Dresdner Essenz, Kąpiel ziołowa Pomarańcza i kwiat lipy

Dresdner Essenz, Kąpiel ziołowa Pomarańcza i kwiat lipy

Naturalny olejek eteryczny z pomarańczy łączy się z zapachem aromatycznych kwiatów lipy, tworząc harmonijnie dobrany dodatek do kąpieli, który działa odprężająco i pozwala zapomnieć o codziennym stresie. Kombinacja pomarańczy i kwiatu lipy przywraca wewnętrzną równowagę i poprawia nastrój. Specyficzny kompleks z witaminy E, pantenolu i alantoiny wspomaga pielęgnujące i ochronne właściwości tego dodatku do kąpieli. Natłuszczające składniki olejków sprawiają, że skóra po kąpieli staje się przyjemna w dotyku i gładka.

Wybrane składniki są starannie rozprowadzone w proszku i w wodzie do kąpieli rozwijają w pełni swe właściwości. Saszetka wystarcza na 1 kąpiel.

Nieudana w serii

Jakiś czas temu kupiłam po jednej z każdego rodzaju saszetek Dresdner Essenz. Użyłam już kompozycji eukaliptus& cytrus oraz lawenda, którymi byłam zachwycona.
Niestety pomarańcza&lipa nie zrobiła na mnie wrażenia. Barwi wodę na kolor limonkowy (coś jak Vibovit), ale zapach stanowczo ma mniej intensywny i nieprzyjemny. Nie wiem, czy to bardziej lipa czy pomarańcza, ale mi przypomina płyn do mycia podłóg albo naczyń. Nie czułam się po tej kąpieli ani zrelaksowana, ani orzeźwiona. Polecam spróbować inne saszetki Dresdnera, a tą omijać szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: 1 użycie
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

taki sobie...........

szczerze mowiac inne saszetki z tej firmy sa duzo lepsze niz ta. Po pierwsze kolor niezbyt przyjazdny- odblaskowa zolc, zapach malo intensywny, nieciekawy. Zero piany.
Jakos mnie nie odprezyla ta kapiel, nic nadzwyczajnego.
Juz wiecej nie kupie tego zapachu i nie polecam.

Używam tego produktu od:wczoraj

Pełen relaks ;)

Powiem krótko:
+Cudowny,naturalny zapach
+Śliczny kolor wody
+Lekka pianka
+Absolutny relaks
+Nie wysusza skóry (co kiedyś zdarzyło mi się z inną solą)
+Dość wydajny (jedna saszetka wystarcza mi na dwie kąpiele)

-Cena taka sobie,szkoda że nie można kupić większego opakowania...

Generalnie polecam bardzo! :)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Doskonałość do kąpieli

Wszystkie kąpiele z tej serii ubóstwiam i mogłabym używać non stop. Minusem jest jak dla mnie cena, a może raczej niemożność kupienia ich w większych opakowaniach.
Nie oczekuję od środka do kąpieli działania na skórę.
Plusy za zapach, kolory, relaks jaki dają.Cieszę się też, że w sumie nie za bardzo się pienią.
Niestety, nie wszędzie są dostępne.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

Nastraja optymizmem :)

Uwielbiam kąpielowe dodatki Dresdnera! Żadna z wypróbowanych dotychczas kompozycji nie rozczarowała mnie - wszystkie oceniam bardzo wysoko. Podobnie jest w przypadku duetu lipa + pomarańcza.
Zawartość saszetki pachnie bardzo realistycznie. Z racji mojego przyrodniczego wykształcenia i zainteresowań zapach lipy znam doskonale i bez trudu odnajduję w recenzowanym zestawie. Ten słodki, relaksujący aromat dominuje wręcz nad energizującym zapachem cytrusów :) Co prawda podczas kąpieli traci nieco na intensywności, ale i tak jest wyraźnie wyczuwalny. Dodatkowym atutem produktu są efekty wizualne - proszek barwi wodę na kolor jaskrawożółty, prawie fluorescencyjny :) Tworzy delikatną piankę.
Taka kąpiel wprawia mnie w dobry nastrój ;)

Używam tego produktu od: kilka kąpieli

kiepska

Kolejny niezbyt udany produkt tej firmy.
Proszek rozpuszcza sie dobrze, barwi wodę na wściekle żółty kolor, produkuje dość obfitą stabilną pianę, pachnie przyjemnie. Zapach ma przewagę pomarańczowego aromatu, kwiat lipy występuje tylko w nazwie, a szkoda, bo właśnie ze względu na tą nutkę zakupiłam saszetki. Pomarańczki przeplatają się z jakimś bliżej niesprecyzowanym słodkim, kwiatowym zapaszkiem. Same pomarańcze lekko plastikowe, ale wciąż przyjemne.
Właściwości pielęgnacyjne żadne. Zmiękcza lekko wodę ale nie ma to wpływu na nawilżenie czy natłuszczenie skóry po wyjściu z wanny.
Podsumowując-jakość przeciętna, cena wygórowana.

Używam tego produktu od: w odstępach kilkudniowych tydzień
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

hmm...

Moja ocena
Cechy:
zachęcające opakowanie
zapach
rekalsuje

kolor żółty (jak mocz)
nietrwałość (rozkosz trwa max 10 min)
mało piany
cena

Używam tego produktu od:raz użyłam

dobry,ale mógłby być lepszy ;)

Saszetka zawiera intensywnie barwiący wodę proszek w kolorze żółtym. Od razu po otwarciu opakowania uderza w nozdrza mocny gorzko-słodki aromat pomarańczy i lipy. Nie jest on sztuczny ale dla mnie niezbyt intensywny po rozpuszczeniu w wodzie. W miejscu, w którym mieszkam całe aleje obsadzone są lipami, więc nieskromnie mogę powiedzieć, że wiem jak pachną ich kwiaty. Kompozycja jest dość dobrze oddana rzeczywistemu zapachowi, jednak mnie nie ujęła - mimo że bardzo na to liczyłam. Kąpiel z dodatkiem proszku jest przyjemna, na początku wytwarza się troszkę piany, która szybko jednak znika. Ciało podczas kąpieli jest śliskie i mam wrażenie dobrze pielęgnowane.

Używam tego produktu od:jedna kąpiel
Ilość zużytych opakowań:jedna saszetka

odprężająca kąpiel

Skusiłam się na tą kąpiel tylko dla tego że pisało na niej o poprawie nastroju i przywracaniu równowagi wewnętrznej :) i chciałam się przekonać jak to jest na prawdę.
Pierwsze co to ładnie ten proszek barwi wodę to żółty to zielony zależy pod jakim kontem patrzyć. Po nalaniu wody do wanny jest widoczna piana ale szybko zanika i w sumie to kąpiel bez piany. Zapach lekko wyczuwalny w wodzie, chociaż jak otworzyłam saszetkę to był intensywny i nie podobał mi się ale w rozrobionej wodzie nie było go tak za bardzo czuć. Podczas 20 minutowego wylegiwania się w wannie skóra była bardzo miękka i gładka a po wyjściu z wody czułam się na prawdę odprężona.
To że lubię różnorakie dodatki do kąpieli to skłoniła bym się chyba jeszcze na takie ziółka tyle że nie o tym zapachu.

Używam tego produktu od:wczoraj :]

Takie tam...

Wybrałam tą kąpiel, ponieważ jestem wielką fanką zapachu lipy. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniej recenzentki i ku mojemu rozczarowaniu zupełnie nie odnalazłam tutaj tego aromatu. :nie: Kąpiel raczej pachnie rześko; umówmy się, że to pomarańcza... Powalił mnie kolor, na jaki barwi wodę - taki żarówiasty jasnozielony, niemalże fosforyzuje. :lol: Wytwarza sporo piany, która oczywiście dosyć szybko się ulatnia. Zmiękcza wodę. Trochę piecze mnie po niej skóra.
Spodziewałam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: dzisiaj

Piękna lipa

Moje nastawienie do tej soli jest bezkrytyczne. Zapach lipy oddany tak przekonująco, że nic tylko wylegiwać się w wannie. Magiczny po prostu. Żółty kolor wody nie wygląda może zbyt zachęcająco, ale wystarczy zgasić światło, zapalić kilka świec (ale nie zapachowych, żeby nie "wchodziły w drogę" boskiej lipie) i popaść w błogostan.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek

szału ni ma

średnia, nie podraznia ale i nie nawilża skóry. zapach jak dla mnie zbyt szybko ulatnia się. po kilku minutach woda ma już tylko leciutki aromat. zanim więc minie 20 min. po soli ani śladu. myślę że szkoda pieniędzy na takiego przeciętniaka.

Używam tego produktu od:kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: ze 2