Bell, Mat Liquid Lips (Matowa pomadka w płynie)

Bell, Mat Liquid Lips (Matowa pomadka w płynie)

Pojemność 4,8 g

Absolutny hit ostatnich sezonów – pomadka matowa w płynie. Dzięki płynnej konsystencji gładko rozprowadza się na ustach i już chwilę po nałożeniu tworzy trwałą, matową warstwę. Nie wysusza przy tym ust i nie podkreśla skórek. Dodatek wosku pszczelego nawilża i zmiękcza usta. Nie rozmazuje się, nie ściera i pozostawia matowy efekt na wiele godzin. Wystrzałowe, intensywne kolory z kolekcji ożywią makijaż.

w płynie
Efekt
matowe

Długotrwały efekt

Na ten produkt trafiłam w jednym z supermarketów w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej i zakupiłam ten produkt. W załączniku przesyłam wam zdjęcia tego produktu z którego jestem zadowolona. Więcej informacji poniżej.

Jak na swoją cenę atrakcyjna.

Pomadka dość dobrze się rozprowadza, ale trzeba uważać bo w trakcie nakładania łatwo "wychodzi" poza kontur ust.
Wybrałam odcień nr 04 - Romance. Czerwień.
Jaka? Bezpośrednio po nałożeniu jest krwisto czerwona i niektórzy mogą nie czuć się zbyt dobrze w takim kolorze. Na szczęście po krótkim czasie (do 10 minut od nałożenia) szminka blaknie do już "normalnej" nie tak intensywnie krwistej czerwieni i jest to bardzo ładny kolor, odpowiedni także na dzień.
Szminka nie wysusza ust ani ich też nie nawilża.
Trwałość - do godziny wygląda ładnie. W drugiej godzinie jest już wyblakła, ale nadal ją widać. Po dwóch godzinach już jej praktycznie nie ma i trzeba powtórzyć aplikację.
Szminka nie zostawia śladów na szklankach i innych naczyniach, nie brudzi.
Ma swoje wady (trwałość, może się rozmazywać poza kontur ust przy malowaniu), ale przy takiej cenie są do zaakceptowania.
Jeżeli w palecie kolorystycznej znajdę jeszcze jakiś inny, interesujący mnie odcień chętnie zakupię ją ponownie.

Niesamowity efekt przez długi czas

Kupując tę pomadkę w biedronce za 8,99 zł byłam na prawdę sceptycznie nastawiona. Pomyślałam sobie, że to będzie jakieś badziewie. Doznałam jednak takiego szoku już od samego początku. Pomadka jest na początku bardzo kremowa co przy nakładaniu pędzelkiem było bardzo pomocne. Bardzo intensywny kolor, który nie zastygał od razu pozwolił ją idealnie rozprowadzić.

Miałam ją na ustach od godz. 7:00 wieczorem koło 22:00 mama się spytała "Boże co ty masz za szminkę, że ona jeszcze nie zeszła?"

Polecam gorąco, ponieważ mimo picia i jedzenia przez cały dzień utrzymała się na ustach.

Uwielbiam

Jestem posiadaczką nr 02- jest to typowy Barbie pink. Bardzo przypadł mi do gustu, pięknie prezentuje się na ustach. Zapewnia dobre krycie. Do tego ma cudowny zapach. Jego trwałość może nie jest jakaś powalająca ale mi to zupełnie nie przeszkadza. No i w takiej cenie to grzech nie brać :)

Bardzo fajna

Dostałam ostatnio w prezencie od mamy w kolorze 02. Jestem zaskoczona, że daje naprawdę bardzo matowy efekt. Trwałość bardzo dobra. Kilka godzin i jest w nienaruszonym stanie. Wydajna, nie wysusza ust. Łatwa aplikacja. Może równać się jakościowo z matami Golden rose. Cena zachęcająca.

Uwielbiam!!!!

Dostałam ja w prezencie od przyjaciółki. Mam w posiadaniu pięknego nudziaka :) Kolor jest cudowny, tak delikatny a zarazem intensywny, nie wiem jak to opisać :D co najważniejsze,nie wysusza ust, nie zostawia lepiej warstwy. Jest bardzo ale to bardzo trwała! Do tej pory moją miłością były pomadki z Golden Rose, jednak ta naprawdę jakościowo od nich nie odstaje :)

Jest świetna!

Bell kolejny raz nie zawodzi , wyprodukowali świetną matową pomadkę która jakością nie ustępuje tym zdecydowanie droższym.
Pomadka ładnie się nakłada , posiada aplikator który pomaga w nałożeniu odpowiadającej nam ilości kosmetyku. Nie wysusza ust co jest jej ogromną zaletą , kolor utrzymuje się kilka godzin (bez poprawek) i nie straszne mu całusy , kawa czy dwudaniowy obiad ;)
Właściwie widzę tylko jedną wadę ... szkoda że do wyboru jest tak mało kolorów bo chętnie powiększyłaby swoją kolekcje :)

Mega

Jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona!Pomadka jest genialna,idealny mat,świetny aplikator na który nabiera się odpowiednia,wystarczająca ilość produktu a on sam miękki i przyjemnie się nim maluje ,również zapach pomadki jest przyjemny,słodki... piękny!Produkt godny uwagi.

Dobry produkt.

Kupiłam bo na szybko potrzebowałam pomadki, a w biedronce nic innego nie było.
Ku mojemu zdziwieniu to bardzo dobry produkt! Wbrew dość niskiej cenie dobrze utrzymuje się na ustach, dopasowuje się do koloru ust. Widoczna nawet kilka godzin pn nałożeniu. Mile zaskoczenie.

Jedna z moich ulubionych!

Bell , Mat Liquid Lips jest drugą z moich ulubionych codzienny pomadek.
Używam tylko i wyłącznie matowych odcieni i z czystym sercem mogę tę pomadkę polecić . Muszę przyznać że pomadka Bell pomimo swojej niskiej ceny jest bardzo trwała i posiada bardzo intensywne kolory.:) Znajdziecie ją w sklepach min Biedronka:)

Świetna

Pomadka daje mocny kolor i ładnie wygląda na ustach. Jest względnie trwała. Jeżeli się nie pije ani nie je, trzyma się przez cały czas. Trudno ją zetrzeć, ale bardzo łatwo się zjada. Podoba mi się tylko to jak wygląda, trwałość zdecydowanie nie powala. Jednak zdecydowanie warto kupić ze względu na cenę.

cudo!

Pomadka cudowna! Świetna cena!
Pomadka łatwo się nakłada, szybko zastyga na ustach, nie robi skorupy na ustach, nie przesusza ust, nie podkreśla suchych skórek! Potrafi się trzymać nawet kilka godzin na ustach, można z nią śmiało pić i jeść nie martwiąc się, że zaraz nic nam nie pozostanie na ustach. Bez problemu można lekkie starcia uzupełnić, ponieważ nie tworzy się skorupa przy dokładaniu pomadki.