Skin Expert, Czysta Glinka, Maska złuszczająco - wygładzająca

Skin Expert, Czysta Glinka, Maska złuszczająco - wygładzająca

Złuszczająco - wygładzająca maska do twarzy zawierająca w swoje formule 3 mineralne glinki:
-kaolin - tóra absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum,
- montmorylonit - pomaga zredukować niedoskonałości,
- ghassoul - rozjaśnia skórę.
Formuła z drobinkami została wzbogacona w ekstrakt z czerwonych alg, aby złuszczyć i wygładzić skórę, jednocześnie nie wysuszając jej. Skóra jest bardziej miękka i gładsza, a niedoskonałości są mniej widoczne.
Produkt testowany dermatologicznie.

Bombastyczny produkt

Po miesiącu stosowania zauważyłam zmniejszenie się porów, wygładzenie skóry i ujednolicenie koloru. Dzięki drobinkom zastosowanym w tej masce zmywając produkt dodatkowo ścieramy stary naskórek, genialne 2 w 1!
Jeżeli chodzi o gramaturę i ilość użyć- zależy wszystko od nas. Jeżeli chcecie wyglądać jak Indianie z westernów to wystarczy cienka warstwa a produkt i tak zadziała genialnie :)

najlepsza

Maseczka bardzo dobrze wygładza, oczyszcza skórę. Jest przyjemna w użyciu i bardzo wydajna, dobrze się rozprowadza i zmywa. Jest na tyle uniwersalna, że może ją stosować 20 i 40 latka.

Świetny

Bardzo fajny produkt! Skóra po tej miseczce jest niezwykle gładka, miękka. Po pierwszym użyciu zmniejszenie porów minimalne, ale po systematycznym użyciu widać różnice.

Starzenie się skóry - dieta

Lekki zawód!

Przyznaje, ze po tym produkcie spodziewałam się czegoś więcej. Opinie ma świetne, ale sama się nim nie zachwyciłam. Nie odczułam jakieś ogromnej poprawy jedynie lekkie wygładzenie.

Zalety:
- wygładza skórę,
- bardzo wydajny,
- lekka, kremowa konsystencja,
- brak podrażnień,
- neutralny zapach,
- dostępność stacjonarna i internetowa.

Wady:
- nie "odświeża" skóry
- nie zwęża porów,
- opakowanie to ładny słoik, ale mało praktyczny w aplikacji,
- cena (ale można na wyprzedaży upolować w korzystniejszej cenie).

Hit

Czytając wiele pozytywnych opinii zdecydowałam się kupić sobie jeden słoiczek na próbę i obecnie to moja ulubiona maseczka. Według producenta opakowanie starcza na 10 aplikacji, moim zdaniem nawet na więcej. Cena jest dość wysoka ale jak przełożymy to na ilość możliwych użyć to wychodzi jak większość innych maseczek. Jako pierwszą wybrałam właśnie maseczkę z 3 glinkami i ekstraktem z czerwonych alg, jej działanie najbardziej przyda się mojej skórze, ale mam obecnie wszystkie warianty. Maseczka ta złuszcza skórę i zwęża pory. Ma dość gęstą konsystencję i zawiera w sobie peelingujące drobinki. Bardzo łatwo się ją nakłada, trochę trudniej zmywa. Dość szybko zasycha ale nie tworzy wtedy skorupy na twarzy i nie osypuje się. Trzeba zmyć ją za pomocą wody. Trochę z tym zachodu i nawet jak już się zdejmie maseczkę to skóra jest lekko pomarańczowa ale po przemyciu jej jeszcze czystą wodą wszystko ładnie się zmywa. Po użyciu maseczki skóra jest wyraźnie wygładzona, poprawia się jej wygląd, niedoskonałości są mniej widoczne a pory są widocznie zwężone. Zapach maseczki zaliczam do przyjemnych, jest raczej delikatny. Szata graficzna opakowania i sama jego forma też bardzo mi się podobają. Słoiczek wygląda bardzo elegancko, jest wygodny w użyciu. Maseczka bardzo przypadła mi do gustu i na pewno będę do niej wracać

Odkrycie!

Z czystym sumieniem daje tej masce 6+. Skóra po niej jest wygladzona, miękka tak, że mogłabym jej cały czas dotykać i do tego zmniejsza pory! Jest też o wiele bardziej wydajna niż sugeruje producent na opakowaniu. Fajny słoiczek sprawia, że jest o wiele przyjemniejsza w użytkowaniu niż maseczki w saszetkach. Jak dla mnie absolutny hit, działa o wiele lepiej niż czarna maska pilaten. Jak zuzyje to opakowanie na pewno zdecyduję się na inne z tej serii. Cena chociaż wydaje się wysoka to patrząc na wydajność wcale taka nie jest.

glinka loreal

Maska naprawdę godna polecenia. Przy regularnym stosowaniu efekty są naprawdę zadawalające! Mam skórę trądzikową i jest na prawedę ok. Jedynie kiedy moja skóra jest w "gorszym stanie" nie stosuję jej bo chyba wtedy mi nie służy ;). Starsza na bardzo długi czas ;)

Podrażnia

Zadowolona z efektów ,,siostry" (maska rozświelająca) tego produktu zdecydowałam się na kolejny zakup, tym bardziej że miała o wiele lepsze opinie.
Podobnie jak poprzednik ma lekką, kremową konsystencje o cudownym zapachu.Zamknięta w drobnym, przezroczystym słoiczku. Łatwo się rozprowadza i bardzo szybko zasycha. Zawiera delikatne drobinki, które działają jak peeling. Dla mnie fatalnie. Bardzo podrażnia to moją skórę. Po zmyciu jest oczywiście wygładzona, ale też zaczerwieniona. Musiałam ratować się produktami łagodzącymi.
Ciężko też było z jej zmyciem. Trzeba się trochę pobawić w łazience. Jednak jest to wada większości masek z glinki.
Nie jestem zadowolona , w dużym stopniu z powodu podrażnienia. Owszem buzia była miękka i wygładzona, a pory lekko zwężone. Niestety za drugim razem było podobnie, więc ją odstawiłam. Być może dla osób, które nie mają delikatnej cery będzie dobrze się sprawdzać.

Super !

Maseczkę tą stosuję od niedawna i jestem zachwycona.
Początkowo stosowałam z tej samej serii maskę czysta glinka, która również jest świetna, ale po pewnym czasie stwierdziłam, że potrzebuję jakiejś odmiany. I BIGNO. Naprawdę dobra maseczka. Skóra po niej jest bardzo delikatna i oczyszczona - zdecydowanie da się wyczuć różnice po jej zastosowaniu. Polecam!

polecam

Maseczki bez promocji bym nie kupiła, bo cena jest moim zdaniem troche przesadzona. Maseczka ma drobinki peelingujące więc używam jej jak peelingu i zostawiam na kilka minut na twarzy. Maseczka lekko piecze, przy połączeniu z żelem myjącym z tej serii, moja twarz była zaczerwieniona. Po użyciu maseczki skóra jest wygładzona i miękka. Maseczka jest łatwa do zmycia. Nie odpowiada mi natomiast jej intensywny, mydlany zapach.

Bardzo fajna

Maseczka ma piękny zapach oraz przyjemną konsystencję. Granulki w niej zawarte wspomagają zluszczenie starego naskórka pozostawiając twarz świeżą i czystą. Opakowanie jest solidne oraz duże. Myślę, ze przy bardziej wrażliwej skórze może ona podrazniac.

Super

Fajny produkt. Zwęża pory i wygładza. Skóra już po pierwszej aplikacji przyjemna w dotyku, odświeżona i wygładzona.
Największym plusem jest działanie na pory.