Len Body, Krem do stóp

Len Body, Krem do stóp

Polecany do codziennej pielęgnacji stóp ze skłonnością do pękania naskórka pięt. Zawiera biokompleks oleju i ekstraktu z nasion lnu a także wit. A, alantoinę oraz karbamid - środek, który skutecznie zmiękcza zrogowaciały naskórek. Odżywia, nawilża, lekko natłuszcza szorstki naskórek.

Lepszy do rąk

Zgadzam się z poprzedniczką. Akurat w przypadku tej serii wszystko jest na odwrót. Ten do rąk jest lepszy do nóg - bo bardziej treściwy. Z kolei ten do stóp jest lepszy do rąk - bo nie pozostawia takiego filmu na rękach.
Ale, że jestem fanką tego zapachu to i tak dam mu 3* + za właściowości pielęgnacyjne, które oceniam wysoko.

Niestety nie

To nie jest dobry krem. Przede wszystkim dlatego, że nie nawilża ani nie natłuszcza stóp. Po wtarciu go wieczorem, rano już pięty mam szorstkie, bardzo nieprzyjemne. I muszę przyznać, że wtedy używam kremu do rąk, jakiegokolwiek, i sprawdza się dużo lepiej niż ten do stóp.
Także jak wykończę tę tubę, to już nie kupię żadnego kremu do stóp. Lepiej zainwestować w dobry krem do rąk i używać go również do stóp :D

Świetny

Kupiłam zupełnie przypadkowo w Leclercu za jakaś śmieszną kwotę i jestem zachwycona ! Krem na dośc tłustą, gęstą konsystencję ( ale jeżeli chodzi o stopy to ja takie lubię najbardziej), zostawia lekki film. Efekty są znakomite- moje pięty sa wyraźnie zmiękczone a całe stopy nawilżone i nie wysuszone.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Lniany tłuścioch

Dość słaby krem; stopy nie stają się ładniejsze, po 12 godzinach są szorstkie i suche a bezpośrednio po użyciu po prostu mocno natłuszczone. Jednak jeśli komuś nie przeszkadza tłusty film to zapach i cena są do przyjęcia :)

dla mnie świetny

Moim zdaniem to świetny krem na przesuszone stopy np. po zimie. Stosuję go zwykle na noc i rano stopy są mięciutkie, gładziutkie, odpowiednio natłuszczone, żadnych przesuszeń. Jest gęsty, wchłania się powoli, ale dzięki temu mam uczucie, że faktycznie działa. Zapach to kwestia gustu, mnie akurat odpowiada, zresztą to tylko krem do stóp, a nie perfumy. Jestem nim zachwycona i nie prędko zmienię na inny.

jedna tubka wystarczy ;)

Osobiście wolę bardziej spektakularne efekty, jesli chodzi o kremy do stóp. Ten kiepsko się wchłania, bardziej natłuszcza niż nawilża, jak dla mnie nie bardzo zmiękcza stwardniałą skórę,np. na piętach, średnio wygładza. Mam dosyć suchą skórę i krem ten spełnił, jak dla mnie tylko "powierzchowną" rolę, po prosyu stopy wyglądają ładnie, w dotyku są średnio milutkie (po uzyciu innych kremów były bardziej mięciutkie i delikatne w dotyku), zapach odpowiada mi średnio.Mimo niskiej ceny nie kupię już go po raz drugi.

genialny!

Krem wspaniały. Już po dwóch użyciach wygładza stópki i zmiękcza stwardniały naskórek. Wchłania się doskonale.
Duża promocyjna tubka. Bardzo wydajny. Napewno się z nim nie rozstane.

bardzo dobry

Bardzo dobry, taniutki kremik.Ładnie nawilża, delikatnie pachnie, u mnie wchłania się dość dobrze, choć rzeczywiście - zostawia mały, tłusty film...Stosuję na noc - smaruję grubo i zakładam skarpetki. :)Ilość zużytych opakowań: 1,5.

nie taki zły :)

Czy ja wiem? Ja nie mam takich negatywnych wrażeń. Rzeczywiście wchłania sie ciężko, trzeba poczekać (za to -*) i ma nieciekawy zapach (za to też -*), ale działanie jak najbardziej w porządku. Stopy są miękkie, skóra nie rogowacieje, a przynajmniej dużo rzadziej iż normalnie. Wcieranie rano i wieczorem naprawdę przynosi efekty. Krem jest bardzo wydajny. Mam go i mam, i końca nie widać ;-) No i cena - zachęca, zachęca :-)

Bezuzyteczny

Jedyne co mnie nie drazni w tym kremie to zapach. Reszta to tragedia - podczas smarowania krem rozmazuje sie i nie wchlania. A jak juz wyschnie to momentalnie stopy wracaja do stanu poprzedniego.Ilość zużytych opakowań: Nie udalo mi sie zmeczyc pierwszej tubki, po dwoch tygodniach wyrzucilam krem - po co sie meczyc ;)

niiiieeee

Nie lubię tej całej serii a ten krem mi szczególnie podpadł. Jest za rzadki, chociaż przynajmniej z tuby się nie wylewa. Zapach ma taki.. lenny! Jak olej, o. Wchłania się... I wchłania... A jak juz sie jakimś cudem wchłonie, to wcale nie daje o sobie zapomnieć - tłusty film! Efektu nawilżenia nie odnotowałam, no może odżywienia i za to jedna gwiazdka gratis.

skuteczny

Z opisu wynika,że jest to "Krem do stóp i pękających pięt ze zwiększoną zawartością wit.A", bo balsam do stóp z lnianej serii jest lżejszy (i przeciętny).Ten krem(dość smukła tubka)dobrze zmiękcza i natłuszcza, słabo się wchłania,ale dzięki temu działa skutecznie.Nie ma cudów.Mocno działający i porządnie zmiękczający krem do stóp nie wchłania się w mgnieniu oka.Ja ten krem stosuję zimą po wieczornej kąpieli, wcieram go sporo w stopy i ...zakładam skarpetki.Działa.