Avon Solutions Body, Re-fine Stretch Mark Smoother (Krem na rozstępy)

Avon Solutions Body, Re-fine Stretch Mark Smoother (Krem na rozstępy)

Zgłaszająca osoba: Javona

Kolejny preparat do pielęgnacji ciała firmy Avon. Bardzo wydajny, łatwo sie wchłania o przyjemnym zapachu.

Skład: Skład: Aqua, Propylene Glycol, Isopropyl Palmitate, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Mica, PEG-40 Stearate, Phytol, Dimethicone, Steareth-2, Magnesium Silicate, Parfum, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Aminomethyl Propanol, Macrocystis Pyrifera Extract, Glycerin, Hydrolyzed Ulva Lactuca Extract, Algae Extract, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, CI 77891.

Cena: 49,90 zł / 200 ml

Tak pozytywnie , dla odmiany

Kremu użyłam pierwszy raz dobrych parę lat temu. Niestety bardzo dużo przytyłam i urosłam we wczesnym okresie dojrzewania, co zaskutkowało licznymi rozstępami na pośladkach. Miałam szare, szerokie pasma, bardzo widoczne i wyczuwalne pod skórą. Paskudnie to wyglądało. Wtedy był to mój największy kompleks. Kupiłam ten krem jeszcze w liceum i przyłożyłam się do systematycznego smarowania problematycznych obszarów. I wbrew tylu negatywnym opiniom, w moim przypadku dokonał się cud, bo skóra stała się całkowicie gładka, szare pasma znikły i zamieniały się w delikatne, ledwo widoczne białe niteczki. A najwspanialszy był fakt, całkowitej gładkości i niewyczuwalności rozstępów. Efekt uzyskałam przy pierwszym opakowaniu, drugie zastosowałam by utrwalić ten stan. W kolejnych latach zużyłam jeszcze ze 2 opakowania jako kuracja przypominająca, ale efekt gładkiej skóry i tak okazał się trwały. W tej chwili, po ok 10 latach, wciąż mam gładką skórę i nikt by nie uwierzył, że miałam tak poważny problem z rozstępami.
Jakiś czas temu poleciłam koleżance, świeżej mamusi. Ciąża pozostawiła głębokie rozstępy, głównie na brzuchu. Widziałam ją po tygodniu zastosowania tego kremu - rozstępy były średnio o 1-2 mm węższe, a skóra w widoczny sposób gładsza.

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Ten krem uratował moją budzącą się samoocenę i zdecydowanie poprawił pewność siebie nie tylko na plaży. Być może to kwestia mojego ówczesnego wieku - skóra jednak się zregenerowała.

Na minus mogę wymienić zapach - był trochę chemiczny, co wybaczyłam mu całkowicie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

lipa

krem trsgiczny,bardzo wodnista konsystencje,mimo regularnego stosowania nie zrobił nic,niewet nie spłycił moich rozstępów,do tego sprawiał że skóra mnie bardzo po nim swedziała,w regularnej cenie bardzo drogi.nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedną tubkę

nie wart swej ceny

Nie używałam tego kosmetyku regularnie. Może dopiero przez ostatni miesiąc. Dlatego w moim przypadku był mego wydajny i starczył na lata ;).
Jeśli chodzi o krem - ma bardzo ładny zapach, miłą lekką konsystencję i łatwo się wchłania.
Rozstępy - wątpię by sobie z nimi porodził nawet przy regularnym stosowaniu, jednak mam wrażenie, że lekko wygładził skórę. Miałam też po nim wrażenie większej jędrności.
Jednak... nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: dawna

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nic nie daje

nie wiem na co to jest balsam ale na pewno nie na rozstepy. Zuzylam cale opakowania, stosowalam regularnie i nic. Zupelnie nie wart swojej ceny. Co prawda nawilza skore i szybko siew wchlania, zapach tez jest ok, ale obietnice producenta są niespelnione

Używam tego produktu od:stosowalam ok 2 m

dość dobry

Używałam kremiku przed dłuższy czas i muszę powiedzieć że przy regularnym używaniu dawał efekty

Plusy
- wygładzał skórę
- rozstępy stawały się mniej widoczne

Minusy
- zapach nie wszystkim może się podobać

Całkiem niezły kremik

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 10

szkoda pieniędzy

kolejny badziewny krem (balsam) przeciwko rozstępom! zero jakiejkolwiek poprawy! wcale nie rozjaśnia czy ujędrnia skóry, jest mało wydajny w przeciwieństwie do tego, co piszą producenci. Zapach też nie przyciąga. Jeden wielki minus i tyle!

Używam tego produktu od:niedawno

Zdecydowane NIE

Efektów JAKICHKOLWIEK zero. Konsystencja nazbyt płynna. Jedynym plusem jest zapach. Nie ma co liczyć nawet na ujędrnienie skóry a co dopiero poprawę jej wyglądu.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące

kolejne rozczarowanie

Męcze sie z tym kremem już pare miesiecy i nie moge go zużyc, chyba wyląduje w koszu. Zero efektów, rownie dobrze mogłabym sobie w pośladki wcierać masło, efekt taki sam- czyli brak efektu! Rozstępy wcale się nie zmniejszyły- ba- ciągle pojawiają się nowe! Zdecydowanie nie polecam!

Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Niezły

Jak dla mnie bardzo fajny produkt. Używałam go regularnie i spłycił rozstępy, skóra stała się gładka.. Nie oczekujmy cudów gdyż nie da się zlikwidować całkowicie tego problemu, lecz jedynie można sprawić żeby był mniej widoczny :) Nie wiem czy go jeszcze kupię gdyż jest bardzo rzadki..

Używam tego produktu od: dawno temu

nie e

nic się nie zmieniło :( trudno zaprzyjaźniłam się z nimi.. skóra stała się co najwyżej
bardziej elastyczna
* nie zapobiega
* "zlatuje" z rąk hehe
* ławo się wchłania w skórę

Jeżeli rozstępy już są to ich się nie wyleczy.Jakiekolwiek kremy mogą je tylko rozjaśnić.
Należy zapamiętać, aby zapobiegać powstawaniu następnych trzeba cały czas natłuszczać skórę!

Używam tego produktu od:2006
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

mi nie pomógł

Mi niestety krem nie pomógł. Jedyne, co robił, to dobrze nawilżał i ujędrniał skórę, ale rozstępów nie rozjaśnił. Zapach dość znośny. Krem całkiem wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

szkoda kasy

Kolejne rozczarowanie :( Krem ani nie pomogl splycic lub rozjasnic istniejacych rozstepow, ani tez nie zapobiegl pojawieniu sie nowych.
Zapach mocny, intensywny - nie za bardzo mi odpowiadal.
Jedyny efekt jaki dal ten balsam, to lekkie ujedrnienie skory.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno