Radiant Bronze Tinted Self-Tanner SPF 15 Face and Body

Radiant Bronze Tinted Self-Tanner SPF 15 Face and Body

Unikalna kombinacja samoopalacza i filtrów przeciwsłonecznych. Lekka beztłuszczowa emulsja. Gwarantuje piękną opaleniznę i zdrowy wygląd dzięki łatwej aplikacji. Delikatny kolor uzyskujemy już po godzinie, ale jego pełny odcień po 24. Stosuj wtedy, kiedy chcesz wzmocnić lub utrzymać kolor oraz ochronę przeciwsłoneczną.

Cena: 85 zł / 125 ml

okropny!

Jeden z gorszych samoopalaczy jakie używałam. Kupiłam go rok temu, aby trochę ożywić moją b. jasną karnację. I porażka! Nałożyłam go wieczorem i rano obudziłam się zółto=pomarańczowa:( Przy tym paskudnie śmierdział;/ Za plus mogę uznać nawilżenie i brak smug- chociaż żaden samoopalacz jeszcze mi ich zrobił, kwestia wprawy
Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego
Nie polecam

Używam tego produktu od:3 razy?
Ilość zużytych opakowań:1/3

Fatalny

Najgorszy samoopalacz jaki kiedykolwiek udalo mi się kupić (i to za wcale niemałą cenę).
Śmierdzi - czuć chemię tak intensywnie, ze aż miałam kłopoty z oddychaniem, nie wspominając o odczuciach osób znajdujących się obok mnie.
Pozostawia smugi - pomimo żelowej konsystencji strasznie trudny do równomiernego rozsmarowania. Najniebezpieczniejsze rejony to górne wargi (wychodził mi wąsik pomimo, ze w tych rejonach byłam bardzo staranna :O oraz okolice włosów i brwi - ścieranie wilgotnym wacikiem na nic - efekt masywnego i nienaturalnego zbrązowienia gwarantowany. Żel od razu nadawał skórze brązowy odcień, ale pomimi, że wizualnie sprawiał wrażenie równomiernie nałożonego po 3 godzinach czekała na nie w lustrze bardzo przykra niespodzianka :(
Odcień sam w sobie był o.k., nawilżenie znikome, ale zapach i smugowatość definitywnie przekreśliły szanse tego samoopalacza - po raz pierwszy w życiu wyrzuciłam tak drogi kosmetyk do kosza.

Używam tego produktu od: 5 aplikacji i KONIEC
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęta 1 tubka

I plusy i minusy

Pierwsze wrażenie po nałożeniu na twarz - jestem pomarańczowa!! A to dlatego iż samoopalacz wyciśnięty z tubki na "dzień dobry" ma takież zabarwienie. Efekt ten znika w miarę jak kosmetyk się wchłania natomiast ma to jeden duży plus - nie da się go rozprowadzić nierówno:)) Dobrze nawilża skórę, ale niestety zapach "samoopalaczowy" jest bardzo intensywny. SPF 15 dla mnie zbędny, bo smarowałam się nim wieczorem. Kolor opalenizny niezły, ale osoby z jasną karnacją mogą uzyskać odcień pomarańczowy. Generalnie nie żałuję zakupu, ale jak na tą cenę i markę spodziewałam się lepszego wrażenia i efektów.

Używam tego produktu od:4 miesięcy