Paleta cieni do powiek Softly

Paleta cieni do powiek Softly

Efektowny makijaż w wielu ciekawych tonacjach możesz wykonać, korzystając z tych mini-paletek. W każdym zestawie znajduje się sześć starannie dobranych kolorów i funkcjonalnych aplikatorów. Cienie są bardzo miękkie i aksamitne, łatwo się rozprowadzają i długo utrzymują na powiece. Dostępnych jest 10 barwnych kompozycji.

Cena: 9 zł

Nigdy więcej

Miałam ochotę na małą paletkę cieni do powiek, i kupiłam tę firmy Hean. Zakupu pożałowałam już w domu - na powiece cień ma jasny, przezroczysty, nieintensywny i całkowicie niekryjący kolor.
Trudno mi ocenić trwałość tego kosmetyku, bo użyłam go tylko raz - sam kolor skutecznie zniechęcił mnie do używania palety.
Stanowczo odradzamUżywam tego produktu od: kupiłam ją ponad rok temu

jak to hean - na trzy

To taka typowa polska firma - niezle ale bez rewelacji jesli chodzi o kosmetyki kolorowe. Tak jest i tym razem - opakowania ladniejsze ale zawartosc. Od lat co jakis czas testuje ktores z cieni heanu - Dawno temu takie podwojne w okropnie tandetnych opakowankach, jakis czas temu takie pojedyncze z serii cos tam 2001.. i maja jedna ceche wspolna - o ile z trwaloscia nie jest az tak zle - cien raczej zblednie niz sie zroluje w zalamaniu powieki (bledniecie koloru tez moze byc denerwujace) to ciagle maja w swoim skladzie cos co dziwnie dziala na moje oczy. Odczuwam dziwny dyskomfort - jakby szczypanie, lekkie lzawienie. Tak jest i w tym wypadku.

Cien nie osypuje sie prawie w ogole, konsystencje ma raczej miekka - latwo naklada sie na pacynke a z niej na powieke. Trwa na niej spokojnie kilka godzin - ale polecam zastosowac baze - chocby nawet zwykly sypki puder (tak dla pewnosci).

Generalnie - taka mocna troja.

ah - sama nie wiem jak je okreslic - nie sa calkiem matowe ani calkiem perlowe...