Retro Chic (Paleta cieni do powiek)

Retro Chic (Paleta cieni do powiek)

Paleta cieni do powiek Retro zawiera pięć głębokich kolorów, które można dowolnie łączyć ze sobą, by uzyskać niepowtarzalne odcienie. W zestawie z lusterkiem i dwustronnymi aplikatorami.

Cena: 5 x 2 g / 49,9 zł

Super!

Cienie utrzymują się na powiekach bardzo długo. Dodatkowo są trwałe, a kolory są dobrze dobrane. Nie kruszą się w pudełeczku. Pędzelek do malowania jest w porządku. Reasumując jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Miłe wspomnienia...

Retro Chic była bez wątpienia przyjemną w użyciu paletką. Umieszczone w niej cienie były świetnie napigmentowane, o aksamitnej i delikatnie pudrowej konsystencji. Co więcej, nie osypywały się podczas nakładania, a przy cieniowaniu nie tworzyły plam. Dobranie kolorów było niezwykle udane, gdyż pozwalały na wykonanie zarówno makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Po użyciu bazy były w stanie przetrwać cały dzień. Plus za wygodne w użyciu opakowanie i dołączone aplikatory, choć dla mnie zbędne.

Używam tego produktu od: około roku

bez zastrzeżeń

W sumie nie napiszę nic nowego:
- cienie są bardzo dobrej jakości - trzymają się od rana do wieczora w niezmienionym stanie i to bez żadnej bazy! :)
- kolory są ciekawe i dobrze dobrane, idealnie ze sobą współgrają, ładnie się łączą jeden z drugim tworząc nowe odcienie,
- cienie są mięciutkie, łatwo się nakładają i na pędzel i na oko (aplikatorów jeszcze nie wypróbowałam, bo nie miałam potrzeby)
- paletka jest prosta, ale elegancka, ma naprawdę duże lusterko i dwa podwójne aplikatory, więc w razie czego można się umalować gdzie popadnie ;)
- szkoda tylko, że nie można kupić innej wersji kolorystycznej, bo mimo iż ta jest o tyle dobra, że pasuje prawie każdemu, to jednak sama z chęcią kupiłabym następną - np. w zieleniach i beżach

depilacja ciąża

super

rewelacyjne kolory! choć nieco się różnią na oku. są super trwałe, bardzo ładnie się nakładają, nie osypują się, łatwo się rozcierają pędzlem. szkoda, że to ma być sezonowy produkt jak poprzednie (równie fantastyczne) paletki cieni, więc radzę się spieszyć i kupować, bo później naprawdę będzie czego żałować ;)

cudowne

Brak mi słów. Kolory cudowne, bardzo trwałe, mam nadzieje, że nie znikną szybko z katalogu.
Używam tego kosmetyku od tygodnia / ilość zużytych opakowań:w trakcie 1- bo to nowość.