Krem na dzień z dodatkiem panthenolu

Krem na dzień z dodatkiem panthenolu

Krem może być stosowany do wszystkich typów cery, reguluje wilgotność skóry, przeznaczony do codziennej pielęgnacji, szybko się wchłania, chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Idealny jako podkład pod makijaż.

Cena: 5 zł

Nie podchodzi mi

Pierwsze, co zauważyłam, to paskudy zapach, jakaś taka normalnie plastelina. Myślałam, że może jest nieperfumowany, ale jednak jest. Nie wiem, co to za "perfum" ma być... Dalej - kremik ma co prawda przyjemną, lekką konsystencję, ale jest dość tłusty i nie do końca się wchłania, pozostawia właśnie taki tłustawy film, czego nie znoszę. Właściwości nawilżające przeciętne, dla skóry bez większych problemów. No cena rekordowo niska.
Zastanawiam się, czy nie zużyć go jako balsam do ciała, krem do rąk czy coś takiego... Chyba nie chcę nim więcej traktować twarzy...

Może być, ale są lepsze

Wgodne opakowanie, niska cena i całkiem niezły krem dla normalnej, zdrowej cery bez problemów. Stosowałam go na noc, bo jak na dzień, to jest trochę zbyt tłusty i powoduje świecenie się skóry. Jeśli jest problem z suchą skórą lub jakikolwiek inny, to krem sobie raczej nie radzi. Zapach dość mocny, ale szybko wietrzeje. Dobry, ale znudził mi się ;)Używałam tego produktu w zeszłym roku. / Ilość zużytych opakowań: 3

moze byc

jak na krem za 5 zl to nawet moze byc...mysle ze dalabym i 4 gwiazdki tylko ze jego zapach przypomina mi zapach kremow dla malych dzieci i jest dosyc intensywny.Co do wchlaniania nie mam zadnych zastrzezen,naprawde dobra baza pod makijaz,kremy te pakowane sa w stojace tubki a nie sloiczki co nawet bardziej mi odpowiada