Bell, Mat Liquid Lips (Matowa pomadka w płynie)

Bell, Mat Liquid Lips (Matowa pomadka w płynie)

Pojemność 4,8 g

Absolutny hit ostatnich sezonów – pomadka matowa w płynie. Dzięki płynnej konsystencji gładko rozprowadza się na ustach i już chwilę po nałożeniu tworzy trwałą, matową warstwę. Nie wysusza przy tym ust i nie podkreśla skórek. Dodatek wosku pszczelego nawilża i zmiękcza usta. Nie rozmazuje się, nie ściera i pozostawia matowy efekt na wiele godzin. Wystrzałowe, intensywne kolory z kolekcji ożywią makijaż.

w płynie
Efekt
matowe

Może byc

Kolor i pigment tych pomadek jest na prawde bardzo fajny. Mam odcien nude i soczysta czerwien. Polecam nosic je z konturówkami bo lubia wychodzic poza obrysowanie ust i to uwazam ze ich najwiekszy minus. I to niestety ze pomadka mimo zastygniecia przemieszcza sie i jak np moje wlosy przyjechaly po ustach zachaczajac o policzek to na policzku mialam malutkie czerwone kreseczki.
Prdukt na codzien ok, ale na wieksze wyjscie bym jej nie uzyla. Trwalosc mogloby byc lepsza

Długo się utrzymuje

Pomadkę kupiłam w Biedronce. Stała się moją ulubioną. Nie ma porównania w stosunku do tradycyjnych szminek. Bardzo ładnie wygląda na ustach i długo się utrzymuje. Wiadomo, że podczas jedzenia i picia się ściera, ale gdy wracam wieczorem to nadal jest widoczna na moich ustach. Obecnie mam w domu dwa kolory i korci mnie, żeby kupić jeszcze dwa inne dostępne w Biedronce.

Wykorzystała: kilka próbek

Wielkie Wooow !

Nie miałam zbyt wielkich oczekiwań wobec tych pomadek. Lubię markę Bell ale pomadki matowe, które kosztują 8,99 zł za sztukę raczej nic dobrego nie wróżą - tak myślałam :).Więc jak tylko wróciłam z Biedronki zabrałam się za testowanie i oglądanie mojego nowego nabytku.

-Opakowanie-
Wbrew pozorom jest bardzo ważną częścią kosmetyku. Tu nie ma się do czego przyczepić, ale też nie ma zachwytów.Buteleczka wykonana z błyszczącego, dość grubego plastiku. Design nie powala na kolana, jest dość przeciętny.Czarna zakrętka zakręca się do końca, nic nie wycieka, nie wypływa.Obawiam się jednak, że napisy mogą się ścierać.

-Konsystencja-
Sama konsystencja tych matowych szminek totalnie mnie zachwyciła! Są na tyle płynne, że bez problemu można je rozsmarować na ustach a przy tym dosyć szybko zastygają i nic nie ciapie się na ustach. Są też bardzo dobrze napigmentowane . Pomadka szybko zastyga na ustach na mat, jednak mimo wrażenia totalnego zastygnięcia zostawia ona ślady na szklance czy czyimś policzku więc trzeba mieć to na uwadze ;).
-Trwałość-
Myślę, że gdybym nie jadła to kolor wytrzymałby cały dzień bez uszczerbku. Ale, że nikt nie chce umrzeć z głodu i jeść trzeba to sprawdziłam ostatnio, że przez cały dzień kiedy normalnie jadłam i piłam musiałam poprawić ją dwa razy w ciągu dnia.Nie zaobserwowałam żeby szczególnie wysuszały usta nawet przy częstym noszeniu.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tymi szminkami, bo moim zdaniem nie odbiegają ani pigmentacją ani trwałością od wiele droższych pomadek .W każdym razie bardzo serdecznie Wam te pomadki polecam - za taką cenę taka jakość jest naprawdę imponująca.

Super efekt bez gumowej warstwy

Wystarczy jedna warstwa, żeby pokryć usta, w dodatku pomadka jest bardzo lekka, nie wyczuwalna na ustach, nie zostawia takiej ciężkiej gumowej rolującej się warstwy jak moje inne pomadki z tej samej pułki cenowej, jest trwała na ustach, u mnie wytrzymała 5 godzin, w ciągu tego czasu byłam na obiedzie :) na koniec dnia pomadka była nie naruszona. Mam odcień 3 i plus za ten odcień, jest idealny

cukierkowy róż

Kupiłam tą pomadkę w B., ponieważ ostatnio tak pokochałam błyszczyki, że nie miałam nic matowego do ust. Wybrałam numerek 01 kolor jest cudowny. Taki mega cukierkowy, dziewczęcy róż. W opakowaniu wydawał się lekko brudny, ale na moim ustach jest taki słodki, cukierkowy, wyrazisty.

Pomadka ma bardzo przyjemną aksamitną, płynną formułę. Aplikator bez zarzutu. Bez problemu obrysowujemy nią usta.
Od razu uzyskujemy pełne krycie. Pomadka początkowo jest lekko kremowa, ale po chwili zastyga na mat.Ja lubię ją delikatnie wklepać palcem. Wtedy efekt jest bardzo ładny. Gdy zaschnie na ustach nie można jej dokłada,c bo wygląda to fatalnie. Wchodzi wtedy w załamania ust i się roluje. Także poprawki nie wchodzą za bardzo w grę zanim się całkowicie nie zje.

U mnie bez jedzenia i picia daje radę ok. 3 godzin. Z jedzeniem czy piciem prawie cała schodzi z ust, także trwałość bardzo średnia.

Jednakże nie wysusza ust.

Podsumowując:
piękne wykończenie, nie suche
świetny kolor
przyjemna aplikacja

Pozytywne zaskoczenie - polecam :)

Któż by się spodziewał takiej jakości pomadki za 10 zł z Biedronki? Na pewno nie ja! Kupiłam ją z czystej ciekawości, a tu okazuje się, że mam w kosmetyczce świetny produkt, który łatwo się rozprowadza, szybko zasycha i ładnie się matowi, nie klei ust, praktycznie w ogóle ich nie obciąża, nie zjada się i długo się utrzymuje. Jedynym minusem może być lekkie uczucie suchości, ale i na to jest rada. Wystarczy przed nałożeniem na usta posmarować je bezbarwnym balsamem.
Zdecydowanie mój hit!

Długotrwały efekt

Na ten produkt trafiłam w jednym z supermarketów w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej i zakupiłam ten produkt. W załączniku przesyłam wam zdjęcia tego produktu z którego jestem zadowolona. Więcej informacji poniżej.

Jak na swoją cenę atrakcyjna.

Pomadka dość dobrze się rozprowadza, ale trzeba uważać bo w trakcie nakładania łatwo "wychodzi" poza kontur ust.
Wybrałam odcień nr 04 - Romance. Czerwień.
Jaka? Bezpośrednio po nałożeniu jest krwisto czerwona i niektórzy mogą nie czuć się zbyt dobrze w takim kolorze. Na szczęście po krótkim czasie (do 10 minut od nałożenia) szminka blaknie do już "normalnej" nie tak intensywnie krwistej czerwieni i jest to bardzo ładny kolor, odpowiedni także na dzień.
Szminka nie wysusza ust ani ich też nie nawilża.
Trwałość - do godziny wygląda ładnie. W drugiej godzinie jest już wyblakła, ale nadal ją widać. Po dwóch godzinach już jej praktycznie nie ma i trzeba powtórzyć aplikację.
Szminka nie zostawia śladów na szklankach i innych naczyniach, nie brudzi.
Ma swoje wady (trwałość, może się rozmazywać poza kontur ust przy malowaniu), ale przy takiej cenie są do zaakceptowania.
Jeżeli w palecie kolorystycznej znajdę jeszcze jakiś inny, interesujący mnie odcień chętnie zakupię ją ponownie.

Niesamowity efekt przez długi czas

Kupując tę pomadkę w biedronce za 8,99 zł byłam na prawdę sceptycznie nastawiona. Pomyślałam sobie, że to będzie jakieś badziewie. Doznałam jednak takiego szoku już od samego początku. Pomadka jest na początku bardzo kremowa co przy nakładaniu pędzelkiem było bardzo pomocne. Bardzo intensywny kolor, który nie zastygał od razu pozwolił ją idealnie rozprowadzić.

Miałam ją na ustach od godz. 7:00 wieczorem koło 22:00 mama się spytała "Boże co ty masz za szminkę, że ona jeszcze nie zeszła?"

Polecam gorąco, ponieważ mimo picia i jedzenia przez cały dzień utrzymała się na ustach.

Uwielbiam

Jestem posiadaczką nr 02- jest to typowy Barbie pink. Bardzo przypadł mi do gustu, pięknie prezentuje się na ustach. Zapewnia dobre krycie. Do tego ma cudowny zapach. Jego trwałość może nie jest jakaś powalająca ale mi to zupełnie nie przeszkadza. No i w takiej cenie to grzech nie brać :)

Bardzo fajna

Dostałam ostatnio w prezencie od mamy w kolorze 02. Jestem zaskoczona, że daje naprawdę bardzo matowy efekt. Trwałość bardzo dobra. Kilka godzin i jest w nienaruszonym stanie. Wydajna, nie wysusza ust. Łatwa aplikacja. Może równać się jakościowo z matami Golden rose. Cena zachęcająca.

Uwielbiam!!!!

Dostałam ja w prezencie od przyjaciółki. Mam w posiadaniu pięknego nudziaka :) Kolor jest cudowny, tak delikatny a zarazem intensywny, nie wiem jak to opisać :D co najważniejsze,nie wysusza ust, nie zostawia lepiej warstwy. Jest bardzo ale to bardzo trwała! Do tej pory moją miłością były pomadki z Golden Rose, jednak ta naprawdę jakościowo od nich nie odstaje :)