Ziaja, Intima, Chusteczka do higieny intymnej 'Konwalia'

Ziaja, Intima, Chusteczka do higieny intymnej 'Konwalia'

Chusteczka do higieny intymnej.
Przebadana przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.

pH fizjologiczne

chusteczki do higieny intymnej
odświeżające
pakiet

Dla mnie rewelacja..

Chusteczki do higieny intymnej są moim niezbędnikiem. :)
Zawsze mam je w torebce / kosmetyczce.
Plusem jest to, że są pakowane pojedynczo, zatem zawsze się zmieszczą nawet w najmniejszej kosmetyczce lub kieszeni.
Poza tym takie pojedyncze pakowanie zapewnia idealną higienę i pewność, że nie ma tam bakterii i zarazków (jak np w opakowaniu po 20 sztuk).
Kolejny plus - jeśli chusteczka jest pakowana po jednej sztuce, nie ma możliwości, że zrobi się sucha - zawsze jest wilgotna.
Chusteczki bardzo dobrze odświeżają, pielęgnują delikatną skórę miejsc intymnych i co najważniejsze nie uczulają i nie podrażniają.
Szczerze polecam! :)

Niezbędnik w mojej torebce.

Dotychczas kupowałam chusteczki Cleanica, jednak odkąd odkryłam te, nie rozstaję się już z nimi.
Mają zdecydowaną przewagę nad chusteczkami Cleanic z jednego prostego powodu: są pakowane pojedynczo. Mogę zabrać ze sobą 2-3 szt, które zmieszczą się nawet do najmniejszej torebki. Nic nie wysycha, tak jak w przypadku większego opakowania.
Są dobrze nasączone, ale nie pienią się (nie lubię tego ), jednocześnie dobrze oczyszczają i dają długotrwałe poczucie świeżości.
Nie podrażniają mojej ultra wrażliwej skóry, za to nawilżają i chronią delikatne okolice.
Mają przyjemny zapach, są tanie i łatwo dostępne-dla mnie nie mają absolutnie żadnych wad.