzech masek, a jej konsystencja, w przeciwieństwie do pozostałych masek, ma drobinki, a jej aplikacja nie jest zbyt przyjemna. Nie wymaga trzymania jej długo na skórze, bo praktycznie zaraz zasycha, co jest bardzo komfortowe, bo nie trzeba spędzać długich chwil w łazience:-)
Nakładam niezbyt gruba warstwę maski, więc wystarczy na pewno na więcej niż tylko 10 aplikacji, co znacznie zwiększa jej wydajność.
Maska ma ładne, estetyczne opakowanie w postaci słoiczka i dodatkowo ma jeszcze zabezpieczenie przed wydobyciem się glinki na zewnątrz.
Jeszcze jedną wadą jest jej cena, zdecydowanie zbyt wysoka!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531881].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie lepsza niż pozostałe.

Zacznę od tego że mam mieszaną i naczynkową cerę, trochę bałam się drobinek w tej masce żeby mi nie zrobiły krzywdy. Spróbowałam i bardzo się zdziwiłam, drobinki są bardzo delikatne! Skóra po zmyciu maski jest bardzo gładka i o dziwo sama maska zmywa się bardzo szybko i dobrze ( zawsze trafiam na maski których nie można domyć..) . Nie wysusza skóry, szybkość z jaką nakłada się maskę, czeka do zmycia i zmywa jest ogromnym plusem . Najlepsza z tych trzech masek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531526].usefull || 0 }}% pomocna.