Romance For Men

Romance For Men

Kobieta ... mężczyzna ....tajemnica romansu. Romance For Men Ralpha Laurena - ekscytująca, męska mieszanka zdecydowanej, chłodnej świeżości, egzotycznych przypraw, zmysłowych drzew i uwodzicielskiego piżma.
Mieszanka: aromatyczna
Nuta: liście pistacji, mroźna lawenda, chiński imbir, skórka mandarynki, natka selera, dzika lilia tygrysia, indyjska bazylia, szafran z kaszmiru
Styl: wyróżniający, świeży zapach dla męskiego a jednocześnie wrażliwego i czułego mężczyzny.

Nuty
drzewne
50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

bardzo ładny, wyrazisty

Zgadzam się z poniższą opinią. Nie wiem jak pachnie damska wersja Romance, ale męska jest oszałamiająca. Na początku pachnie dość klasyczną ostrą nutą (świeżą) , jednak rozwija się jak lekko ostrzejsza i bardziej płynna wersja Aqua Di Gio. Jest tak samo delikatny i subtelny, ale z większym temperamentem i wyrazistością w charakterze. Trochę dla takiego idealisty, romantyka. Przychodzi mi na myśl rozsądek, romantyzm, uczciwość, przejrzystość myśli. Bezpretensjonalny i intrygujący.

Męski, zmysłowy

Miałam okazję kilka razy przetestować go na koledze i powiem, że perfumy są piękne. Powaliły mnie na kolana, że tak powiem ;). Bardzo męskie, delikatnie ostre. Tak pachnie pewny siebie mężczyzna, dojrzały, rozsądny. Flakon ascetyczny, ale piękna ta prostota. Polecam.