Estee Lauder, Pleasures Exotic EDP

Estee Lauder, Pleasures Exotic EDP

Klasyczne 'Pleasures' wzbogacone zostały o nuty owoców tropikalnych. W rezultacie powstał typowo wakacyjny, radosny, nieskomplikowany owocowy zapach na słoneczne dni.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grejpfrut, mango
nuta serca: zielone liście, porzeczka, piwonia, hibiskus, owoce lychee
nuta bazy: drzewo sandałowe.

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

Tak, tak, tak ...

Perfumy bardzo szybko mi się nudzą, nie mogę jednak powiedzieć tego o Exotic. Nie była to miłość od 1. wejrzenia, ale teraz .... Uwielbiam nimi pachnieć: są kwiatowe, lekkie, eleganckie, kobiece, znakomite.

Podoba mi się przełamania lekkości kwiatków przez dodanie tam słońca. To zapach ukwieconej łąki w słoneczny dzień, zmieszany z intensywnym zapachem drzew, ziół, kory. Zero kwiatkowego banału.

Nie polecam: im mniej kobiet je odkryje, tym dla mnie lepiej.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 x 1oo ml

Klapa przez wielkie K

Pleasures Exotic mial byc, wedlug nut, zapachem letnim, rzeskim, tropikalnym.
To co zapowiadalo sie tak owocowo okazalo sie garscia zerwanej trawy z przydroznego rowu.
Zapach jest mocno zielony, kwasny do potegi entej; przypomina niedojrzalego grejpfruta, ktory polezal w sloncu przez kilka dni lub zapach roztartych w dloniach zdzbel trawy.
Szkoda kasy, drogie Panie - ten zapach to kompletny niewypal, ktorego nie spodziewalabym sie nigdy po Estee Lauder.
Marka zobowiazuje.
Ale widocznie nie wszystkich.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 100ml - polowa

Przyjemność po mojej stronie :)

Raczej ciężko wyobrażałam sobie odświeżoną wersję Pleasures po przeczytaniu opinii na KWC, pawam niezmierną miłością do klasyka i naprawdę długo czaiłam się na Exotic, małymi kroczkami ale w końcu udało mi się nabyć flakon.

Zimowy Listopadowy wieczór - wybiegam z poczty z gorączką zaciekawienia i przesadną nie cierpliwością aż w końcu otworzę paczkę i albo się rozczaruję albo puszczę to w pamięć "było i się skończyło" szczerze fajerwerków się nie spodziewałam aż tu nagle rozpakowuję, pierwszy psik i... owinęła mnie rozgrzewająca soczysto owocowa aura jakby ciepłego olejku egzotycznego zmieszanego z klasykiem, gdzie lekko pudrowe kwiatki pięknie komponowały się z zapachem słodkości i elegancji na taką mieszankę rzadko się trafia. Wszystko szło tak pięknie,że listopadowy mróz poszedł w zapomnienie aż tu po paru godzinach.....

Ej? Przepraszam gdzie ty jesteś?

wyłonił się klasyk (to mi nie wystarczało) a piękne dobro które pieściło moje zmysły przeminęło z wiatrem. Miałam mu to bardzo za złe że coś tak pięknego trwa tak krótko ale wszystko co piękne nie trwa wiecznie a ja zachłanna istota chciałam więcej i więcej zrobiłam ze 3 poprawki i ku mojemu zdziwieniu na drugi dzień było czuć ten ciepło pieszczący olejkowy aromat :love: Moja przygoda zakończyła się kiedy doszłam do wniosku że moja szybko kończąca się 5o uciekła ode mnie w jakiś dziwny nadprzyrodzony sposób ( było i nie ma) szukałam jak zaginionej miłości ze łzami w oczach, aż po czasie ze złamanym sercem dałam sobie spokój. Do dziś jej pobyt jest nieustalony i ciąży nad nim niewyjaśniona zagadka. Przyszedł oczarował i uciekł jak najlepszy na świecie kochanek, rozkochał i zostawił.
Tęsknota trwa i z niecierpliwością oczekuję nadejścia kolejnego szczęścia, jak powrotu zaginionego Kochanka

Ilość zużytych opakowań: 40/50ml (10ml-pobyt nieustalony) i w oczekiwaniu na 100 :)

Mexx Look up now

Cieply...kobiecy

Po pierwszej aplikacji bylam na NIE...ale jak tylko zapch zaczal sie rozwijac...o TAK TAK TAK,prawie jak orgazm:D.Zapch delikatny,nienachalny,cieply i kobiecy.Na zimowe dni i wieczory.Pewnie skusze sie na ta prefume rowniez latem,bo nie jest to zapch ciezki.Trwalosc-zadowalajaca,na mnie do 4 godzin.Polecam-mlodym dziewczynom i ich mamom:)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

rexona...????

nie nie nie....

czy to droższa wersja popularnego dezodorantu? na zmianę pulsują dwie nuty - mango, mdłe pozbawione tego żywicznego aromatu i alkoholu... po prostu... ani to pleasures ani exotic...

no nie.. co za tandeta

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: niestety edp 50 ml

no milosci nie bedzie

zapach banalny, owocowo-kwiatkowy.
troche taki byle jaki, bez polotu, glebi, wyrazu.

czuc i grejfrutka i mango, i cos tam jeszcze jest wyczuwalne ale nie moge rozpoznac co to, bo sie rozmywa, zaraz przy skorze blednie i ginie. i koniec testow.

ladny, ale co z tej ladnosci skoro jest to ladnosc pospolita?
wiem na pewno, ze podobny zapach wachalam, calkiem niedawno. tylko co to byl za zapach? nie moge sobie przypomniec.

probke zuzylam, flakona nie kupie, nie ma po co.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probka

Ładny

Nie spodziewałam sie, ze ten zapach mi sie spodoba, a jednak.

Zaczyna sie orzezwiajacymi nutami mango i grejpfruta z dodatkiem słodyczy, ale nie jest absolutnie przesłodzony. Po krotkim czasie ewoluje, zdecydowanie łagodnieje i staje sie bardziej subtelniejszy, ale nadal jest owocowo. Nie jest to absolutnie mieszanka skompostowana, ani tez mdla tylko bardzo przyjemnie owocowa i orzezwiajaca.
Podoba mi sie, nawet bardzo, ale do konca nie jestem przekonana, zeby ja zakupic. Byc moze kiedys...

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

Słabiutki

Początek to bardzo przyjemny owocowy aromat. Niestety, szybko przemija on pozostawiając nijaką, kwiatówą mieszankę, nietrwałą i bliskoskórną w dodatku. Nie lubię takich klimatów.
Buteleczka w porządku

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:testy

To nie to

Probka byla cudna. Pierwsze doznania rowniez. Pozniej tylko stwierdzenie czemu to takie mdle? Maz uwielbia podoba mu sie uzywam dla Niego ale to nie to. Niby lekki kwiatowo - owocowy ale te owoce po krotkiej chwili ulatuja gdzies i sladu po nich nie ma zostaja tylko kwiaty i to mocno podwiedle. Mdly jak dla mnie.

Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

o migreno !!!

Bardzo rzadko stwierdzam ze perfumy sa fatalne ( gdyz w kazdych staram sie znalezc cos interesujacego)
Exotic dla mnie to zimny zapach , lodowaty, ostry i malo przyjemny! przyprawia mnie natychmiastowo o ból glowy :(
czuje glownie piwonie , jakies zielone trawiaste nuty... niegdy wiecej probek i testow !!!

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

nietrwałe

Na początku nawet fajny, zapach egzotycznych owoców - dominuje soczysta papaja z litchi na tle piwonii, ale to trwa pół godziny, później robi się takie praniowe niewiadomoco, najsłabsza trwałość ze wszystkich Pleasures.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań:

Nietrwały

Mam 100ml i nie wiem czy kiedykolwiek je skończę.
Na początku zapach mi się spodobal, ale im dluzej go używam, tym bardziej mam go dosc. Zapach jest dodatkowo nie trwały, wytrzymuje może 2 godziny i wogole się nie rozwija.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: ciegle pierwsze