Pomoc przy modelowaniu, Niesklejająca pianka

Pomoc przy modelowaniu, Niesklejająca pianka

Zgłaszająca osoba: Lizzie*

Pianka przeznaczona dla włosów nie podatnych na układanie, cienkich lub kręconych. Utrwala fryzurę, wygładza i odżywia włosy, nie wysusza.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Polyquaternium-16, PVP/VA Copolymer, PEG-12 Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Glycolate, Polysorbate 20, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfum, Limonene

Cena: ok. 12zł / 200ml

Działa ale tylko do czasu

Kupiłam piankę pod wpływem impulsu i powiem ,że u mnie dobrze się sprawowała.Robiła efekt mokrych włosów,nie sklejała ale do czasu.Po jakimś miesiącu używania dozownik mi się zapchał,ni jak nie dało się naprawić,więc przelałam piankę do innej buteleczki ze spryskiwaczem po czym za jakiś tydzień znów perfidnie zapchał mi się dozownik.Teraz wylewam piankę na ręcę i widzę ,że robią się w niej jakieś ujmę to zakrzepy ,które prawdopodobnie blokują spryskiwacz.Podsumuje moją recenzje tak dobra pianka ale nie kupie jej już ze względu na komfort używania a raczej jego brak :)

Używam tego produktu od: sierpnia
Ilość zużytych opakowań: kończe 1 i ostatnie

Mój KWC

To mój KWC w dziedzinie pianek. Podnosi włosy u nasady, dodaje im objętości, a przy tym w ogóle nie skleja. Pianka sprawdziła się u mnie przy włosach o długości do ramion, zaznaczała wówczas skęt moich naturalnych loczków i doskonale radziła sobie z puszeniem włosów. Ponieważ mam włosy bardzo cienkie, pianka ich nie obciążała dodatkowo i wyglądały bardzo naturalnie.
Aktualnie mam włosy króciutkie, ale i z takimi pianka sobie radzi, tylko przy moim artystycznym nieładzie stosuję dodatkowo pastę "Out of bed" dla zaznaczenia poszczególnych, sterczących pasemek.
Zaznaczyłam opcję, że nie wiem, czy kupię ten produkt, ponieważ, o ile się orientuję, Sunsilk został wycofany i nie wiem, czy piankę jeszcze gdziekolwiek dostanę. Jeśli nie, będę naprawdę nad tym ubolewać.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

co to jest? ;/

Ta jedna gwiazdka to za zapach, bo nizszej ocenye juz nie mozna dac. Pianka po aplikacji robi sie wodnista, z wlosami nie robi nic. Jak dla mnie pieniadze wyrzucone w bloto.

Używam tego produktu od:z 2 razy, ale stoi ponad rok
Ilość zużytych opakowań:ciagle w trakcie 1-ego

WŁOSY lokówka objętość

Jestem na TAK :)

Pianka rzeczywiście nie skleja włosów-ona ich po prostu nie utrwala! Ale co tam, mi ten efekt się spodobał! Włosy są elastyczne, błyszczące, ale nie sklejone :) i pozostają takie aż do nastepnego mycia (w moim przypadku 1 albo 2 dni ;)) Ładnie się układają przy stylizacji, rzeczywiście sa taką miła pomoca przy modelowaniu :) To efekty przy mokrych włosach. Co innego przy suchych - tu rzeczywiście utrwala, ale znów nie skleja :) Dlatego tej pianki używam dość dziwnie - na całą długość włosów na mokre przed modelowaniem, a na grzywkę, która potrzebuje utrawlenia dopiero, gdy jest sucha :) i wszytsko jest jak najbardziej ok :) I do tego ma bardzo ładny zapaszek, który tzryma się na włosach nawet na drugi dzien :)
Polecam :) (zwłaszcza przy takich niezbyt gęstych włosach jak ja mam)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:uzywam pierwsze

dobra

Mam proste dosc grube wlosy, pianki używałam po każdym umyciu wlosów kiedy suszyłam je suszarką. Dzięki niej zawsze były idealnie proste, magłam podkręcic konce, ładnie się świeciły, łatwo rozczesywały, nie "fruwały" każdy w swoją stronę. Pianka nie skleja włosów, wygladają naturalnie. Ma też miły zapach który jakis czas pozostaje na włosach. Dla mnie prodkukt bardzo przyzwoity, do codziennego użytku. Zużyłam cale opakaowanie bez uczulen i innych efektów ubocznych.
W miare wydajna.

Używam tego produktu od:nie wiem

PRZESTRZEGAM!!!

Ponieważ moje włosy nie są podatne na modelowanie, skusiłam się na piankę Sunsilka. I cóż: po dłuższym stosowaniu spowodowała wysypkę na linii włosów i czole. Długo kombinowałam, co mogło byc przyczyną, zmieniałam kremy i toniki, nie myłam twarzy wodą z kranu i tak dalej. W końcu jakos zapomniałam zabrać jej ze sobą na wakacje, przez dwa tygodnie niestosowania skóra się wygoiła...wystarczyło raz użyć po powrocie, by od nowa mieć problemy ze skórą!!! Krostki, swedzenie skóry głowy, ogólnie niewesoło. Na żaden produkt Sunsilk już się nie dam nabrać!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

No jest ok :]

Hm..to po pierwsze ze wysusza wlosy a nie dosc ze moje sa jeszce suche to jesscze bardziej wysusza pisze ze nie no nie wiem... jakos tak wloski sa po niej sztywne takie wdlg mnie sztuczne twarde takie. Jedynie fajna jest bo ladnie pachnie i nawet fajnie sie po niej wloski ukladaja i to prawda ze nie skleja. Minus za to ze nie jest wydajna. ogolnie nie polecam.

Używam tego produktu od:dawna

doskonała!!

JA MAM WŁOSY PODATNE ŻE HEJ... więc wystarczy żebym poszła spać w mokrych nierozczesanych włosach, a na drugi dzień mam je ułożone tak jak bym przeżyła 3 wojne światową i nic się nie da z nimi zrobić... :(
ALE TA PIANKA ODMIENIŁA MÓJ LOS! :)
Jest cudowna!! I NIE SKLEJA WŁOSÓW!! :))

POLECAM ;)

Używam tego produktu od:... nie pamiętam...

dla kogo ten produkt???

Widze, ze w zgloszeniu tez napisano, ze ona (ta pianka) to do cienkich wlosow ma byc...
O my naiwne, od razu interpretujemy "wlosy podatne" (okreslenie z opakowania produktu. Moze ktos zna wegierski i powie, jak to zostalo przetlumaczone dla tamtejszych klientek firmy Unilever?) jako "cienkie".
Na stronie www producenta, nie znalazlam takiego okreslenia tego produktu, ba! w takiej mini ksiazeczce, ktora dostalam z jakas gazeta, bylo o tej piance, ze ona do wlosow grubych oraz trudnych do uzlozenia jest...dlatego to "pomoc przy modelowaniu".
Dlaczego wiec, majac zebrane te wszystkie informacje, nabylam w otumanieniu te pianke?
Jako posiadaczka cienkich wlosow, ktorej zalezy na objetosci, lekkim usztywnieniu i podniesieniu u nasady, poszlam i kretynka (nie ma co sie ze soba piescic w tym przypadku) kupilam sobie produkt kompletnie nie do moich wlosow.
Juz Wam powiem dlaczego - wszystko to dlatego, ze przypominal mi podobny produkt Welli, ktory kiedys bardzo lubilam i kosztowal smieszne pieniadze (dalam chyba 10 zl).
Stosowalam na wlosy po nalozeniu odzywki, w wersji tylko z szamponem, w wersji wlosy luzem i w wersji wlosy zwiazane. I powiem szczerze, efektow nie daje ta pianka zadnych, nie przetluszcza dodatkowo wlosow (no, za to gwiazdka wiecej), sa dokladnie takie jak byly, jakbym NIC na wlosy nie nakladala.
No, bez odzywki, ta pianka pozwala mi latwo rozczesac wlosy
i jeszcze bardzo ladnie pachnie, to trzeba przyznac.
Daje trzy gwiazdki ale tez zaznaczam, ze stosowalam produkt ZUPELNIE NIE DO SWOICH WLOSOW. Ale metniejszego wytlumaczenia niz dla przeznaczenia tej pianki, nigdzie chyba nie czytalam! (jeszcze polska ulotka kremu czyszczacego Hauschki moze tutaj startowac o prym w dezinformowaniu klienta...)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ponad tydzien pierwszego opakowania, bo ladnie pachnie i nie szkodzi miom wlosom ale tez nic z nimi nie robi na czym by mi zalezalo.
Z reszta i tak jutro ide do fryzjera obciac sie na krotko :)

Po opitoleniu na krotko:
pianka lekko usztywnila i uniosla u nasady wlosy ale efekt byl niestety krotkotrwaly...Przynajmniej jednak nie byly matowe, jak po innych piankach, zostawiam liczbe gwaizdek (glownie za zapach ;) )