Kąpiel ziołowa Lawenda

Kąpiel ziołowa Lawenda

Kąpiel wpływa harmonizująco na ciało i umysł oraz pozwala odnaleźć na nowo wewnętrzną równowagę. Zawiera cenny eteryczny olejek z lawendy Mt. Blanc. Przywracające równowagę właściwości olejku dają efekt odświeżenia w stanach wyczerpania oraz odprężenia przy pośpiechu i stresie. Specyficzny kompleks z witaminy E, pantenolu i alantoiny wspomaga pielęgnujące i ochronne właściwości kąpieli. Natłuszczające składniki olejków sprawiają, że skóra po kąpieli staje się przyjemna w dotyku i gładka.

Wybrane składniki są starannie rozprowadzone w proszku i w wodzie do kąpieli rozwijają w pełni swe właściwości. Saszetka wystarcza na 1 kąpiel.

Prawdziwy relaks

Zakochałam się w tych saszetkach!
Zaskoczyło mnie zabarwienie wody - jakbym wlała do wanny mnóstwo atramentu. Zapach genialny - bardzo intensywna woń prawdziwej lawendy, nie ma tu nic chemiczno-sztucznego. Można zamknąć oczy i znaleźć się w Prowansji ... Każda wielbicielka lawendy nie powinna przejść obojętnie obok tego cudeńka.
Seans kąpielowy z tą saszetką to prawdziwy relaks i odprężenie, naprawdę warto od czasu do czasu zainwestować (bo ok. 3 zł za jedną kąpiel to nie mało) i sprawić sobie taką przyjemność. Właściwości pielęgnacyjnych raczej nie ma, ale wrażenia aromaterapeutyczne zapewnione.

Używam tego produktu od: 1 użycie
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Po prostu uwielbiam

Uwielbiam wszystkie saszetki Dresdner i ciągle ubolewam, że nie są dostępnę w wiekszych opakowaniach.
Jedną saszetkę używam do jednej kąpieli (mam dużą wannę, ale to tylko wymówka).
Bardzo koi po ciezkim dniu, wspaniale odpręża.
Zapach jest naturalny, a że sięgam po wszystko co lawendowe tym bardziej jestem wyczulona na jej chemiczne odmiany.

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo

odpręża

Bardzo lubię tę saszetkę. Barwi wodę na intensywny fiolet, tworzy delikatną piankę i ma intensywny zapach. Używam jedną saszetkę na 2 kąpiele i moim zdaniem nic się na tym nie traci. Oprócz pięknego czystego zapachu lawendy, działa też pozytywnie na skórę - nie wysusza jej i nie podrażnia. Polecam wielbicielom lawendy.

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Konturowanie Smashbox

rewelacja

jedna saszetka wystarcza mi na 2 kapiele, dlatego zapach i kolor nie sa tak intensywne, ale w sam raz :)

śliczny kolor, piekny naturalny zapach(jak lawenda z ogrodka mamy)

koi i relaksuje

zapach utrzymuje sie na skorze dośc dlugi czas

sol szybko sie rozpuszcza barwiac wode na ladny kolor

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowańkilkadziesiat

cud, miód i... lawenda!

tak, tak i po stokroć tak dla tego produktu!

- pięknie, naturalnie lawendowy
- pachnie nim cała łazienka jeszcze długo po kąpieli i ciało również
- nie wysusza skóry
- bosko relaksuje, mam wrażenie że leżę nie w wannie a na polu lawendy w Prowansji..

bardzo polecam, odkąd okryłam saszetki lawendowe Dresdner Essenz, nie kupuję już żadnych innych dodatków do kąpieli, nie sądzę bowiem, żeby było coś doskonalszego!

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:niezliczona- kiladziesiąt? kilkaset?

Doskonałość do kąpieli

Wszystkie kąpiele z tej serii ubóstwiam i mogłabym używać non stop. Minusem jest jak dla mnie cena, a może raczej niemożność kupienia ich w większych opakowaniach.
Nie oczekuję od środka do kąpieli działania na skórę.
Plusy za zapach, kolory, relaks jaki dają.Cieszę się też, że w sumie nie za bardzo się pienią. Po tej konkretnej soli śpię jak dziecko
Niestety, nie wszędzie są dostępne.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

OK

Sól dobrze rozpuszcza się w wodzie i barwi wodę na ciemnoniebieski kolor. Nie wiem czemu te sole są tak mocno barwione, ani to ładne ani komu potrzebne. Kolorowość wody połączona z lekka mętnością w wannie mnie odstręcza i budzi nieufność. Piana jest, niezbyt obfita i kremowa. Wg mnie nie potrzebna ekstrawagancja, ale da się przeżyć.
Zapach jest jak dla mojego nosa rewelacyjny. Susz lawendowy nagrzany na słońcu-sama przyjemność. Lawenda nie wysłodzona, ale prawdziwa, żywa lawenda, z kawałkami gałązek, połamanymi liśćmi. Zapach właśnie suszu lawendowego, albo naparu z suszu. Zapach długotrwały, relaksujący, uprzyjemniający kąpiel.
Właściwości pielęgnacyjne żadne, jak we wszystkich solach tej firmy testowanych przeze mnie, ale ten produkt broni się bardzo udaną kompozycją zapachową. Wybaczam mu więc nawet wygórowaną cenę.

Ilość zużytych opakowań: ok 10 saszetek

relakssss ukojenieeee

Użyłam po wyczerpującej "nocce", byłam tak wyczerpana że nie miałam siły nawet wstać z łóżka. Przypomniałam sobie o saszetce którą kupiłam miesiąc temu i pomyślałam że nadaje się na tę okazję.
Nie spodobał mi się kolor wody, nie jestem zwolenniczką pchania chemii ile wlezie tylko po to, by było na co popatrzeć.
Zapach mnie troszkę rozczarował bo jest rzeczywiście wytrawny, ja wolę nieco słodszą lawendę. Ale może właśnie dzięki tej wytrawności zapach uderzył z całą siłą i się naprawdę porządnie zrelaksowałam. Z mięśni uciekało napięcie a umysł odskoczył na chwilę od zmęczenia. Mogę szczerze przyznać że spełnia swoje zadanie i za to 4 gwiazdki.
Nie jest moim KWC jeszcze dlatego gdyż nie działa w żaden sposób na skórę-sól ta jest na nią kompletnnie obojętna.

Używam tego produktu od: 1 dnia?

Bez cudów, bajerów i fajerwere

Miałam chyba ze 3 saszetki, każda inna. Zapachy takie ziołowe, uspakajające, fajne. Barwi wodę co też jest ok. Ogólnie dobre są te sole, ale bez jakiś szczególnych zachwytów.

Używam tego produktu od: kiedyś dawno temu
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Średni, niemiły zapach.

Wszystko ok, poza zapachem. Wytrzymałam dwie kąpiele w tej soli. Fajny kolor, lekko się pieni, poza tym przeciętny.
Wydajność taka sobie - 1 saszetka na jedną kąpiel to koszt ok. 2,5zł.

Używałam tego produktu: dwa razy

niezły kolor...

Dostałam te sole od koleżanki i stwierdziłam, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby je wypróbować.Jedno razowe saszetki to jak dla mnie bardzo dobry pomysł.
Po wsypaniu do kąpieli nadaje jej niesamowity niebieski,wręcz granatowy kolor.I jest też troche piany.Pachnie jak napisała przedmówczyni faktycznie wytrawnie bez cienia słodyczy.Zapach nie utrzymuje sie potem na skórze.Kąpiel jest bardzo przyjemna ze względu na niesamowity kolor i zapach.
No i to w sumie tyle.Nie czułam się jakaś na maksa zrelaksowana.Skóra po kąpieli nie jest wysuszona ale super nawilżona i natłuszczona też nie.
Ogólnie przyjemny produkt.

spoko

Naprawdę odpręża i uspokaja, po kwadransie tej kąpieli relaks mam gwarantowany. Autentyczny, "wytrawny" zapach lawendy bez żadnych słodkich podbarwień sprawia, kąpiel nadaje się również dla mężczyzn. Tym bardziej, że zapach nie trzyma się skóry po wyjściu z kąpieli. Właściwości pielęgnacyjne takie jak pozostałych soli kąpielowych Dresdner Essenz - przyzwoite, chociaż najwyraźniej firma położyła nacisk bardziej na formę (duuużo piany). Tylko 3 gwiazdki daję za kolorek - spodziewałam się czegoś bardziej fioletowego, a tu intensywny brudno-niebieski odcień, jak woda po pierwszym praniu dżinsów ...

ilość zużytych opakowań: 3