Semi Di Lino, Lozione Di Cristalli (odżywczy lotion)

Semi Di Lino, Lozione Di Cristalli (odżywczy lotion)

Odżywczy, nabłyszczający zabieg bez spłukiwania ułatwiający stylizację włosów cienkich, zniszczonych, suchych lub bardzo długich. Produkt wzbogacony Witaminą F uzyskaną z siemienia lnianego, zamyka łuski włosa przez co ułatwia rozczesywanie oraz nadaje włosom objętość, elastyczność i wyjątkowy połysk. Rezultaty są widoczne już od pierwszego zastosowania - włosy stają się łatwe w układaniu i rozczesywaniu.

Cena: 50 zł / 6 x 13 ml

extra objętość

Cechy rozpoznawcze tego produktu to.. strasznie - no za przeproszeniem ale - śmierdzi :( Jak cała seria Semi di Lino i ten lotion ma jakiś chemiczny aromat ale w tym w przypadku jest on bardzo skoncentrowany - no ale da się wytrzymac ;)

Poza tym preperat przede wszystkim nadaje OBJĘTOŚĆ (tzw. 'bodyfing formula' jak informuje napis na opakowaniu zbiorczym) także ja go juz nie kupię bo przy moich włosach raczej pragne zachować odwrortny efekt ;) ale myślę, że wiele dziewczyn bedzie zadowolona jako że przeważnie jest to cecha bardzo pożądana.
Co do innych własnosci, tych pielęgnujacych.. hmm... wydaje mi się że włosy po aplikacji wyglądają rzeczywiście ładniej, jednak nie jest to produkt specjalnie trafiony dla moich kręconych włosów.. Mimo wszystko daje mu 4 gwiazdki chociażby dlatego, że efekty jakieś widać i nabrałam ochoty aby wyprobować i inne rodzaje ampułek Alfaparfu.

____________________________________________________________________________________________________________
Jedna rzecz ktora mnie tylko zastnawia a nie moge znaleźć nigdzie informacji na ten temat to to czy ampułki stworzono jako komlexową, dłuższą kurację czy raczej dla jednorazowego, natychmiastowego, czysto kosmetycznego efektu np. na specjalne okazje - dla dodania objętości i blasku (czyli pomagający głównie fryzjerom - wypuszczac z salonów bardziej zadowolone klientki) Osobiście obstawiam, że chodzi o ten krótkotrwały efekt:(