Colour Juice (błyszczyk do ust w tubce)

Colour Juice (błyszczyk do ust w tubce)

Soczyste usta... z intensywnym połyskiem. Colour Juice dostarcza niesmowitego, iskrzącego, delikatnego koloru, wraz z nawilżeniem warg. Wystarczy ścisnąć tubkę i cieszyć się kuszącymi ustami. Błyszczyk można tez stosować jako warstwę wierzchnią na ulubiona szminkę.
Produkt niedostępny w Polsce.

Cena: 7 $ / 15 ml

Klej, nie błyszczyk

Kolory może i ładne, ale konsystencja zbyt kleista. Mam wrażenie, że nie będę w stanie mówić, bo zakleja mi usta... wszystko się czepia. Nie, dla mnie dyskwalifikacja.

Używam tego produktu od: kilku dni

Mega rozczarowanie

Jestem bardzo rozczarowana tym błyszczykiem. Jest zdecydowanie za gęsty przez co ciężko się rozprowadza na ustach. Uważam też że kolor jest bardzo transparentny, przypomina bardziej pomadkę w kremie niż błyszczyk. Na lato jest zdecydowanie zbyt ciężki.Zapach jest przyjemny lecz nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jedynym plusem jest niska cena w stosunku do pojemności tubki. Zdecydowanie lepszy jest glam shine.

Używam tego produktu od: kilku dni

REWELACYJNY!

boski idealny ! dłuuugo sie trzyma, i nie przeszkadza mi to ze sie lepi :) jest boski, slicznie pachnie :* najlepszy ze wszystkich ! bardzo załuje ze w moich drogeriach takich nie ma, gdyz dostalam je ze stanow :((POLECAM W 100 % !!!!!!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Manicure - pastelowe paski

lepiszcze

Hmm. Błyszczyk jest bardzo wydajny i tani. Trzeba dość uważnie dobierać kolor, bo są dość soczyste i intensywne. Niestety nadziałam się na fuksję ;> i oddałam mamie. Błyszczyk jest też zbyt lepiący, co mi bardzo przeszkadzało. Ale nawilża i jest bardzo trwały.

Używam tego produktu od:roku

klej Plastuś

Klops totalny! Lubię błyszczyki Glam Shine, i zamiast się ich trzymać, skusiłam się na Colour Juice w tubce. Tubki bywają poręczne, niestety ta ma szeroki dziubek (a ja mam małe usta), więc zostaje mi gruba krecha dookoła ust po jednym maźnięciu. W dodatku produktu wylewa się z niego za dużo. Nie ma mowy o malowaniu bez lusterka czy szybkiej korekcie makijażu na dworze. Jest kleisty i mazisty, lepi się do niego wszystko co fruwa w powietrzu. Wybrałam jasny kolor, który w Glam Shine bardzo się sprawdzał. W Colour Juice niestety nie, wygląda się w tym, jak po zjedzeniu tłustego kurczaka. Rozłazi się na ustach, wchodzi we wszystkie bruzdki i generalnie daje tak szkaradny efekt, że po kilku próbach posłałam go do kosza. Wracam do Glam Shinea!

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:trochę pierwszego

Świetny błyszczyk

Ma doskonałą konsystencję, nic nie wypłynie, dłuuuugo trzyma się na ustach, można oblizywać, oblizywać i nic. Gdy się obliże nic nie czuć :)
Śliczne kolory, piękne zapachy, na ustach wygląda przepięknie - te błyszczące drobinki robią swoje.
Słowem - wspaniały.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

nie przypadł mi do gustu

Kupiłam go 3 lata temu w NY i przez te 3 lata się z nim męczyłam. Nie pamiętam w końcu jaki był jego koniec, może dałam siostrze, albo po prostu wyrzuciłam. Może fakt, że go nie polubiłam wynikał z tego, że to nie był mój odcień? Zapach miał arbuzowy, nawilżał, ale kolor (może i ładny, ale mnie nie pasował ) okazał się pomyłką. Poza tym błyszczyk rozmazywał się i schodził z warg. Ogólnie nie byłam przekonana.

Używam tego produktu od:dłuuuugo

Lubię

Bardzo dobry błyszczyk. Dobrze nawilża usta, długo się na nich utrzymuje, nic nie spływa poza linię ust. Jedynie co mnie odrzuca to trochę ostry, chemiczny zapach. Ale do wszystkiego można się niby przyzwyczaić :) Mam aktualnie 3 kolory - 900 sugar coated - bezbarwny z delikatnymi drobinkami mieniącymi się różnymi kolorami, 455 go go pop - w tubce mocno pomarańczowy na ustach delikatnie barwiący, także z drobinkami, 406 mai-tai - ładny beżyk ale raczej mało barwiący usta.

Prawie ideał, jednak przez zapach ocena leci w dół. Można kupić błyszczyki o bardzo podobnym działaniu, jednak o zapachu dużo ładniejszym (np. Juicy Tubes).

Używam tego produktu od: 5lat

tańszy JT

Mam odcień 910 Golden Splash, czyli jakby jasnożółty błyszczyk z mnóstwem złotych drobinek, który na ustach tworzy gładką przejrzystą taflę pięknie mieniącą się złotymi iskierkami.

Błyszczyk pachnie owocowo, ale smaku nie ma. Jest gęsty i kleisty, ale dzięki temu trwały. Osobiście przypomina mi JT - w zasadzie różni je chyba tylko zakończenie tubki. JT są ściete w ryjek, co wolę, a CJ mają zaokrągloną końcówkę, która wg mnie jest mniej precyzyjna. No, ale daję radę.

Tubki mają dużą pojemność, więc starczają na baaardzo długo, zwłaszcza, że i przez swą gęstość są wydajne.

Co do właściwości pielęgnacyjnych, to może specjalnie nie nawilżają, ale też nie wysuszają i dobrze chronią przed czynnikami zewnętrznymi..

Kiedyś jeszcze się na jakiś skuszę, ale to kiedyś ;)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

Świetny! :)

Ja kupiłam sobie 3 (Pina Colada, Pop syrup i grape soda) musze przyznac ze przyjemnie pachnie, dobrze nawilza i dosc dlugo sie utrzymuje na ustach:) gdybym mogla to chetnie kupilabym wszystkie odcienie tego blyszczyku! wygodny jest w uzyciu ze wzgledu tez na tubke, usta sa jakby pelniejsze, miekkie i "lsnia" :D na pewno bede uzywala ich bardzo czesto! Używam tego produktu od:luty
Ilość zużytych opakowań:jeszcze sa :D

mala poprawka zamiast pop syrup mam panther pink niby rozowy a na ustach taki czerwonkowy ale nie narzekam bo ladniutki :)

odejmuje gwiazdke bo jednak mimo wielu zalet nie jest on taki swietny jak myslalam wczesniej, ale mimo to uwazam ze jest calkiem fajny:)

Mam do niego słabość

Mam 3 kolory 100 Pina Colada, 115 guma balonowa, 200 różowy grejpfrut. Po wycofaniu pastel repair, który był rewelacyjny pod względem pielęgnacyjnym, szukałam czegoś podobnego no i mam. Może nie nawilża tak genialnie jak poprzednik, ale i tak nie mam mu nic do zarzucenia. Plusy:
- gęsty, trochę klejący, ożywia i nawilża usta (bardzo), pomaga w spierzchnięciach, czuję, że mam błyszczyk (ale to właśnie lubię),
- bardzo długo się utrzymuje,
- ma wygodne opakowanie, nie trzeba lusterka,
- nie podrażnia, nie wysusza,
- usta lśniące, kolory naturalne,
- nie warzy się, nie ma mowy o "białych krechach" i innych tego typu historiach,
- fajne opakowanie (bardzo lubię tubki),
- niska cena - allegro 14 zł i duża pojemność.
Może jak się go troszkę za dużo nałoży zaczyna sklejać usta, no ale wtedy to wina użytkownika, a nie producenta. Jeśli ktoś lubi gęste, mocno odżywczo-nawilżające błyszczyki, do użytku bez lusterka to polecam. Ostrzegam jednak, że konsystencja może się nie podobać, przez to, że jest minimalnie lekka i dość toporna, ale ja właśnie za to go lubię.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Fajny błyszczyk

Bardzo spodobały mi się kolory i kupiłam aż 3 (Satin Rose 701, Mai-Tai 406, Honey Pop 255)
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, nie są to zbędne rzeczy w kosmetyczce, a rzeczy dzięki którym nasze usta lśnią niesamowitym blaskiem, są dobrze nawilżone, miękkie i kuszące.
Zapach przypomina mi maliny, smaku nie posiadają.
Olbrzymią zaletą jest fakt, że błyszczyk się nie klei i utrzymuje dość długo jak na tego typu kosmetyk (2h na spokojnie)
Stanowi delikatną "kołderkę" dla naszych ust, chroni przed warunkami zewnętrznymi.
Szkoda, że nie są sprzedawane w Polsce.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ (mimo tylu plusów) nie jest moim ulubieńcem odkąd poznałam Superbalmy Clinique poza tym lubię wszelkie nowości kosmetyczne.

Ilość zużytych opakowań: nadal używam :) nie zużyłam jeszcze żadnego do końca