Bielenda, SPA Morska Kuracja, Luksusowa kuracja wyszczuplająca

Bielenda, SPA Morska Kuracja, Luksusowa kuracja wyszczuplająca

Chronoaktywne ampułki o silnym działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym. Przeznaczone do walki z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem i rozstępami. Wspomagają proces eliminacji złogów tłuszczu i toksyn, modelują sylwetkę. Ampułki na dzień intensywna kuracja antycellulitowa i przeciw rozstępom.
Składniki aktywne:
Unikatowy kompleks Cellulit Contra (Centella Asiatica, algi laminaria, morszczyn, bluszcz, zielona herbata, zielona kawa) - pomagaj zwalczyć cellulit, poprawiają ukrwienie, remineralizują, tonizują i napinają naskórek.
Kofeina - stymuluje przemianę materii, przyczynia się do usuwania złogów tłuszczu, działa wyszczuplajaco i detoksykująco, poprawia mikrokrążenie.
Biopolimer napinający skórę - daje natychmiastowy efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry
Proteiny z zielonego groszku napinają i wygładzają skórę, poprawiają nawilżenie i elastyczność.

Cena: 38 zł / 14 x 8 ml

4* za efekt

Działa,ale:
1.wersja na noc rzeczywiście podrażnia- zaczerwienienie i pieczenie skóry jest najbardziej intensywne po uprzednim peelingu, kolejne dni -już da się wytrzymać;
2.wersja na dzień - wysusza- skóra jest trochę szorstka.
Jeżeli ktoś wytrzyma, to ma nagrodę w postaci wyraźnie gładszej skóry.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Bardzo dobry

Kupilam ten produkt bo potrzebowałam jakiegoś serum, wybrałam te dość przypadkowo w markecie, a zadecydowała dobra cena. I to był bardzo dobry wybór. Moje czerwone rozstrępy zdecydowanie po nim łagodnieją, skóra jest zdecydowanie gładsza i lepiej napięta, cellulit mniej widoczny co przy zaawansowanym stopniu 2 jest dużą rzeczą. Z zalet wymieniłabym jeszcze wygodne otwieranie i zamykanie ampułek (korzystałam już z ampułek Kolastyny i tamto zamykanie było okropne). Mi osobiście zapach nie przeszkadza, jest tak słaby że nie zwracam na niego uwagi. Jeżeli ktoś ma suchą skórę będzie potrzebne dodatkowe nawilżenie. Efekt mrowienia i lekkiego podrażnieneia uzyskiwałam gdy na noc na serum nałożyłam jeszcz krem Dax-a. Minusem jest dla mnie konieczność rozdzielania każdej ampułki na dwa, często mi się zdarza że jednego dnia smaruję i smaruję a drugiego się okazuje że zostało bardzo mało. Przypuszczam że osoby ze skóra wrażliwą mogą mieć inne-gorsze odczucia. Innych wad nie widzę:-) stawiam mu 4,5 i postuluję wprowadzenie systemu 1 ampułka=1 użycie albo przezroczyste buteleczki.

Działa, ale nie dla wrażliwców

Używałam jako jednej z broni przeciw rozstępom (tym w początkowej fazie, czerwonym pręgom). Niestety, nie zauważyłam widocznego działania przeciw temu defektowi, wręcz przeciwnie, były jeszcze bardziej zaognione, skóra wręcz domagała się specyfików natłuszczających. Kurację uzupełniałam więc kremami i oliwką na tych partiach. Drugą wadą jest ów "efekt rozgrzewający" w ampułkach przeznaczonych na noc. Po pierwszej aplikacji leżałam z zaciśniętymi zębami i jedną myślą - albo to cudo mnie pokona, albo ja je. Wytrzymałam. Potem już było z dnia na dzień lepiej, być może kwestia przyzwyczajenia, jednak dla mnie nie jest to uczucie przyjemne, a nie uważam swojej skóry w "tych" ;) okolicach za szczególnie wrażliwą. Kłopotliwe jest także smarowanie się preparatem dwa razy dziennie. Zwłaszcza rano przed wyjściem. Aha, i trudno je dostać. Znalazłam przypadkiem, teraz nie mogę trafić, na razie kupiłam więc inne, a tych ciągle szukam.
Po tej litanii ostrzeżeń, moja rada - jeśli się nie zniechęciłyście to zachęcam do wypróbowania. Po dwóch tygodniach skóra jest bardziej napięta, gładsza, miła w dotyku. Jedym słowem widać efekty, a dotąd nie wierzyłam, że cokolwiek może spowodować napięcie, wygładzenie i uelastycznienie skóry. Do tego nie trzeba serum wmasowywać. Wystarczy wetrzeć, wchłania się szybko, nie pozostawia tłustej warstwy.
Kupiłam w markecie real, płaciłam ok. 37 zł.

Używam tego produktu od: 1 kuracja/2 tyg.

Kosmetyczka roku 2017

mój faworyt

Właśnie skończyłam 3 opakowanie kuracji ... Wg mnie jest to bardzo dobry produkt, który radzi sobie z problemem cellulitu. Poszły w zapomnienie drobne wałeczki tłuszczu, które bardzo wytrwale opierały się innym specyfikom. Skóra jest zdecydowanie wygładzona, za czym idzie efekt wyszczuplenia. Na wygraną bitwę z rozstępami nawet się nie nastawiałam...:)
Efekty działania tego cudeńka są rzeczywiście doskonałe, nieporównywalne z żadnym innym serum balsamem kremem itd....Warto zainwestować w te kurację ...
A do czego mozna sie przyczepić? Po 1: opakowanie, którego pojemność trzeba przetestować, żeby potem precyzyjnie rozdzielic zawartość na 2 zastosowania ... Po 2: zapach - obrzydliwy, no ale nikt nie mówił, że ma pachnieć (liczy się efekt) ... Po 3: efekt termiczny, czyli rozgrzanie i zaczerwienienie skóry - u mnie było tylko w 1 i 2 noc, ale nie zaliczyłabym tego do "tortur", żadna męczarnia. Zaznaczam, że często mam problemy z uczuleniem, alergiami i nietolerowaniem niektórych kosmetyków, ale ta kuracja zaoszczedziła mi takich niespodzianek...... Po 4: Wydaje mi się, że osoby z przesuszającą się skórą nie będą zadowolone z efektu nawilżenia ... Dla mnie nie było ono wystaraczające (ratowałam się innym balsamem antycellulitowym).
Reasumując : bardzo dobry produkt i serdecznie go polecam !!! Ja na pewno jeszcze do niego wróce ( traktuję go jako kurację a nie jako rzecz do codziennego użytku).Używam tego produktu od: 6 tyg

boska kuracja!!!!!!!!!

zu?y?am dopiero po?ow? a ju? widz? kolosalne zmiany!!!
jestem pe?na podziwu i zdziwienia ze to dziala. do tej pory na mój cellulit dzialal tylko galenic elancyl a to drogi kosmetyk. za bielend? da?am 33 z? i efekt ten sam.
troche sie przestaraszy?am ze to dra?ni skór? jak jakis kwas :) jak pisa?a jedna recenzentka. ale nie jest ?le.?cisle mówi?c jako pierwsz? zastosowa?am ampu?k? na noc i rzeczywi?cie rozgrzewa i zaczerwienia skór?.odczucie najbardziej przypominaj?ce mi to po stawianiu baniek na plecach w dzieci?stwie ;)ale by?o zno?nie i dodam ze tylko za pierwszym razem tak sie czu?am. skóra sie chyba przyzwyczaja do tego bo juz drugiego dnia odczuwa?am to dra?ni?ce ciepe?ko tylko jak wyjecha?am ze smarowaniem gdzies poza granice ostatnio smarowan?. ampu?ki dzienne nie daj? takich ekscytuj?cych odczu? ;).
co po za tym...zapach blee ale to sie nie liczy bo DZIA?AJ?! poza tym szybko wietrzeje...mnie osobi?cie troch? doskwiera ze ampu?ki nie s? przezroczyste bo ka?da jest na 2 razy i nie wiem ile mog? sobie wyla? na ciak?o za pierwszym razem:) bo za drugim mo?e nie starczy? na drugie udo czy pu?dupek;)wiec trzeba korzysta? oszczednie czego ja nie potrafie...
no ale DZIA?A!
ju? mam szczuplejsze uda i pupci? i brzuszek a co b?dzie jak sko?cz? t? kuracj?!!! pierwszy raz od dawna chodze po domku w sk?pych bokserkach i lubie patrzec na swoje odbicie w du?ym lustrze :)))
zużyłam całe opakowanie i postanowilam sie zmierzyć. w pupie ubyło 2 cm.w udach niestety nic ale cellulitu już prawie wcale nie widać.jakoś tak wysmuklałam, nie widać nierówności, rozprostował jakieś dziwne pseudo cellulitowe zgrubienia i wałki.dlatego postanowiłam isc za ciosem i kupić drugie opakowanie i tym razem owijac się jeszcze folią na noc. jestem pewna ze za 2 tyg. bede wygladać jak za czasów liceum ;) U?ywam tego produktu od: 2 tyg

kupiłam ponownie i bez wątpienia zmieniono skład bo po pierwsze juz nie smierdzi, wrecz pachnie:)
po drugie wogóle nie rozgrzewa, wiec cos sie obawiam ze nie dziala juz tak dobrze jak stara wersja. śmieszne ze wczesniej jak naprawde wrecz parzył skórę nie pisalo na opakowaniu ze rozgrzewa itd a teraz jak zmienili ze nie rozgrzewa to dopisali...
nie wiem czy to nie zmiana na gorsze bo teraz (po tyg) efektów nie widze zadnych:((
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 2

jak dla mnie bomba.

No i mam kolejny dowód na to ze polskie kosmetyki moga byc dobre i stanowic konkurencje dla tych z sredniej i wyzszej zagranicznej połki.Własnie skonczyłam cała 14-dniowa terapie i naprawde jestem zadowolona.cellulit w duzym stopniu zniknął-musze dodac ze był on nie wielki ale jakis tam był.Do tego skóra została wygładzona i bardziej napieta.Serum z ampułek fajnie,szybko sie wchłania-mozna sie od razu ubrac,nie potrzeba go wmasowywac-przynajmniej ja tak robiłam.Ampułka na noc fajnie rozgrzewa skóre,pojawia sie zaczerwienienie skóry-ale szybko ono schodzi.Wbrew temu co pisze kolezanka wyzej-efekt rozgrzewania nie jest taki by mozna było go nie wytrzymac-jest niczym przy maseczce cellulitisowej z kawy:)Napewno jeszcze skorzystam z terapii Bielendy bo ma u mnie duzy plus.Jedynym minusem jest dla mnie zapach-moge go przezyc-jednak nie zachwycił mnie.

Używam tego produktu od:14 dni

błagam wróćcie do starego skła

błagam wróćcie do starego składu!!!!
pierwsze opakowanie bylo super, pieknie rozgrzewalo, dawalo super efekt
drugie juz niestety nie rozgrzewalo, bylo tylko zwyklym olejkiem
NIE POLECAM osobom o wrazliwej skorze ale wszystkim innym tak, bo dziala a skora wyglada wspaniale
pachnie slicznie i naprawde daje efekty lepsze niz jakikolwiek zwykly zel czy krem wyszczuplajacy
TYLKO WROCCIE DO PIERWOTNEGO SKLADU!!!!!

Używam tego produktu od:2 mies

TRAGEDIA

TRAGEDIA, absolutnie nie polecam!!!! Nie wiem czy kosmetyk działa ponieważ przy pierwszym zastosowaniu ampułki "na noc" popłakałam się z bólu!!! SKóra wyglądała tak jak bym sie oblała kwasem, paliła i była tak czerwona że aż się przstarszyłam a po 5 minutach dostałam okropnych dreszczy. Teraz siedzię w grubym szlafroku, telepie mni ecały czas i piszę do Was abyście broń Boże nie kupowały tego świństwa!!!! szkoda pieniędzy i zdrowia przede wszystkim!!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pół ampułki

Super!

Bardzo dobry kosmetyk!
Używam tych ampułek od kilku dni a już widzę efekty! Skóra jest bardziej jędrna, napięta i gładka, cellulit( u mnie dość znaczny,2 stopień)jakby się troszkę wygładził. Wysoka ocena również za to że zaraz po aplikacji mogę założyć ubranie ( kiedy używałam koncentratu wyszczuplającego elancyl było to niemożliwe).za taką cenę- rewelacja!
polecam!!!