Skin So Soft, Age - Defying Body Lotion (Balsam opóźniający oznaki starzenia)

Skin So Soft, Age - Defying Body Lotion (Balsam opóźniający oznaki starzenia)

Balsam zawiera kompleks Age - Defying: kwasy owocowe, `witaminy młodości`, olejek z nasion słonecznika i masło shea.
Opóźnia proces starzenia się skóry, nawilża, ujędrnia i wygładza skórę.

nic nadzwyczajnego

Balsam łatwo się rozmarowuje i szybko się wchłania jednak nazwilżenie jest znikome.Po godzinie od zastosowania mam wrażenie jakby moja skóra znowu potrzebowała nawilżenia.Nawet zapach to nic rewelacyjnego.Stosowanie tego balsamu nie wiąże się z przyjemnością.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry

+ balsam ma lekką konsystencję
+ szybko się wchłania
+ nawilżające kuleczki, przypominają mi krem do ciała z oliwką Planet SPA
+ skóra jest od razu nawilżona, jędrna i miła w dotyku
+ delikatny zapach, nie gryzie się, np. z perfumami

- opakowanko, a mianowicie jego zamknięcie, w którym gromadzą się grudki balsamu.

Używam tego produktu od: tygodnia

koszmar

To jest jeden z niewielu kosmetyków, które wyrzuciłam do śmietnika. Starałam się dać mu szansę i używałam go chociaż zapach przyprawiał mnie o mdłości. Skóra była tak napięta że aż bolała. Efekt był taki że po kilku minutach musiałam sięgać po inny balsam żeby zabić zapach poprzednika i rozluźnić moją skórę.
Krótko mówiąc - okropieństwo. Nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:do połowy, a reszta do śmieci

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

czuć alkohol

Straszny! Ten zapach alkoholu dusił mnie. Konsystencja taka troche żelowata, lejąca. Może troszke wygładzał, ale odrzucał mnie zapach. Dla wrażliwych na zapach nie polecam!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Taki bajer

Po jednym opakowaniu nie jestem w stanie stwierdzić, czy opóźnia oznaki starzenia (może po kilku latach smarowania nim jednej nogi, a drugiej nogi innym balsamem zauważyłabym efekty :D)
Zapach miły dla nosa, konsystencja też w porządku, ale zbyt słabe nawilżanie i natłuszczanie. Można spróbować,ale ie na dłuższą metę.

Używam tego produktu od:ze 2 miesiące

sprawdza sie

tego kosmetyku akurat nie uzywam ja ale moja mama :-)
jest bardzo zadowolona, widze ze opakowanie sie jej konczy,ale mowi ze na pewno wezmie 2 ;-) jak dla mnie ma przede wszytkim mila konsystencje , prawie mleczka :) no i zapach bardzo ladny. Narazie nigdy sie nie zawiodlam na serii SSS

Używam tego produktu od:roku

nie taki zły

Balsam ma dosc dobra konsystencje, jest wydajny i szybko sie wchlania. Zastanawia mnie tylko po co sa te kulki, jak w sumie nie daja zadnego efektu:)
Balsam srednio nawilza, dosc dobrze napina i odzywia skore. Czy daje jakies efekty przeciwstarzeniowe? Hmm...raczej watpie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

nie polecam

dawno nie używałam tak kiepskiego kosmetyku.. dostałam prawie pełne opakowanie od siostry która po 2-3 użyciach chciała go wyrzucić.. zużyłam do końca ale nie jestem z niego wogóle zadowolona. Największą jego wadą jest wchłanianie się a raczej jego brak (nie wiem czy z moją skórą jest coś nie tak, ale raczej nie bo z innymi balsamami nie miałam takich problemów, nawet z Avonowskimi).. balsam rozmazuje sie po skórze, trzeba się dobrze namęczyc nim się wreszcie wchłonie, no i te irytujące kuleczki :/ innym mankamentem może mniej istotnym ale też mnie denerwującym jest opakowanie (dot. całej serii sss) a raczej zamknięcie z zagłebieniami w które po kazdym uzyciu balsam właził i trzeba było albo za każdym razem wycierać albo pogodzic się z zastygniętą skorupą na brzegach. Słabo nawilżał, i choć co prawda moja skóra nie ucierpiała od stosowania tego balsamu to i korzyści żadnych nie zauwazyłam

Ok

Balsam jak balsam, ani rewelacja, ani tragedia. Dobrze się wchłania, nieźle nawilża, tylko te kulki trudno rozsmarować. Ma dość intensywny, ale miły zapach. Co do efektów opóźniania starzenia, to trudno powiedzieć czy są, bo trzeba by dłuższego stosowania. Ogólnie jestem zadowolona i może się jeszcze kiedyś na niego skuszę, ale po skończeniu tego opakowania wypróbuję inny balsam....

paskudny

Balsam jest dosyć gęsty i lepki, pozostawia na skórze nieprzyjemny lepiący się film. Komfort używania tego kosmetyku jest żaden, poza lepiącą się konsystencją trzeba walczyć z paskudnymi syntetycznymi kuleczkami, które lepią się do skóry i nie dają się rozetrzeć ani rozpuścić. Właściwości nawilżające balsam ma raczej słabe. Nie polecam tego kosmetyku.

wygładza i nawilża

Na wstępie zaznaczę że krem z tej serii jest zdecydowanie lepszy, ale i ten balsamik mi odpowiada pod kilkoma względami.Po kilku dniach używania skóra jest zdecydowanie gładsza i wyraźnie nawilżona aczkolwiek przez pierwsze dni działy się z nią dziwne rzeczy-wydawało mi się,że się łuszczy i wysusza. Na szczęscie to uczucie minęło i teraz mogę się cieszyć milutką w dotyku skórą:) Jedyne co mnie denerwuje to te kuleczki...ale to już inna historia:)..

nieprzyjemny

Jestem rozczarowana tym balsamem.Po tak świetnym kremie opóżniającym starzenie byłam przygotowana na równie rozkoszną przygodę.Ale jak dla mnie on ma tylko jedną zaletę-wystarczająco dobrze nawilża-skóra wciaż jest miękka i napięta.Ale samo stosowanie tego balsamu jest porażające.Konsystencja niby miła a jednak skórę pozostawia taką cierpką i matową.Owszem łądnie pachnie(to dla tego zapachu używam tej linii) ale po paru godzinach już go nie ma(lubię mocno perfumowane balsamy i żele pod prysznic).Skóra jest niezbyt miła w dotyku:(A te kuleczki to już wogóle masakkra.O ile w kremie rozbijały się lekko tak w tym balsamie nie ma nawet mowy.Muszę z taką jedną nieźle sie nawcierać żeby pękła.A wiem że one mają znaczący wpływ na kondycję skóry.Nie dziwota-otoczka tych kulek jest bardzo odporna, jakby z plastiku...
Jako że mam w zapasie jeszcze jeden taki balsam, wrócę tu gdy go skończe i albo dodam gwiazdkę za efekt jaki obiecywano albo zostawię na 2 miernych.Linia naprawdę jest niegłupia, tylko głupio zrobiona...