Bielenda, SPA Morska Kuracja, Luksusowe serum ujędrniająco-modelujące

Bielenda, SPA Morska Kuracja, Luksusowe serum ujędrniająco-modelujące

Serum opracowane specjalnie do aktywnej pielęgnacji skóry biustu, ud i pośladków. W widoczny sposób ujędrnia i uelastycznia skórę, zapobiega jej wiotczeniu. Przywraca sprężystość, modeluje ciało i pomaga zachować młodą sylwetkę.
Składniki aktywne:
Złoto koloidalne - pobudza naturalne procesy zachodzące wewnątrz skóry, odbudowuje ją i regeneruje.
Kawior - źródło protein, witamin i mikroelementów, aktywizuje odnowę komórkową, poprawia krążenie międzykomórkowe.
Algi morskie - bogate w składniki mineralne, nawilżają, wygładzają i uelastyczniają skórę, zapobiegają jej wiotczeniu.
Bio-Elascol - pobudza syntezę kolagenu, napina i ujędrnia skórę.
Efekt:
Biust, pośladki i uda efektownie wymodelowane, skóra optymalnie jędrna i napięta, dobrze nawilżona i gładka.

Cena: ? zł / 150 ml

taki sobie kremik

Bardzo gęsta konsystencja, miłe uczucie na skórze po użyciu, skóra wyraźnie nawilżona, delikatna, dobrze się rozprowadza. Zapach słaby,ale jakiś taki dziwny. Efektu ujędrnienia nie zauważyłam(stosuję głownie na uda i pośladki) plus za to,że jest 3 w 1, ale jako balsam polecam i zapewne zakupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

może być

Serum tego używałam tylko i wyłącznie do biustu.
Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów, jedynie ładne nawilżenie skóry.
Zapach nie podoba mi sie natomiast konsystencja tak - jest dość gest ale krem szybko sie wchłania. Wystarczy odczekać 2-3 minuty po nałożeniu i w efekcie nie klei mi sie do ubrania.
jeśli stosuje sie tylko na biust to dość wydajne.
Nie wiem czy ponowie zakup - pewnie nie..
Nadal szukam kremu idealnego (do biustu)
A jeśli któraś z was dziewczyny już taki znalazła to bardzo proszę o wiadomość :) Będę niezmiernie wdzięczna :)

Strata kasy

Przekonuję się, żewydawanie pieniędzy na preparaty ujędrniające jest bezcelowe. Efektu brak. Zaznaczę, że jestem młoda i nie mam większych problemów z jędrnością skóry. Ten preparat nie ujędrnia i nie modeluje. Trochę nawilża i to wszystko.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 ale regularnie

Kosmetyczka roku 2017

SPA

Używam serum głównie do biustu i dekoltu. Jego małym minusem jest zbyt gęsta konsystencja, co sprawia, że rozsmarowywanie na udach lub pośladkach jest zbyt pracochłonne i mi się nie chce najzwyczajniej:) Natomiast do dekoltu jest rewelacyjne. Widać efekt napięcia i ujędrnienia skóry, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy.
Plusem jest również bardzo bogaty skład preperatu i niezbyt wygórowana cena. Poza tym lubię, że to jest SPA :) zdecydowanie lepiej to na mnie dizała, niż nazwa koszmarnej serii Bielendy Sexy Look!!!!
Szkoda jeszcze, że nie pachnie jakoś troche bardziej intensywnie.
Ale i tak wypróbuje krem i serum pod oczy z tej serii.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Działa!

Używałam serum tylko na biust, po tym jak zauważyłam na nim niewielkie rozstępy:-( A po używaniu tego serum przez kilka tygodni zauważyłam, że rozstępy stały się zdecydowanie mniej widoczne, a skóra widocznie lepiej napięta. Poprawa nastepuje do pewnego momentu - po jakimś czasie dalsze smarowanie nie daje już widocznych efektów, ale pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne:-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Czuc nawilzenie SPA

e. Krem jest gęsty faktycznie trzeba mocno potrzasac by spłynął na dół a potem trzeba rozciac opakowanie. Zapach ani zły ani dobry. Działanie- bezposrednio po uzyciu czuc ewidentnie efekt SPA- czuc ze nawilżenie wnika bardzo bardzo głeboko i czuc ze pobudza glebokie warstwy skóry. Ale ile to spa nawilzenie trwa: dosc krótko. Jezeli chodzi o efekt modelujacy: zuzylam serum w 3 dni aplkujac go czesto i w duzych porcjach na uda i pupe. Zalezalo mi na usunieciu waleczków pod posladkami- dodam byly one od braku jedrnosci, niewielkie i jestem szczupla. W ciagu tych 3 dni i dzieki grubym warstwom nastapilo ujedrnienie. Nie do konca tak jak bym chciala ale poprawa nastapila i to w 3 dni. Teraz testuje inne kremy ujedrniajace bo lubie zmiany. Ale do tego kosmetyku byc moze powroce. Moja pupa jest w coraz lepszej kondycji. Teraz stosuje IQ streve. Ogolnie SPA kuracja morska wspominam mile ze wzgledu na komfortowe i glebokie uczucie nawilzenia(choc mija) oraz efekt zbicia skóry- który byl dla mnie wazny. Kosmetyk mysle ze dziala- pewnie im dluzej tym lepiej no ja wszystko wypackalam w 3 dni:)

Używam tego produktu od:tylko 3 dni
Ilość zużytych opakowań:1 całe

nic specjalnego

Kupiłam na wyjazd - chciałam mieć jeden kosmetyk do pielęgnacji piersi i innych, newralgicznych części ciała, a nie targać parę opakowań. Serum to właściwie gęsty krem, a co za tym idzie - wydajność na kolana nie powala. Starczyło mi dokładnie na 14 dni - biust i pupa, raz też nogi. Opakowanie dość ładne, turkusowe, cena niska. Wydostawanie serum z tuby może nie byc proste, bo jest tak gęste, że pod koniec musiałam tubę rozciąć. Zapach - jak dla mnie dziwaczny, ale do wytrzymania. Rozsmarowuje się przyjemnie, bez mazania, niestety - dośc długo się wchłania ( a może brakowało mi cierpliwości...?). Nawilżenie takie sobie, znam lepsze, znam gorsze. Efektów ujędrniających - nie zaobserwowałam, ale moja skóra jest w niezłej kondycji, więc może cos tam było. Ogólnie - bez zachwytu, bez irytacji, może jeszcze kiedyś kupię.