Alfaparf, Nutri Seduction, Rich Infusion

Alfaparf, Nutri Seduction, Rich Infusion

Profesjonalna regenerująca kuracja wzmacniająca włókna kapilarne suchych i zniszczonych włosów. Pochodne kaszmiru i ekstrakt z bambusa działają wewnątrz włókna włosa wzmacniając i odbudowując je. Wewnętrzna struktura włosa jest znacznie mocniejsza, włosy są lekkie w dotyku, miękkie i o większej objętości.

Cena: 40 zł / 5 x 10 ml

A mi pomogły...

Kupiłabym chętnie ale juz nigdzie ich nie ma...

Jako jeden z niewielu kosmetyków naprawdę nawilżały i odżywiały mi włosy. Parę kropel- i włoski stawały się grubsze, błyszczące, chłonęły jak gąbka te ampułeczki :).Troche się przetłuszczały po użyciu, ale to pestka.

No i się skończyło :(

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 30

zdecydowane NIE !!!

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Niestety zawiodłam się (podobnie jak w przypadku maski Nutri Seduction, Ultra Moisture Treatment). Konsystencja - jak woda. Zapach - nieprzyjemny ( kojarzył mi się z lekką wonią octu, bleeee ! ). A co najważniejsze: bardzo ciężko rozczesać po tym włosy, regeneracja - właśnie na tą jedną gwiazdkę, żadnych sektakularnych efektów jak za taką cenę( wygładzenia, zmiękczenia, nawilżenia - nic specjalnego !!!). Ogólnie nie, nie i jeszcze raz nie!!!. Żeby rozczesać po tym włosy musiałam ratować się jedwabiem Chi. Zresztą maska Ultra Moisture Treatment - też beznadziejna (zero deklarowanego przez producenta ultranawilżenia ! ) Więc skąd te zachwyty? A mam włosy rozjaśniane , farbowane, przesuszone. Zwykła maska Glorii za 6 zł dała lepsze efekty niż Alfaparf.!!! Po co więc wydawać tyle kasy na Alfaparf ? To chyba moja druga(po masce) i ostatnia przygoda z Alfaparf. Nie wiem czy kiedyś jeszcze kupię kosmetyki tej firmy. Są drogie i do niczego.Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: opakowanie, czyli 5 szt. po 10 ml

no, nie jest to cudo

Na wstępie zaznaczam, że uwielbiam całą linię Nutri Seduction - prócz właśnie rich ifusion. Jego konsystencja jest taka, że aby zaaplikować go na moich gęstych włosach musiałabym zużyć 3 saszetki, a i to za mało...a efekt taki jak przy luxury mask, z tym że cenowo wychodzi znacznie gorzej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Manicure - velvet nails

kwc

rewelacja. produkt regeneruję,nawilża,nałyszcza,wygładza i dyscyplinuję włosy. używanie raz w tygodniu w zupełności wystarcza. jedna tubka wystarcza na kilka razy. bardzo dobry kosmnetyk do włosów,który ich nie obciąża-nałożony nawet w bardzo dużej ilości. polecam. nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię eksperymentować, jeśli chodzi o kosmetyki do włosów.

Używam tego produktu od:używałam w tamtym roku

Naprawdę dobry!

Straciłam sporo włosów w wyniku choroby, teraz robię wszystko aby odrosły, a w te które mam wcieram wszelkie preparaty kondycyzujące. Prędzej czy póżniej musiałam natrafić na te produkty. Jestem z nich naprawdę zadowolona, ładnie odżywiają i rewelacyjnie pogrubiają włosy. Używam ich po każdym myciu. Nie jestem jedank w stanie wetrzeć całej zawartości tubeczki, bo po pierwsze mam dość krótkie włosy (do połowy szyi), a po drugie przy za duzej ilości moje włosy się przetłuszczają, właśnie za to odejmuje jedną gwiazdkę. Jedna tubka zatem starcza mi na ok 3-4 tyg. :Dwsmarowuję po prostu tylko trochę i efekt jest olśniewajacy: gęste, błyszczące, zdrowe, no bo o to przecież chodziło, prawda?Używam tego produktu od:sierpnia 2007
Ilość zużytych opakowań:1,5 tubeczki:)

Rzeczywiście rewelacja :)

Super odzywka, wlosy są po niej miękkie, lśniace, zregenerowane i zdyscyplinowane! Tak ładnie sie ułożyły, że nie musiałam ich męczyć prostownicą! O wiele lepsza niz Kerastase Vita Cement i tańsza :) Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

rewelacja

Mam suche i zniszczone włosy rozjaśnianiem i pasemkami, już po pierwszym użyciu widać efekty, włosy są błyszczące i zdrowe nawet po użyciu prostownicy nie wyglądają na "przesuszone" nabrały zdrowego wygladu.... Gorąco polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

świetne

Alfaparf to moje ostatnie kosmetykowe odkrycie. Ten produkt jest równie wysokiej jakości jak inne z tej serii.
Ampułka z powodzeniem wystarcza na długie włosy, które po wysuszeniu są miękkie, lśniące, świetnie sie układają i błyszczą.
Jedyną minimalną wadą jest wspomniana wcześniej ampułka - gdybyt kosmetyk był w słoiczku z atomizerem, jak np. produkty Kerastase, nie byłoby problemów z aplikacją. Ale to naprawdę drobiazg, nastepnym razem będzie lepiej.