Rimmel, Brow This Way, Brow Gel (Żel do brwi)

Rimmel, Brow This Way, Brow Gel (Żel do brwi)

Żel do brwi z olejkiem arganowym. Żel rozdziela i układa brwi a dzięki zawartości olejka arganowego sprawia, że są odżywione, błyszczące i wyglądają pięknie. Żel do brwi BTW łatwo się aplikuje, podkreśla, wypełnia i koryguje kształt brwi, ma lekką konsystencję a odrobina połysku nadaje brwiom naturalny wygląd. Dostępny jest w czterech odcieniach.

żele do brwi

zaluje ze go kupilam

myslalam ze skoro jest firmy rimmel to bedzie on dobry lecz tak nie jest. jest to poprostu sama woda ktora nic z brwiami nie robi nie uklada ich a nawet jak juz to po kilku minutach wracaja do naturalnego ksztaltu . wedlug mnie bez sensu nie polecam .

nie jest zły

Żel do brwi nie doczekał się, aż go zużyję do końca i sam spasował. Małe, poręczne opakowanie kryje w sobie zaskakująco wydajny produkt do podkreślania brwi. Mam jasną cerę i mysi kolor włosów, używałam koloru blonde, który wpadał w rudość. Zasadniczo mogłabym używać nawet brązowego koloru, jednak ten też dawał radę przy mojej delikatnej urodzie. Tusz robił, co miał robić, trzymał brwi w ryzach, a jeśli stopniowałam efekt, nawet podkreślał je kolorem. Jestem zdania, że krzywdy tym sobie nie zrobimy, choć do niego już nie wrócę - wolę kredkę. Na wyjazdy, gdzie liczy się miejsce i szybkość nakładania - jak najbardziej polecam. Opakowanie nie brudzi się, napisy nie ścierają, żaden element nie łamie się.

ekstraaa zel

ja uwielbiam zele do brwi po prstu sa ze mna od kad pamietam kocham je za to , ze sa malutkie i wszedzie je moge zabrac ze soba, te akurat sa cudowne bo pieknie czesza moje skomplikowane brwi i pieknie je ukladaja , brwi wygladaja ekstra i makijaz brwi naprawde jest juz zrobiony bo daja efekt taki jaki chce czyli wyczesane brwi ktore sie trzymaja do momentu az je zmyje

Nie jest źle

Żel kupiony oczywiście na promocji. Mam w kolorze medium Brown i jest dla mnie trochę zbyt ciemny. Nie jestem przekonana do produktów tego typu, wolę raczej żele bezbarwne, ponieważ nie umiem użyć tego żelu samodzielnie bez dodatkowo innego wypełnienia np. kredką, a gdy używam tego żelu i jakiegoś jeszcze produktu do brwi na raz to kolor wychodzi za ciemny. Żel jest bardzo trwały. Trzyma się u mnie praktycznie cały dzień. Po kilku dobrych tygodniach od otwarcia trochę pozabijał się w gluty i wtedy jego równomierna aplikacja stała się jeszcze trudniejsza. Moje koleżanki bardzo go sobie chwalą, ale ja nie jestem przekonana i chyba nie kupię ponownie

Badziew

Niestety ten żel wspominam, jako koszmarek.
Opakowanie wyrzuca za dużo produktu, w związku z tym produkt "ciapie się" po brwiach, jak glut. Trzeba uważać, żeby sobie nie zniszczyć makijażu.

Kolor ujdzie (wersja brązowa). Natomiast po kilku użyciach brwi mi się przerzedziły! Niedopuszczalne.

W krótkim czasie odłamało się opakowanie przy odkręcaniu. Żel nie kosztuje kilka groszy, więc opakowanie powinno być solidniejsze.

Generalnie pieniądze wyrzucone w błoto. Nie kupię ponownie i omijam szerokim łukiem.

Coś nie tak w konsystencji

Kolor dziwnie brązowy, nie ma takiego odcieniu brwi. Konsystencja za bardzo wodnista, oleista, zazwyczaj robię sobie plamę nim, za dużo się nabiera, i jak się szczoteczkę wyczuci to nic nie robi.to jakaś pomyłka w tym produkcie.

Wersja bezbarwna to bubel

Fajne, małe i wygodne opakowanie. Przyjemna i zgrabna szczoteczka..tyle z plusów.
Zapach śmierdzący, konsystencja dość wodnista. Niestety produkt nie robi tego, co powinien. W żaden sposób moje brwi nie zostały ujarzmione czy chociażby sklejone. Jedno wielkie NIC. Bubel.

Mój pierwszy żel do brwi

Żel posiadam w odcieniu 001 blond. Idealny kolor dla blondynek. Odcień wpada w jasny, chłodny brąz bez rudości. Żel ma delikatne włoski co wizualnie zagęszcza brwi. Szczoteczke posiada malutką i precyzyjnie można nałożyć produkt. Bardzo dobrze utrwala przy jednoczesnej możliwości poruszania brwiami, bez ich sklejenia.

Recenzja dla bezbarwnego

Nie , nie i jeszcze raz nie. Nie robi nic. Nie utrwala. Tak jakbym nałożyła wodę a nie żel utrwalający. Nie wiem co można jeszcze napisać o produkcie, który jest bublem. Opakowanie ma ładne, małe i poręczne. To wszystko. Jestem na nie.

Dla podkreślenia naturalnych brwi.

Oceniam kolor 002 Medium Brown
Żel zakupiłam całkiem na ślepo, chcąc sprawdzić czy taki rodzaj stylizacji brwi będzie mi odpowiadał. Niestety nie trafiłam z kolorem. Medium brown jest bardzo ciepłym odcieniem, wręcz wpadającym w ciemną rudość. Na moich brwiach wyglądał bardzo nienaturalnie; nawet po porządnym wyczesaniu, widać było ciepły odcień.
Sam żel jest dość dobrym produktem, utrzymuje włoski w ryzach przez cały dzień. Szczoteczka nakłada trochę za dużo produktu i trzeba obetrzeć go w opakowanie. Opakowanie jest dość wydajne, mimo iż jest to tylko 5ml. Żel świetnie nada się dla tych osób, które mają gęste brwi i potrzebują tylko ich ujarzmienia. Ja mam braki w włoskach i muszę je dorysować z jednej strony. Potrzebuję więc porządnej kredki i ewentualnie na to ujarzmienia. Myślę, że u mnie mógłby się sprawdzić ten w wersji bezbarwnej. Być może właśnie ten bezbarwny zakupię następnym razem.

dobry żel utrwalaczy brwi

Kupiłam go przez internet . za około 10 zł.
fajny produkt. wydajny. kończe opakowanie. myślę, że wrócę do niego.
spełniał swoje zadanie. rozczesywał i utrwalał brwi.
mała szczoteczka na plus.
sprawnie i szybko można utrwalić brwi. polecam na codzień.

Masakra

Robi okromne plamy przy przylozeniu do brwi mimo malej szczoteczki. Slabe kolory, nie moglam wybrac odpowiedniego. Jest bardzo widoczny na brwiach, nie ma tu naturalnego efektu.