Emporio City Glam for Her

Emporio City Glam for Her

Zapach wylansowany w 2005 roku. Modny, olśniewająco upajający, owocowy, figlarny. Najnowsze dziecko Armaniego, zestaw dla niej i dla niego ochrzczone jako Emporio Glam City. Jest to zapach seksowny, żarliwie wibrujący na skórze.

Nuta głowy: pączek czarnej porzeczki, śliwka mirabelka, koleandra

Nuta serca: bułgarska róża, róża, nuty kwiatowe

Nuta bazy: indyjska paczula, białe piżmo, mech

Cena: ok. 270 zł / 100 ml, ok. 190 zł / 50 ml EDP

Mama go uwielbiała

Moja mama dostała kilka lat temu te perfumy w prezencie. Zawsze podobał mi się na niej ten zapach i długo był wyczuwalny. Czasem nawet jej podkradałam, bo zapach wydawał mi się elegancki.
Wadą była jednak zawsze cena buteleczki.

A teraz szukam tych perfum, żeby zrobić mamie przyjemność i nigdzie nie mogę znaleźć :(
Chyba go wycofali. Buu.

Używam tego produktu od: dawno się skończył i nie mogę go teraz znaleźć
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Wyrafinowany i nowoczesny

Zapach bardzo ... no właśnie raczej niespotykany i niebanalny, powiedziałabym, że dość elegancki. Czuję w nim piwonię i porzeczki.Polecałabym go dla romantyczek. Butelka nowoczesna i w ładnym odcieniu metaliczno-różowym, choć trochę ciężko działa atomizer. Nadaje się wg mnie na wiosnę i lato.Używam tego produktu od:2 miesiące

***/*

City Glam ma w sobie coś fajnego i coś nie-fajnego. Fajna jest soczysta świeżość i musująca bąbelkowość zapachu, nie lubię porzeczek w perfumach, a ta tutaj jest całkiem miło ujęta. Dzięki temu CG zaliczam do zapachów świeżych i sportowych.
Nie fajny natomiast jest przeraźliwy chłód perfum, mrożą niczym Królowa Śniegu. Nie mają ani grama ciepła, słodyczy która nie byłaby wytrawną. Nie polecam więc na zimowo-jesienną porę, bo CG potrafi odjąć z atmosfery dobre 10 stopni.
Ogólnie trochę nie wiadomo co z nimi począć, bo jak na letnie wariactwa też są zbyt zimne i poważne.
Z tego co zauważyłam niespecjalnie się ta woda przyjęła.

Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: test

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Wytrawny, gorzki i trwały

Te perfumy są niezwykle trwałe, ładne i prawie męskie. Eleganckie. Podobne do perfum Paloma Picasso.
Uważam że są sexy, z domieszką róży.
Bardzo eleganckie.
Flakon w moim ulubionym kolorze mauve :-)

Używam tego produktu od: zamówiłam pierwsze 30 ml
Ilość zużytych opakowań:

Bez sensu :/

Według mnie ten "zapach" to wstyd i hańba dla marki z wyższej półki :/ . Przede wszystkim ekstremalnie nietrwały, bez głębi, do tego zupełnie nijaki. To ma być EDP??? Trzeba wylać na siebie pół buteleczki, żeby poczuć jakikolwiek aromat. Ostatnio znalazłam nawet dobre zastosowanie dla tych "perfum"- skończył mi się spirytus i psikałam nimi krostki na twarzy ;) . Nie wart nawet 50zł, a co dopiero 200. Za darmo nie wezmę.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: wypsikuję pierwsze

zanudza

Nudny i beznadziejny ten zapach, jak flaki z olejem.
Troszke owocowy, troszke kwiatowy i delikatny.
Czuje czarna porzeczke, sliwke i duzo delikatnej rozy.
Słabo sie rozwija i odnosze wrazenie jakby byl bezpołciowy i pozbawiony ogona. Trwałosc beznadziejna i trzyma sie blisko skory. Buteleczka szkaradna.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

OK

strasznie się dziwiłam kiedy przecztałam o nich, że pachną plastykiem . dziwiłam się tak i dziwiłam, ale polowałam na próbkę.
i upolowałam próbkę. i już wiem ze perfumy mogą pachnieć plastykiem.
zapach ok, nic do niego nie mam, ale używać będe dopiero wtedy, jak ktos wpadnie na pomysł, zeby mi je kupic.
ja mu tego pomysłu raczej nie podsunę :D
no i tyle xD
choc plastyk kojarzy mi się trochę z taką wsią w mieście... ale nic to xD
zapach ok ;p

Ilość zużytych opakowań: próbka

dziwadło :(

Jeden z moich niewielu niezbyt trafionych zakupów zapachowych.
Zapach dziwny na wstępie, duszący i przytłaczający, gorący, ale z czasem ewoluuje z dobrą (delikatniejszą) stronę ale jednak ten proces jak dla mnie zbyt długo trwa.
Niesamowicie trwały, czuję go na sobie cały dzień, na ubraniach też trwa bardzo długo.
Postanowiłam nie pozbywać się go, dam mu szansę zimą, może wtedy to ciepło mi się przyda, bo po dłuższym czasie noszenia go staje się bowiem zdecydowanie milszy dla mojego nosa.

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:50 ml

od czasu do czasu

Od czasu do czasu lubię go mieć na sobie. Jest zapachem wg mnie niezbyt znanym, jak iode ulicą to nie czuje go na innych. Lubię go użyć w chłodniejszy dzień. Nadaję się również na wieczór.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

I tak i nie :)

Zapach dziwadło, trudny do określenia.
Lekko chemiczny, z nutą piżma, kwaśnej porzeczki. Tak pachnie szyba spryskana czymś do czyszczenia :D w pozytywnym sensie ;)
Dość trwały, chociaż nie czuję go na sobie długo. Ale wiem, że jest. Po prostu nie męczy nosa, nie świdruje cały dzień, nie powoduje bólu głowy.
Szał promocyjny na ten zapach minął, więc nie każdy nim pachnie. To na plus.
Warto chociaż sprawdzić, bo można go kochać lub nie lubić. Sama bym go nie kupiła, ale mam, używam i nie narzekam :)
Opakowanie ciekawe, wygodne.

Kwaśny

Zapach kupiłam pod wpływem impulsu. Dobrze, że tylko 50 ml. Na początku wydaje się przyjemny, ale z upływem czasu jest coraz gorzej. Zapach jest bardzo kwaśny, wręcz szczypiący. Raczej na wieczór i dla młodych dziewczyn. Szkoda, że jest bardziej lekki, gdyż na uczelni moje otoczenie słabo toleruje ten zapach. Więcej go nie kupię, gdyż nie jest wart swojej ceny. Aczkolwiek opakowanie jest ładne :)

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Mięciusi, słudziusi.

City Glam moim zdaniem się wyróżnia.
Wodzi za nos i potrafi flirtować.
Prawdą jest, że raczej nie rozwija się na skórze, pachnie w nim ciągle ten sam motyw.. ale ja go uwielbiam.
Przynajmniej jest pewność, że nie wykluje się w nim jakaś niechciana nuta, drażniąca przez resztę dnia.
Pachnie bardzo słodko, ale nie spożywczo, nie przytłacza nudną i wszechobecną wanilią. Określiłabym go jako lekki, miękki zapach, trochę chemiczny, kokieteryjny.
Faktycznie kojarzy się z miejską imprezowiczką.
Bardzo go lubię, używam na wyjścia i imprezy.

Perfuma wyjątkowo trwała na włosach pachnie do mycia, na ubraniach do prania, a podczas czulszego przytulania można "zarazić" i przypadkowo przenieść zapach na mężczyznę :)

Jedyny minus jaki posiada Emporio City Glam to butelka, dlatego, że nie widać kiedy się kończy jej zawartość.

Ilość zużytych opakowań: dwa razy 30ml