Sunsilk, Fale i Loki, Krem podkreślający fale i loki

Sunsilk, Fale i Loki, Krem podkreślający fale i loki

Krem wygładzający włosy i podkreślający ich skręt. Skutecznie zapobiega przed puszeniem się włosów, ma bardzo przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję.

Idealny produkt***-> wóć do nas!!!:) mój KWC

Krem używałam pare ładnych lat ale teraz nigdzie nie można go znaleźć a szkoda. :(

-bardzo ładnie podkreśla loki i fale ( zazwyczaj wgniatałam go w wilgotne włosy)
-nie obciąża włosów
-nie skleja ich
-po aplikacji włosy są mięciutkie
-produkt nawilża włosy
-bardzo wygodne opakowanie
-śliczny zapach
-meega wyajny

To był jedyny produkt, który sprawdzał sie przy moich falowanych i puszących się włosach, szkoda że teraz nigdzie nie można go znaleźć, bardzo nad tym ubolewam;(

Zasługuje na 6+!!! ;)

Używam tego produktu od: Kilku ładnych lat
Ilość zużytych opakowań: około 7 skończonych

idealny!!!

Ten krem jest idealny do moich falowanych włosów które mają tendencję do puszenia się. Wgniatam trochę we włoski i mam śliczne loczki:D musimy jednak pamietać żeby nie nałożyć zbyt dużo ponieważ wtedy efekt nie jest zachwycający - włosy sklejają się i zamiast loków mamy strąki... Co za dużo to niezdrowo;P Dla mnie jest numerem jeden:D próbowałam już wielu produktów do moich wymagających włosków ale ten sprawdził się najlepiej:) niestety coraz rzadziej można go spotkać co mnie bardzo martwi... nie wiem dlaczego skoro jest naprawdę rewelacyjny (oczywiście nie wszystkie produkty z sunsilka sa takie dobre - szampon i krem do prostowania to dno). Jeśli ktoś ma takie problemy z włosami co ja to polecam ten krem!!:)
Zielony sunsilku wróć do nas!!!

Używam tego produktu od: przez półtora roku

Cudo!

Najlepszy produkt do podkreślenia i nawilżenia kręconych włosów, lekki (nakładać z umiarem) piękny aloesowy zapach, po prostu cudowny! Podkręca włosy już od nasady, Najlepiej stosować na wilgotne włosy, pozostawić do wysuszenia na powietrzu lub za pomocą suszarki. Włosy są piękne, nawilżone i mięciutkie, do tego lekkie jak piórko :) Życia sobie bez niego nie wyobrażam :) Ale niestety ostatnio zniknął z półek moich drogerii i nigdzie nie mogę go znaleźć, nawet w internecie co strasznie mnie zasmuca :( Czy ktoś wie gdzie można go jeszcze dostać????Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Manicure - glitter nails

Idealny!

Boski zapach, idealna konsystencja, od razu ujarzmia napuszone włosy - a ci, którym się wydaje, że obciążają, po prostu źle go używają. Nakłada się bardzo małą ilość i wygniata loki, żeby je podkreślić. Bardzo wydajny, a jednocześnie tani. Parę złotych na kilka miesięcy.

beznadziejny ;/

Probowalam róznych kosmetykow do kreconych wlosow. Kiedys kupilam wlasnie ten kosmetyk i.. zawiodlam sie, Sunsilk wogole nie podkresla moich fal raczej je prostuje ;// z zapewnien producenta powinno byc odwrotnie. Dodatkowo obciazal mi wlosy i wygldalam jak "zuźka" ;/ Nie polecam !

Używam tego produktu od: jakies pol roku temu

Taki sobie.

Używałam go rok temu.
Mi raczej nie służył.
Faktycznie ujarzmiał moje puszyste włosy, ale za to były obciążone i oklapnięte. Loki były ledwo skręcone i wyglądały jak przetłuszczone strąki.
Ma w sobie alkohol, który wysusza.

Z tego co pamiętam jest tani.

Zdecydowanie nie dla mnie.
Mimo to, każdy ma caaałkiem inne włoski, więc kierowanie się komentarzami jest głupie ;)

Używam tego produktu od: używałam ok. 4 miesięcy

idealny

Na moje fale jest świetny! Jedyny niesklejający, po którym moje włosy nie wyglądają sztucznie. Nie puszą się, są miękkie, jak najbardziej jestem na tak!

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: kilka

czy on coś w ogóle daje?

jak wyżej. nie zauważyłam NIC. no ok - jak każda odżywka bez spłukiwania sprawił, że moje suche włosy przez jakiś czas były mniej suche. ale chyba nie o to chodzi. i za to 2. no i cena dobra.

Używam tego produktu od:kiedys

dobry

Mam włosy falowane i czasem mam kaprys aby to podkreslić, dlatego zaznaczam że nie stosowałam kremu systematycznie.
Głównie szedł w ruch gdy musiałam użyć suszarki. Nakładałam na końcówki żeby tak mocno się nie przesuszyły.

Plusy:
- zmniejsza przesuszenie włosów
- nadaje miękkość
- nie przetłuszcza
- wydajny (przy większej ilości sklejał włosy)

Minusy:
- podkreślenie mogłoby fal mogłoby być trwalsze. Obawiam się że przy kolkach mógłby sobie nie poradzić.

Idealny kosmetyk :)

Ten krem jest idealny do włosów kręconych. Pięknie podkreśla loki i fale, nie obciąża włosów ani ich nie skleja. Pomaga ułożyć świetną fryzurę. Polecam całą linię kosmetyków Sunsilk do kręconych włosów - sama używam kremu, pianki i szamponu. Są rewelacyjne. Niestety jak moja poprzedniczka ciężko jest mi teraz je znaleźć w sklepach. Kiedyś były dostępne w każdym supermarkecie i każdej drogerii, teraz udaje mi się znaleźć jedynie w jakiś mniejszych sklepikach. Może ktoś wie dlaczego? Nie chcę, aby zostały wycofane.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Fajny ale nie najlepszy

Fajny produkt, przystępna cena, ale to nie to. Nie dla mnie. Troszkę obciąża włosy. Zapach też średni. Nie podkreśla aż tak skrętu włosów.

Średni.

Używam tego produktu od: skończyłam 3

bez niego sobie nie radzę

Pierwszy raz krem kupiłam niedługo po tym, gdy sunsilki pojawiły się na rynku (przynajmniej w tych opakowaniach). Na początku spodobało mi się to, że ogranicza niczym dotąd niekontrolowane puszenie się włosów. Z czasem, gdy nauczyłam się stosowac go tak, by osiągać, przy jego użyciu jak najlepsze rezultaty, okazało się, że sunsilk nie skleja włosów (czego serdecznie nienawidzę) nie obciąża ich, a nawet powoduje, że ją bardziej miękkie - efekt prawie nie możliwy przy stosowaniu prawie wszystkich środków do stylizacji włosów.

Sunsilk zielony jest obok baaardzo intensywnych odżywek podstawowym i niezbędnym kosmetykiem do włosów, jaki do tej pory wiernie koczuje w mojej łazience!!

A mam włosy a) kręcone, dość mocno, ale to zależy też od aktualnej długości i ścięcia b) jak to bywa w takich wypadkach suche, ale zaczynam nad tym panować i c) zaawansowanej długośći:D tzn. za łopatki.

I niezależnie od kondycji moich włosów ten krem zawsze się sprawdza. No. Przynajmniej u mnie.
Nie daję pięciu gwiazdek, choć mnie korci, dlatego, że mimo iż się z nim nie rozstaję, nie jest to kosmetyk spełniający wszelkie moje marzenia, a jeśli chodzi o włosy to jestem wyjątkowo wybredna.

Bardzo porządna rzecz. Koniec.
Używam tego produktu od: około 6 lat
Ilość zużytych opakowań: chyba koło 20, ciężko powiedzieć