Hermes, Rouge Eau Delicate EDT

Hermes, Rouge Eau Delicate EDT

Świeższa, lżejsza choć nie mniej wyrafinowana wersja klasycznego zapachu "Rouge" łączy akordy orientalne z kwiatowymi i ambrowymi..
Nuty główne: ylang-ylang, róża, mirt, drewno cedrowe, cytrusy i wanilia burbońska.
Butelka pozostała identyczna jak w przypadku pierwowzoru, powleczono ją jednak opalizującą warstwą.

Do Polski dystrybutor tego zapachu nie sprowadza.

kwiatowe, orientalne, drzewne
wody toaletowe
Rekomendacja
jesień / zima, na wieczór

Raczej dla starszej pani

Kupilam ten zapach doslownie za grosze- bardzo mi sie podobaly nuty glowy, ale im dalej, tym zapach stawal sie ciezszy, slodszy, gestszy, nawet duszacy.
Zapach idealnie pasuje dla starszej pani- kobieta sie wybiera do opery- krzesla obite ciemnym aksamitem, ciezkie, czerwone kurtyny, mrok, zapach slodkich wieczorowych perfum kilku pan siedzacych nieopodal...i zapach kurzu :(
Albo chinska restauracja, stoliki, czerwone sciany, ciemne drewno podlogi, lampiony i gdzies w katku sali zapalone kadzidlo. Baza zapachu przytlacza- jest dosc duszno w pomieszczeniu, zapach kadzidla miesza sie z zapachem mebli, klient zamowil deser.
Nie, na pewno nie dla mnie- mecze te 50 ml juz trzeci rok, kolezanki nie chca, mama tez nie przepada...

Używam tego produktu od: od 2009 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

Czerwony Orient

"Nie wiem" oznacza, ze jakkolwiek doceniam ten zapach, to jednak chyba lepiej pasuje do innych niz do mnie... Tak jak poprzedniczka stwierdzila, troszke mnie przerosl... jest to za sprawa mnoooostwa wanilii, ktora w ogromnych ilosciach raczej przytlacza niz otula. Oprocz tego zapach jest naprawde ladny i strasznie CIEKAWY. Znam obydwie wersje, rowniez ta zwykla Rouge. I tu dodam, ze jakkolwiek Eau Delicate mial byc lagodniejszy, to wanilii ma o wiele wiecej. Wersja mocniejsza, faktycznie jest bardziej "wyszczekana" jednak nieprzytlacza wanilia wogole.

Rouge Eau Delicate pachnie naprawde niesamowicie, i nie da sie go porownac z niczym innym na tym swiecie. Pachnie orientem bez przypominania Opium czy Samsary. Pachnie czerwonym kolorem i kadzidlem. Pachnie likierem waniliowym i mocnymi akordami kwiatowymi... to wszystko jednak nieprzyblizy nam jego cech wogole, bo zapach jest po prosu wyjatkowy.

Polecam kobietom poszukujacym czegos innego i intrygujacego. Wielbicielkom "mocnych" aromatow z wygorowanymi wymaganiami... bo taki jest ten zapach.Używam tego produktu od: ponad roku

ciekawy, ale ....

No cóż, doceniam zapachy Hermesa, ale ten mnie przerósł... Nie czuję tu żadnej kwiatowości, żadnej ambry, tylko orient. Na mojej skórze wytrawny, suchy, pozbawiony jakiejkolwiek słodyczy. Czuję się w tym zapachu jak otulona kadzidlanym dymem. Trwały, oryginalny, nieporównywalny z żadnym znanym mi do tej pory zapachem, ale cała ta kadzidłowość pozbawiona cieplejszych nut powoduje, że niechętnie po niego sięgam...

Używam tego produktu od:...