Ralph Lauren, Polo Blue EDT

Ralph Lauren, Polo Blue EDT

Dla Ralpha Laurena kolor niebieski niesie ukojenie, ponieważ kojarzy się z głębią oceanu, niebem i ulubionymi dżinsami. Dlatego też swój zapach nazwał Polo Blue. Jest to mieszanka idealna dla aktywnych mężczyzn - bez względu na wiek. Dla takich, którzy lubią aktywnie żyć i jednocześnie cenią luksus.
Mieszanka: świeżo-aromatyczna
Nuta: melon, ogórek, mandarynka, arbuz, szałwia, geranium, bazylia, werbena, ambra, paczula, piżmo
Styl: dla lubiących aktywnie żyć.

50 - 100ml
Nuty
owocowe
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

Ładny delikatny zapach

Ładny delikatny zapach . Dość długo utrzymuje się na ciele.
Ale na pewno dużo ładniejszy i trwalszy jest Man in Black Black Orient.
Któreś nutki mają podobne. Czuć podobiznę w oddali.
Na pewno jest to jeden z ładniejszych zapachów męskich. Jaki do tej pory spotkałam.

Ogórek zielony ma garniturek

Polo Blue jest zapachem, który od zawsze kojarzył mi się (i chyba już tak pozostanie) z latem.

Określiłbym je jako wodno - warzywno - owocowe, gdyż czuję dokładnie: mnóstwo nut wodnych, świeżo przekrojonego ogórka oraz melona(ew. arbuza). Wg mnie nuta ogórka jest tą dominującą, właściwie to nawet przewodnią. Nie ma tu natomiast z całą pewnością nut morskich/ozonowych.

Trwałość jest poprawna - ok. 7 h na mojej skórze, im cieplej, tym większy ogon. Jednak wbrew pozorom, Polo Blue ma moc i dlatego 3 "psiki" z flakonu to dla niego max. zaaplikowana ilość, przynajmniej dla mnie.
Momentami przypomina mi któryś z Ogródków Hermesa, tak mniej więcej uplasowałbym go między "Nilem" a "Monsunem".

Używam tego produktu od: Około półtora roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

b.dobry zapach

super zapach na lato , na dzien . Delikatny i swieży , nie meczy a odswieża i orzezwia. Skojarzenia wodne.Taka lekka bryza morska w upalny dzien. Mógłby być jednak nieco tanszy :/ Na lato polecam . Trwałość srednia.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 40 ml

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Szału nie ma

Postanowiłem kupić jakiś super fajny zapach dla siebie i buszowałem przez jakiś czas na tym forum, bo nie lubię ślęczeć w perfumeriach więc zdałem się na opinie wizażanek. Wybór na podstawie opinii padł na Polo Bue i Terre D\'Hermes. Niestety zawiodłem się na obu. Polo Blue moim zdaniem jest:
- mało oryginalne,
- mało intensywne,
- średnio trwałe.
Nie znaczy to, że brzydko pachną. Zapach jest co najwyżej OK, ale nie widzę w nim nic szczególnego. Dla mnie w perfumach ważna jest oryginalność, a Polo Blue na pewno do takich bym nie zaliczył. Od taki sobie zapach...

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: tester z perfumerii - 2 ml

dobry

Początkowo nie mogłem się do niego przyzwyczaić i nawet oddalem bratu na kilka tyg. Widząc jak szybko ubywa płynu spróbowałem jeszcze raz i w końcu go doceniłem - powiem tylko tyle ze ten zapach jest kwintesencją pragmatycznego podejścia Ralpha do swych produktów . Pasuje praktycznie wszędzie. nie jest nachalny , nie jest z drugiej strony nijaki. jest i elegancki i sportowy jednocześnie. jak dla mnie to jeden z najlepszych zapachów everyday use.

Używam tego produktu od:-xx
Ilość zużytych opakowań:-xx

super

jest po prostu super! swietny zapach, nie za przytlaczajacy, bardzo swierzy. trafilem na niego przypadkiem, ale jako jeden z niewielu zostal mi na dlugo w pamieci. po prostu stworzony dla mnie :D polecam wszytkim, ktorzy chca sie wyróżnic ;]

Używam tego produktu od: planuje kupic
Ilość zużytych opakowań: brak

wyróżniają się

Ostatnio buszowałam trochę po męskiej stronie perfumerii, niestety wielu zapachów nie zdołałam zapamiętać, zlały się razem w jednego "szamponowatego ogórowatego brutala". Na 10 zapachów te perfumy zwróciły moją uwagę. Rzeczywiście mają w sobie coś ciekawego, świeże i jednocześnie eleganckie, coś leśnego, zapach morza, jakiś melon, ja wyczułam nawet fiołka (?) gdzieś w tle - może to tylko podświadome wrażenie (obłędny kolor flakonika). Dziwnie uspokajające, bez zbędnych "zadziorów" i pozerstwa. Dla wyluzowanego mężczyzny. Bez ograniczeń wiekowych.
Fajnie byłoby móc je wąchać na codzień :) Też dam 5 gwiazdek.Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań:

Przepiękne

Przepiękny zapach. Jeden z najbardziej (jak nie najbardziej) zapadających w pamięć. Ciepły, a jednocześnie orzeźwiający. Niebiesko-zielony; czuć w nich jakiegoś ogórka i coś leśnego, ale też coś niebieskiego, morskiego. Piękne połączenie dla wyjątkowego faceta :)

Używam tego produktu od:nie ja :)
Ilość zużytych opakowań:ojjj

ujmujący

Piękny, zawsze modny aromat! Emanuje świeżością, ale nie mizerią albo ozonem, jak w zwyczaju teraz mają twórcy męskich perfum. Przypomina igliwie i coś bardzo morskiego, ale nie chłodnego.
Bardzo mi przypomina Cerutti 1881, a swego czas był też bardzo podobny zielony Borjouis.
Polecam wszystkim prawdziwym facetom :-)