SPA Morska Kuracja, Luksusowa sól do kąpieli

SPA Morska Kuracja, Luksusowa sól do kąpieli

Mieszanka kryształków soli o świeżym, morskim zapachu, bogata w mikro- i makroelementy, zapewnia przyjemną i oczyszczającą kąpiel. Przyspiesza przemianę materii w komórkach, pobudza regenerację naskórka. Nie wysusza skóry, pozostawia na niej piękny zapach.

Godna polecenia

Oczekiwać od soli do kąpieli z takim składem efektu wyszczuplającego nie warto. Aczkolwiek ja byłam z tej soli bardzo zadowolona. Sól do kąpieli jest po to, by zrelaksować się w wannie, pooddychać kojącym aromatem, poleżeć i wyjść z wanny z miękką wygładzoną skórą. To wszystko ta sól daje, zapach piękny, delikatny niebieski kolor wody, bardzo sympatyczny. Wrażenia ogólne bardzo przyjemne. Na pewno jest to jedna z najlepszych soli do kąpieli, które kiedykolwiek miałam. POLECAM

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

dobra sól

Polecam jak najbardziej. Stosuję raz na jakiś czas, dla relaksu. Wspaniale pachnie, ładnie się rozpuszcza i działa. Po gorącej kąpieli z solą skóra jest miękka, delikatna, gładka, aksamitna.
Sól ma ładny morski zapach,woda staje się nie tylko pachnąca, ale również nabiera zielonego odcienia.
Sól nie powinna powodować podrażnień, ani uczuleń u osób z wrażliwą cerą.
Zapach jest rześki i odświeżający, dzięki czemu można wypocząć w wannie :)
Mały minus za cenę.

Używam tego produktu od: miesiąc niecały
Ilość zużytych opakowań: już skończone

Miły produkt

Pachnie morsko, nawilża ciało, wygładza, jest wydajna, nie lepi skóry i nie sprawia wrażenia ściągniecia jak to bywało z innymi solami, np. Soraya, wyszczuplenia nie zauważyłam , składowo mozna powiedziec że zawiera roślinne ekstrakty, jest tania ja kupilam za 7,20 PLN 500g soli. Myśle ze jest warta kupienia dla chwili relaksu w wannie, można poczuc się jak na plaży w tureckiej Rivierze.

Ilość zużytych opakowań: 2 butle

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

moja ulubiona

Niedawno znowu ją kupiłam. Dla mnie ma same zalety: prosty skład (który rozumiem!;), bez parabenów, fajny "zwykły" (nienachalny) zapach, nie wysusza skóry, nic w kąpieli (ani po) nie szczypie, bardzo rozsądna cena i całkiem przyzwoita wydajność. Kiedy zamknę oczy, łatwo mi sobie wyobrazić, że dryfuję w ciepłym słonym morzu, fajny relaks. Nie wiem, czy wyszczupla; tak czy inaczej jestem szczupła i bez niej. Niemniej polecam serdecznie :)

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 2.

zwykła sól

Fakt, że nie używałam tej soli zbyt regularnie, ale to dlatego, że nie zauważyłam w niej nic specjalnego.
Ani działania wyszczuplającego ani wyraźnego zapachu (a nawet takiego zabarwienia wody) (zresztą ten zapach z samego opakowania mnie akurat drażni, a samą sól kupiłam wyłącznie dla jej rzekomych właściwości) ani specjalnego działania. Ot, zwykła sól, taka przeciętna. Patrząc na daty ostatnich recenzji, być może coś się w tym produkcie zepsuło. A szkoda.
Jeśli w ogóle kupię tę sól ponownie, to wyłącznie by sprawdzić czy dłuższe, regularniejsze użycie daje lepsze efekty. I tylko jak będzie w promocji. :d

Ilość zużytych opakowań: z 2/3 jednego opakowania

Ten zapach mmmmmmmm

Zapach ma wprost obłędny, nie ukrywam że mnie podkusił do zakupu :D
piekny kolor wody, sól idealna do takiej relaksacji po cieżkim dniu;)
czy działa? nie skupiałam sie na efektach:D

Używam tego produktu od:miesiaca

POLECAM!

Cudowny zakup...
Wszystko cudowne: zapach( coś cytrusowego, w połączeniu z jakimś takim morskim zapachem i jakąś linonką w tle.... cudowny kolor wody ( turkusowa) i super skóra po wyjściu z wanny...
Co do wyszczuplających efektów zobaczymy po kilku użyciach.

Używam tego produktu od:4 kąpieli
Ilość zużytych opakowań:pół

niewypał

Właściwości(pielęgnacyjnych,wyszczuplający itd.) nie zarejstrowałam(co zresztą było do przewidzenia:D),podobnie jak zapachu owego specyfiku.Podczas gdy z (skądinąd ładnej) flaszki daję się wyczuć sympatyczną,morską woń,to w czasie kąpieli wyparowuje ona zupełnie.Podsumowując:ani nie pachnie,ani nie pielęgnuje czyli po prostu-niewypał.

Używam tego produktu od:rok temu

Boska świeżość

Przyznam, że do zakupu tejże soli przeciągnęły mnie 3 "magiczne" literki - SPA i turkusowy kolor soli. Tym razem oparcie decyzji o kupnie na tych jakże powierzchownych cechach produktu okazało się jak najbardziej ok.

Po pierwsze - sól przepięknie pachnie - dosłownie morska bryza, bardzo świeża. Zapach działa na mnie niezwykle relaksująco.

Po drugie - odświeża skórę, jakby lekko ją zmiękcza.

Po trzecie - nadaje wodzie błękitno-turkusowy odcień.

Ogólnie rzecz ujmując bardzo dobry produkt. Kąpiel z dodatkiem tej soli to czysta przyjemność.

piękny zapach...

Właściwie mogę się skupić na samych plusach bo minusów nie dostrzegam :) Mam akurat tą sól w nieco innym (takim smukłym) opakowaniu ale to chyba zawartośc jest najważniejsza .. bo już na początku zobaczyłam opakowanie wypełnione pięknymi, turkusowo-niebieskimi kryształkami soli, po otworzeniu, z pewnym dystansem zbliżylam nos do butelki a tu niespodzianka! przepiękny zapach, który tak naprawdę trudno do czegoś porównać ...taki morsko-rześki ale z domieszką jakby zieloności... Ogromnie mi się spodobał. Po wsypaniu do wanny oczywiście woda nabrała cudownego lazurowego koloru, a po kąpieli można naprawdę poczuć się fantastycznie:) To chyba zasługa tych wszystkich aromatów zawartych w soli :) a skóra jest lekko napięta i miła w dotyku.
Polecam jak najbardziej i na pewno będę wierną fanką tego kosmetyku i to nie tylko przez wiosenno-zimowe wieczory łazienkowe.
To taki mini-urlop na Karaibach za 10 zł :))))

pełen relaks :D

Sól ta ma baaaaardzo ładne opakowanie (w przeciwieństwie do innych tego typu produktów), ładniutki lazurowy kolor i zapach, przy którym można zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że leżymy w jakimś morzu, w lazurowej wodzie, przy pięknej piaszczystej plaży w cieniu palm..... MMM marzenia... Niestety tego luksusu doświadczają tylko moje stopy, gdyż nie jestem posiadaczką wanny :(