Sephora, Musujące drażetki do kąpieli

Sephora, Musujące drażetki do kąpieli

Do kąpieli, dla ciała i zmysłów. Wystarczy wrzucić jedną drażetką do wody, aby zamienić kąpiel w rozkoszną mleczną przyjemność. Dostępne zapachy :

- Morelowy miąższ

- Palące słońce

- Mleczny szał

Cena : 4 zł

Bardzo słabe

Jestem fanką wszelakichproduktów do kąpieli. Jednak drażetki musujące kupiłam dopiero ostatnio. Z całą pewnością to był ostatni zakup....

- zapach, prawie niewyczuwalnyi chemiczny (miałam toffee i jagodowy)
- brak wlasciwosci nawilzajacych
- poza tym ze barwia wodę na biało nie robią nic...

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Do stóp

Uzywalam tych kostek niejednokrotnie.W czasie szalonych zakupow w sephorze czasami dorzucalam sobie kilka kosteczek do koszyka.Uzywalam ich rozpuszczajac kilka w misce z woda i moczac w niej stopy po ciezkim dniu.Jak dla mnie mialy zadanie glownie relaxacyjne.Woda naprawde ladnie pachniala,byla delikatnie zabarwiona na bialo.Stopki byly napewno troche zmiekczone wiec ma jakies wlasciwosci nawilzajace;) Pewnie nieraz do nich wroce bo to dla mnie naprawde fajny umilacz:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnostwo...

chwila przyjemności

Zawsze to dostawałam w prezentach, najczęściej gwiazdkowych. Nie miałam pojęcia ile kosztują. Szczerze za taką małą kosteczką 4 zł to sporo, lepiej już kupić za 2-3 zł kulkę, która przynajmniej nawilży ciało

+ piekne zapachy
+ człowiek czuje się zrelaksowany, odprężony

+/- cena

- skóra nie staje się nawilżona czy gładsza

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: dużo

Fajny relaks

Bardzo lubię te kosteczki i co jakiś czas funduję sobie relaksacyjną kapiel. Generalnie fajnie musują, dobrze się rozpuszczają i ładnie pachną. Nie zauważyłam jednak żadnego wpływu na skórę - ani nie wysuszają ani nie poprawiają jej kondycji. Ot taki miły relaksacyjny gażet dla wszystkich fanek kąpieli w wannie. Małym minusem jest to, że dość szybko zapach znika :(.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka kosteczek

uroczy gadżecik

Z przyjemnością kupuję co jakiś czas na zmianę z kuleczkami z olejkiem. ostatnio nabyłam Błękit Pacyfiku i Zmysłowe piżmo - obie ślicznie pachną, ładnie musują, dokałdnie sie rozpouszczają. Nie uczulają, nie wysuszają. Mają higieniczne, szczelne opakowanie. Taki uroczy gadżecik - małe, miłe coś :))

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście kosteczek

nic specjalnego

Kolejny gadżecik dla lubiących umilić sobie kąpiel. Na pewno lepsze niż dostępne również do rozpuszczania kuleczki bo w przeciwieństwie do nich rozpuszczają się dokładnie całe ale za to kompletnie nic nie robią ze skórą, nie nawilżają, nawet zapach wydaje mi się że w sklepie był silniejszy a w wodzie to już poza chemią niczego specjalnego nie czułam.

LUBIĘ

Bardzo lubię te małe, kolorowe kosteczki. Używałam chyba wszystkich dostępnych zapachów. Nie wiem czy mają jakieś właściwości pielęgnacyjne. Dla mnie ważne jest to, że zmiękczają wodę i pięknie pachną.

Uwielbiam :)

Mi najbardziej odpowiada truskawkowa, ślicznie pachną i szybko się rozpuszczają, nie mam żadnych zastrzeżeń. Myślę, że to najlepszy jakościowo produkt z serii "małej, rozpuszczającej się rzeczy do kąpieli" ;) Faktycznie, szkoda, że nie mają odżywczych właściwości dla skóry.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 6

Bardzo przeciętne.

Mam Palące słońce, Mleczny szał i Chrupiącą gruszkę.
Taki zwykły gadżet, który w sklepie ładnie pachnie aczkolwiek po rozpuszczeniu w wodzie nie czuć nic. Oprócz takiego drażniącego zapachu chemii. Woda zabarwia się na biało i osad w takim kolorze pozostaję na skórze.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe.

Ładnie pachnące kosteczki

Kąpałam się z zapachami: Mleczny Szał, Palące Słońce i Figowa Przyjemność.

PLUSY
- ładnie pachną
- szybko i calutkie się rozpuszczają

MINUSY
- nie mają odżywczego działania dla skóry

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: trzy

"Uprzyjemniacze" kąpieli.

Zwykłe, maleńkie mydełka. Używam ich, aby uprzyjemnić sobie kąpiel. Intensywnie musują, uwalniając śliczne zapachy. Nie mają odżywczego czy nawilżającego działania na skórę, więc jeśli ktoś chce kupić produkt z myślą, że skóra będzie ładniejsza to odradzam ;), ale jeśli lubicie kąpiel z pachnącymi bajerami to jak najbardziej :).

Zalety:
- dokładnie się rozpuszcza
- ładny zapach

Wady/cechy neutralne:
- brak oddziaływania na skórę
- małe :)

Ilość zużytych opakowań: Kilka

taki gadżecik

miałam jakiś czas temu faze na różne kapielowe gadżety. Oczywiście nie mogłam wtedy pominąc takiego wynalazku ;)
Kupiłam sobie drażetkę figowa i gruszkową. Ładnie pachniały ale wolałam figę. w ogóle ta sephorowa figa piekna była...
Kosteczka fajnie musuje w wannie, uwalnia śliczny i dość intensywny zapach. I tyle. Żadnego dobroczynnego działania na skóre nie zauważyłam.
Więc... nie wiem czy warto :) Ja już chyba wyrosłam z takich dodatków ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka