SPA Morska Kuracja, Luksusowy żel wyszczuplający

SPA Morska Kuracja, Luksusowy żel wyszczuplający

Żel stworzony do aktywnej pielęgnacji miejsc dotkniętych cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową. Wspomaga redukcję tzw. pomarańczowej skórki, zapobiega powstawaniu nadmiernych rezerw tłuszczowych, wzmacnia i poprawia strukturę skóry. Usprawnia krążenie oraz przyspiesza tempo usuwania zbędnych produktów przemiany materii.
Składniki aktywne:
Złoto koloidalne - pobudza naturalne procesy zachodzące wewnątrz skóry, odbudowuje ją i regeneruje.
Algi morskie - bogate w składniki mineralne, nawilżają, wygładzają i uelastyczniają skórę, wspomagają redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej.
Kofeina - aktywizuje spalanie komórek tłuszczowych.
Efekt:
Redukcja obwodu ud do 3 cm. Zmniejszona widoczność rozstępów oraz efektu tzw. pomarańczowej skórki. Ujędrniona i nawilżona skóra.

Cena: ? zł / 150 ml

Wielkie NIC

Wstęp:
Kosmetyków wyszczuplających/antycellulitowych przetestowałam już dziesiątki.
Zazwyczaj opisuje je dokładniej poczynając od konsystencji, zapachu i aplikacji kończąc na efektach.

W przypadku tego kosmetyku który nie zrobił kompletnie nic w/w opisy są moim zdaniem bez sensu.

Otóż pomimo łatwej aplikacji, dobrego wchłaniania, etc. kosmetyk nie zrobił kompletnie nic.
Nawet nie było po jego zastosowaniu efektu nawet chwilowego napięcia skóry.
Jedyny plus to znośne nawilżenie skóry (nie tego efektu sie jednak spodziewałam).

Używam tego produktu od: używałam przez 4 tygodnie

ok, ale mam małe ale...

Kupiłam go na wyprzedaży w Tesco za 9,90 zł (wcześniejsza cena to 19,90). Jak dla mnie cena regularna trochę za wysoka, nie kupowałabym go na okrągło. Żel pachnie... klejem biurowym ?! Nie wyczuwam w nim wspomnianej rybiej nutki ;) Ma gęstą żelową konsystencję, ale dobrze się rozsmarowuje. Wchłania się w średnim tempie, a na ciele pozostawia lepką warstwę. Nie brudzi bielizny tak jak obiecał producent. Efekty owszem widać, skóra lepiej ujędrniona, gładka, bardziej napięta. I to mi się naprawdę podoba, ale szkoda, że jest taki niewydajny - kilka tygodni a opakowanie znika. Troszkę wysoka cena i brak wydajności zniechęca mnie i zasoby mojego portfela do zakupu ponownie tego żelu. Spróbować można!

Używam tego produktu od: około 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania

Śmierdziuch

Zacznę od tego, że żel śmierdzi. Jest mało wydajny, wchłania się dosyć dobrze ale mam wrażenie, że skóra mi się lepi przez jakiś czas po jego wsmarowaniu. U mnie nie zdziałał nic, nie ujędrnił, nie napiął skóry, nie nawilżył a w sumie tylko tego oczekiwałam, napewno nie wyszczuplenia ani zmniejszenia celulitu i rozstępów. Opakowanie wystarczyło na trzy tygodnie używania da razy dziennie.Używam tego produktu od: trzech tygodni

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

całkiem ok

Miałam z wymiany ok. 1/3 opakowania i muszę powiedzieć, że spełnił większość moich oczekiwań. Nie czułam w nim brzydkiego zapachu, a nawet muszę przyznać, że to, co czułam było przyjemne dla mojego nosa :) Błyskawicznie się wchłania, co jest i zaletą i wadą - zawsze poprawiam po tych żelach jeszcze czymś bardziej treściwym.
Nie powoduje efektu chłodzenia, co jest dla mnie ogromną zaletą.
Wygładził ciało i był przyjemny w stosowaniu - efektu wyszczuplającego nie oceniam, bo nie miałam całego opakowania.
Ma też wady: szybko go ubywa i szybko się kończy.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1/3

skuteczny i ...śmierdzący

Jeden z lepszych preparatów na cellulitis. Ładnie ujędrnia i napina skórę. Bardzo dobrze sie wchłania. Ma jednak minusy. Przede wszystkim jest mało wydajny. Jest go mało w opakowaniu i trzeba sporo nałozyć żeby był efekt. Skończył mi się w tempie błyskawicznym. No i jeśli ktoś lubi rybi zapach to polecam :-)...

ujdzie

Dziwny ten żel, niby napina skórę, gdy go rano posmaruję, ale po około 5-6 godzinach znów traci jędrność. Wieczorem jest to samo, też błyskawicznie napina ja, ale rano znów napięcie znika. Wchłania się średnio szybko, mało wydajny, konsystencja dziwna. Trochę drogi jak na takie marne efekty (21zł). Nie marzyłam nawet o zniknięciu tych 3 cm w obwodzie uda, czy zredukowaniu cellulitu, no ale mógłby przynajmniej lepszą tą siateczkę zrobić ze złota koloidalnego. Poza tym, ze jest niewydajny to mało go (150 ml). Zasługuje na 2** z plusem. Nie kupię go wiecej. Znam inne, lepsze w podobnych cenach.

ok

Używam go od ponad tygodnia, ale jakieś efekty już są. Stosuję go 1 raz dziennie (czasem 2) po masowaniu szorstką gąbką lub rękawicą sizalową, bo wtedy najlepiej działa. Chodziło mi głównie o zredukowanie rozstępów i jak na razie jestem zadowolona z rezultatów. Nie wiem czy faktycznie ma właściwości wyszczuplające, ale skóra jest po nim jędrna i gładziutka:). Dobrze się rozsmarowuje, szybko się wchłania (wmasowuję go aż do wchłonięcia), ale co do zapachu to faktycznie śmierdzi rybami. Poczekam jeszcze trochę i jeśli efekty będą jescze lepsze, to może nawet przeboleję jakoś ten zapach i kupię żel ponownie.

Zaskoczenie....

Używam od tygodnia, więc jeszcze trudno mi oceniać efekty, choć już mogę spróbować. Skóra na udach i pośladkach stała się gładka, jednolita, napięta, grudki powoli znikają (inna sprawa, że stosuję środek doustny Cellu-Vita i intensywnie się masuję drewnianymi wałeczkami do stóp ;-) więc to może wynik zmasowanego ataku).
Żel świetnie napina skórę. Jak dla mnie bardzo dobry. Stosuję systematycznie (o dziwo) wieczorami, choć producent zaleca także ranki; ja niestety z braku czasu nie zawsze mogę.
Póki co - oceniam go dość wysoko - zweryfikuję ocenę po zużyciu całego opakowania.
Co do aplikacji tutaj bez zachwytów. Żel jest dość gęsty i trzeba się trochę namachać, aby go wmasować, choć nie do końca się to udaje bo przeistacza się w ostatniej fazie w klej ;-(
Początkowo sechł mi 20 minut, z czasem skóra zaczęła go lepiej wchłaniać i teraz po 5 minutach mogę przejechać dłonią po udzie. Co do zapachu, to jest to średniaczek. Pachnie może i morsko, choć mnie się zdarzyło w podtekście tej morskości poczuć... rybkę ;-) Może to wynik reakcji z zapachem żelu pod prysznic, wolę tak myśleć. Na wszelki wypadek teraz nie skupiam się na zapachu. Najważniejsze, że działa. Zapłaciłam zań 21,00 zł w Rossmannie.
Polecam, choć nie ustaję w poszukiwaniach KW.