Apotheker Dr. Scheller, Mineral Balance, Krem na dzień z zieloną herbatą i algami morskimi

Krem przeznaczony jest do każdego rodzaju cery wrażliwej, reagującej silnie na każde podrażnienie, z uczuciem napięcia, swędzenia czy zaczerwienienia. W kremie zastosowano specjalną bazę DMS dopasowaną do skóry ludzkiej i podobną w jej strukturze. Baza ta jest czysto roślinna, łatwo przyswajalna przez skórę. Produkt zawiera certyfikowane i zbadane pod względem jakości składniki naturalne. Nie zawiera środków konserwujących, sztucznych barwników i środków zapachowych. Nie powoduje podrażnień skóry. Nie testowany na zwierzętach.

niezawodny

Krem jest lekki, łagodny, nawilża na cały dzień. Warstewka powstająca po wsmarowaniu jest niedrażniąca i wchłania się praktycznie całkowicie - o ile nie nabierzemy za dużo kremu.
Dobry pod podkład.
Zapach taki jak żelu z tej serii, dla mnie ok, nie przeszkadza, nie narzuca się (nie czuć go pod nosem).
Bardzo wydajny, słoiczek ładny.
Polecam przede wszystkim suchej/normalnej i wrażliwej skórze.

Przyzwoity

Kupiłam ten kremik w okresie nadwrażliwości mojej cery, fakt - nie podrażnił jej, co więcej ukoił, nawilżył, bardzo wydajny, według mnie ma "dziwny zapach" ( niestety nie neutralny) dlatego uzywanie go nie było przyjemnościa ale ogólnia sprawiał się bardzo dobrze.