Kolastyna, Seria ochronna na zimę, Krem do pielęgnacji cery wrażliwej z prowitaminą B5

Delikatny krem do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do uczuleń. Zawiera prowitaminę B5, naturalny filtr promieniochronny, alantoinę oraz odżywczy olej z winogron. Chroni skórę przed wiatrem i mrozem, wolnymi rodnikami powodującymi starzenie się skóry oraz promieniowaniem UV. Doskonały do stosowania w trudnych warunkach atmosferycznych. Przeznaczony do pielęgnacj skóry wrażliwej w każdym wieku.

Cena: 9,50 zł / 50 ml

Na zimę w mieście

Mój krem na zimę w mieście.

Kupiłam z ciekawości i trochę z przymusu (pustki w portfelu ;)) gdy zaskoczyły mnie mrozy i byłam bardzo pozytywnie zadowolona.

Krem ma bardzo przyjemny zapach, konsystencja jest lekka ale nie rzadka. Wchłania się o niebo lepiej niż inne kremy na zimę np. z Neutrogeny, ale by nałożyć make up trzeba odczekać jakiś kwadrans, dopiero wtedy tłusty film zaczyna się wchłaniać i nie zafundujemy sobie plam od pudru.

Krem dobrze chroni, skóra jest dobrze nawilżona cały dzień, nie pęka, nie ma uczucia ściągnięcia. Pudełeczko (na marginesie - bardzo ładne i estetyczne) starczyło akurat na całą zimę a zatem nic się nie zmarnowało :)
Jak za te pieniądze - ideał!

Nie wiem jednak, czy krem ten nadaje się na ostrą zimę i na narty. Jest dobry ale raczej na umiarkowane mrozy i zimę w mieście gdzie promienie słońca nie odbijają się od wszechobecnych gór śniegu. Na więcej kresek poniżej zera może być niewystarczająco tłusty a jak na narty może mieć za niski faktor ochronny.

Używam tego produktu od: 1 roku

godny polecenia

Krem dużo lepszy od nivea! idealny na zimę! Ja niestety mam bardzo suchą skórę, przy zeszłorocznych mrozach cała skóra mi się ciągnęła i strasznie łuszczyła.Krem okazał się strzałem w dziesiątkę. Krem nivea zawiera bardzo dużo wody i nie może być stosowany na zimę, natomiast kolastyna jest idealna na mrozy. jedynym minusem jest to, że używałam na niego podkład i puder - i wieczorem widać było lekkie wysuszenie, ale jak wcześniej wspomniałam mam bardzo, bardzo suchą skórę! dodatkowy plus - cena!

Używam tego produktu od:styczeń-marzec

To jednak nie to...

Używałam go rok temu w czasie zimy. Nadal stoi sobie w szafce w łazience, ale niestety tej zimy kupię sobie inny. Ogólnie krem nie przypadł mi do gustu. Rok temu wyjechałam na narty i innego kremu pod reką nie miałam, więc byłam nijako "zmuszona" do jego używania. Konsystencja bardzo rzadka, wchłania się wolno, no i jak to krem na zimę zostawia po sobię tłustą warstwę. Wydaje mi się, że zbyt tłustą i to jego główna wada. Sądzę, że krem nadaje się dla cery suchej, ja niestety jestem posiadaczką cery mieszanej i osobom o takiej cerze nie polecam.

Używam tego kosmetyku przez 3 tygodnie.