Solutions, Pure Pore-Fection, Soothe & Treat Compact (Matujący puder prasowany przeciw wypryskom)

Matujący puder prasowany przeciw wypryskom. Natychmiast nadaje bezbarwny efekt matujący, zwalcza wypryski, wchłania nadmiar sebum, zawiera kompleks Pure Soothe z witaminami, aloesem i rumiankiem.

Skład: Talc, Mica, Calcium Silicate, Dimethicone, Zinc Stearate, Silica, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diisostearyl Malate, Isododecane, Salicylic Acid, Zinc PCA, Sorbitan Sesquioleate, Propylparaben, Parfum, BHT, Lecithin, Aloe Barbadendis Extract, Aqua, Butylene Glycol, Bisabolol, Chamomilla Recutita Extract, Alcohol Denat, Propylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Spiraea Ulmaria Extract, Phenoxyethanol, Bambusa Vulgaris Extract, Camellia Sinensis Extract, Glycerin, Ascorbyl Palmitate, Beta-carotene, Butylparaben, Carbomer, Ethylparaben, Helianthus Annuus Seed Oil, isobutylparaben, Isopropylparaben, Methylparaben, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Vitis Vinifera Seed Extract, CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891.

Cena: 29,90 zł / 6 g

świetny

To był mój pierwszy puder :) i muszę przyznać, że używałam do tej pory całą masę pudrów i ten wciąż jest dla mnie najlepszy :) był świetny:
-delikatny
-super matuje
-jest transparentny, więc bez obawy plam
-wysusza wypryski
-fajne opakowanie
-niska cena

Naprawdę szkoda, że nie można już go kupić. Zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od: dobrych kilka lat temu

tak

tak, tak, i jeszcze raz tak . Super matowił , wysuszał wypryski i je maskował . Szkoda że już go nie można kupić. Nie barwił , był transparentny , dyskretny . Taki mały drobiazg można było wziąść ze sobą wszędzie

Używam tego produktu od: kilku lat

MOŻNA SPRÓBOWAĆ

używałam tego produktu dawno temu a wczoraj znalazłam go na dnie kosmetyczki przy okazji wiosennych porządków. zrobił się z niego czysty kamień, bardzo opornie nabierał się na gąbeczkę czy pędzelek. za czasów swojej świetności byłam jednak z niego dość zadowolona, z tym że wtedy nie oczekiwałam od kosmetyków jakiś spektakularnych efektów. myślę więc , ze dla mało wymagających się nada, ale jeśli macie np tłustą cerę i szukacie długotrwałego zmatowienia, nie marnujcie pieniędzy na ten produkt. pozdrawiam :)

Używam tego produktu od: praktycznie już nie używam, ale używałam jakieś 2-3 lata temu

Cellulit mity

kiedy to było :-)

puder ten używałam już jakieś 4lata temu-miałam nadzieję że zmatowi na dłużej moją twarz bo miałam duży problem ze "świeceniem się",ale niestety po godzinie to coś znika z twarzy i wogóle był jakiś taki biały,pomimo tego że jestem blada to i tak się odznaczał na twarzy-jak ktoś chce wygladac jakby właśnie miał umierac lub w lepszym wypadku jakby się wybierał na Halloween party to polecam he he :-)) ja użyłam może ze 3razy i wyrzuciłam

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno-już dawno wyrzucone :-)

Czemu by nie...?

Skuszona specyficznym działaniem tego pudru (przeciwtrądzikowe) nabyłam go i raczej nie rozczarowałam się nim :) Tyle, że wspomagania w walce z pryszczami nie zauważyłam. Ale poza tym puder jest całkiem zacny. Matuje na krótko, moją mieszaną cerę na ok. godzinę, ale za to ładnie pachnie:D, jest niewidoczny na skórze, nie tworzy efektu maski (chyba, że bardzo przesadzi się z ilością - najlepiej nakładać pędzelkiem na twarz), nie zatyka porów. Drogi jak na swoją gramaturę i ww niedoskonałości. Ale jednak lubię go, może dlatego, że cenię naturalność, a ten puder spełnia ten warunek "niewidoczności" ;) Ponadto jest dziwnie wydajny :D

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:tylko 3 :)

Zdecydowanie na nie

Chyba jeden z moich pierwszych pudrów, z czasów kiedy jeszcze próbowałam odkryć coś fajnego w firmie Avon ;)
Minusy:
-biała powłoka na twarzy
-beznadziejna gąbeczka
-efekt matujący? trwał może z godzinę
-wyprysków ani nie matował ani nie leczył (wtedy miałam jeszcze w miarę normalną skórę, nastoletnią z tendencją do błyszczenia, kilka wyprysków raz na jakiś czas)
-jak zobaczyłam dzisiaj opakowanie to przypomniał mi się taki dosyć dziwny zapach, hm, jak apteka?

Używam tego produktu od:z dwa lata temu, przez jakiś czas

3 z dużym plusem.

Jestem zadowolona z tego produktu. Bardzo dobrze matuje skórę na kilka godzin, nie zapycha, nie robią się po nim krostki, ale również nie wysusza.
Jakieś minusy? Wolałabym żeby nie rozjaśniał, oraz matowił na dłużej.
Niewygodna gąbka, wiec nakładam go pędzlem do pudru, i jest ok.

Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo wciąż szukam matującego ideału:)
nie mniej jednak kosmetyk przydatny, zawsze obecny w mojej kosmetyczce:)

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: cztery.

koszmarek

Kupiłam, ponieważ zdesperowana poszukiwałam czegoś co zmatowi mój nos. Niestety, pomyliłam się. To jest sprasowana mączka, która jedynie bieli twarz. Zero efektu (prócz podrażnienia, pryszczy i wągrów). Ciężko go nałożyć, gąbka dodawana do pudru nie nadaje się. Kolejny bubel z Avonu.

Używam tego produktu od: kiedyś

a coz to ma byc?

KUpilam 1 raz bedac nastolatka, nie mialam jakiegos wielkiego problemu z cera oprocz nadmiernego blyszczenia i naiwnie myslalam, ze ten wynalazek mi pomoze. Nie wiem jak Avon mogl wypuscic na rynek cos takiego! Puder kompletnie nie matuje ( zaznaczam, ze moj problem z blyszczeniem nie byl katastrofalny, ale umiarkowany) na dodatek bieli skore i wyglada sie conajmniej dziwnie. Gabka do nakladania to nie wiem po co w ogole jest do niczego sie nie nadaje. Avon slynie z bubli, a to jeden przyklad. Odradzam, strata pieniedzy. Używam tego produktu od:uzywalam dosc dawno
Ilość zużytych opakowań:nieskonczylam 1 opakowania poszlo do kosza, uzuwalam moze z pol roku

taki sobie

Noo taki trochę biały, pozostawia na skórze taką białą poświatę, więc nie idzie go używać z pudrem brązującym, wchłania nadmiar sebum, to fakt, ale ten wacik w środku jest strasznie nie poręczny, zaczęłam więc używać własnego pędzla. Wysusza skórę tłustą, dobry na strefę T.

Używam tego produktu od: długo

raczej nie

kupiłam go w promocji i było to już dawno. Ale roczczarowanie pamiętam. Owszem, matował, ale nie dość żę wybielał twarz i scierał podkład (używałam go jak matującego prasowanego pudru) to jeszcze ten mat wytrzymywał moze ze dwie godziny...kolejny niewypał avonu. Niedawno go znalazłam przy okazji porządków i wywaliłam.

Używam tego produktu od:dawno temu moze ze 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:polowa 1

Ok :-)

W sumie ok, ale ja go nie używam jako pudru antybakteryjnego tylko do rozjąsniania twarzy, teraz podczas zimy to duży problem, skóra blednie i czasami widać różnice pomiedzy szyją a twarzą, więc wtedy nakładam ten puder, w celu rozjaśnienia. Nie lupie go ponownie, bo jest raczej zbędny w mojej kosmetyczce, używam go tylko od czasu do czasu, mam go, ponieważ siostra mi go oddała, wieć po prostu jest bo jest. :-)
Używam tego produktu od:długo