SPA Morska Kuracja, Luksusowe serum pod oczy

SPA Morska Kuracja, Luksusowe serum pod oczy

Nadzwyczajnie lekkie serum pod oczy o wyjątkowo jedwabistej konsystencji. Idealne do specjalnej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Wygładza naskórek, niweluje obrzęki i cienie pod oczami, delikatnie wyrównuje zmarszczki. Pobudza naturalne procesy odnowy komórek, wydobywając energię do skutecznej walki o zachowanie młodego wyglądu skóry.
Dzięki nadzwyczaj lekkiej formule perfekcyjnie się wchłania. Polecane po 25 roku życia.

Nie polecam

To serum jest luksusowe tylko z nazwy. Owszem - ma bardo mila konsystencje, taka satynowo-oliwkowa - ale na tym koniec. Okropnie sie walkuje, mam wrazenie, ze sie wcale nie wchlania, niczego ze skora wokol oczu nie dokonal (ale tez nie popsul). Wyglada na to, ze jest wydajny.
Mam dosc wrazliwa skore wokol oczu i czasami po ciezkim dniu jest podrazniona i sucha. Wtedy odczuwam pieczenie przy nakladaniu wiekszosci kremow - a tu niespodzianka - ten specyfik przynosi ulge.W takich dniach wyciagam go z szuflady, okurzam, nakladam spora warstwe i traktuje go jak masc na podraznienia. I za to daje mu gwiazdke.

Używam tego produktu od roku sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszwgo

gdzie ten luksus???

Właściwie tylko konsystencję mogę ocenić pozytywnie, jest cudownie aksamitna, jeszcze się z czymś tak miłym nie spotkałam jeżeli chodzi o kosmetyk.Jednak na tym kończą się plusy, bo serum nie ma żadnej z właściwości opisanych na opakowaniu. Dodatkowo wałkuje się gdy nakładam podkład i mizernie (jeżeli w ogóle) nawilża.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Pielegnujacy krem

Krem-zel o gesciejszej komnsystencji,ktora dobrze sie rozprowadza na skorze ,zauwazylam tylko wlasciwosci pielegnacyjne ,skora wygladzona ,bardzo wydajny ale spektularnego efektu nie widac.Byc moze krem ten bedzie odpowiedni dla mlodych dziewczyn przy pierwszych kurzych lapkach .Nie jest zly ale tez nie nawlza skory .

Używam tego produktu od:6mies

depilacja metody

nie polecam

Jedynym pozytywem jest niesamowicie przyjemna konsystencja, taka aksamitna. Poza tym ciężko sie wchłania, roluje się po nałożeniu podkładu, więc trzeba go nałożyć długo wczesniej. Nie likwiduje cieni ani drobnych zmarszczek, nawet pożądnie nie nawilża.

Używam tego produktu od:uzywałam miesiąc i już nie używam

Dobry

Lekka konsystencja i bardzo fajny satynowy efekt.Krem powoduje pieczenia.wyraznie wygladza .Mysle,ze ok ( natomiast nie mam az nazbyt duzego doswiadczenia w kremach pod oczy).

Używam tego produktu od: miesiaca

Dobry

Przyzwoity krem, podoba mi sie ze pozostawia satynowo-gladka skore. Dobrze sie wchlania i nie pozostawia tlustej powloczki. Ma konsystencje takiego olejkowego zelu. Dobrze sobie radzi z moimi pierwszymi zmarszczkami pod oczami. Nie wiem czy radzi sobie z workami i cieniami pod oczami bo ich zwyczajnie nie mam. Jestem z niego zadowolona, ale nie jest to moj KWC wiec bede szukac czegos lepszego.

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

mógłby być lepszy

Rzeczywiście nawilża, wygładził moje drobne zmarszczki, ale z cieniami pod oczami sobie wcale nie poradził a to mój największy problem. Korektor niezbędny.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze, wreszcie

Słabizna, niestety nie nawilża

Kupiłam jakiś czas temu zachęcona szumną nazwą serum i miłą odmianą od innych moich faworytów pod oczy. Niestety po zużyciu całej tubki wiem, że już więcej go nie kupię. Ma przyjemną satynową konsystencję, szybko się wchłania i rozprowadza bez problemowo, taka jakby oliwka na sucho. W pierwszych dniach uzywania byłam prawie zachwycona, jednak po pewnym czasie skóra pod oczami ewidentnie pod koniec dnia była sucha, chciała pić. Kosmetyk, jak dla mnie bardzo słabo nawilża, nie mam sińców i potrzebuję dobrego wsparcia w walce z czasem ;) i z brakiem nawilżenia. Ten kosmetyk nie sprawdził się niestety. Bardzo przeciętny.
Wydajny. Opakowanie dziwne, bo gdy jest juz mało produktu nijak samo stać nie chce, a jak leży to resztki nie spływają w dół, trzeba podtrzymywać, opierać o coś itd. ;)

Używam tego produktu od: kilku m-cy wymęczyłam na przemian z innymi.
Ilość zużytych opakowań: użyłam jedno

świetny

Pierwsze wrażenie - niesamowita konsystencja. Taki nietłusty żel. Wchłania się błyskawicznie, skóra jast gładziutka i w dotyku faktycznie taka...kaszmirowa.
Używam go od niedawna, ale mam wrażenie, że on rzeczywiście wygładza drobne zmarszczki. Wydaje się być również baaardzo wydajny - na jedno użycie wystarcza naprawdę niewielka kropelka. Narazie jestem bardzo zadowolona - jesli po dłuższym czasie coś się zmieni - dopiszę.

koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tylko 1 plus: przykemna konsystencja.... i to tyle. Bardzo wysusza skóre pod oczami i coś dziwnego wydarzyło się pod moimi oczami : pod wpływem kremu pogłębiły mi się zmarszczki !!!! :-( :-( :-(

kiepskie

No niestety, mnie nie przypadł do gustu. Nie zauważyłam po jego zastosowaniu żadnej poprawy, wręcz przciwnie troszkę szczypały mnie oczy. Bardzo słabo się wchłania (często się wałkuje). Zawiodłam się na tym produkcie.

korektor już zbędny

Kupiłam zachęcona opiniami i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Ba! zakochałam się w tym serum od pierwszego użycia :) Faktycznie ma świetną, niespotykaną konsystencję takiego jakby śliskiego, nieklejącego się nic a nic żelu. Błyskawicznie się wchłania i praktycznie w mgnieniu oka ;) wygładza skórę wokół oczu. Baardzo mi sie to podoba. Poza tym dobrze nawilża i odżywia skórę - wiem, co mówię, bo zwykle w okresie kaloryferowo-zimowym potrzebuję treściwszych smarowideł, a ten z pozoru lekki żelik mi w zupełności wystarcza. Jakby tego było mało muszę jeszcze dodać jedną ważną rzecz - to serum znacznie rozjaśnia cienie pod oczami! Niby nie miałam ich strasznie wielkich, ale i tak lepiej się czułam, jak stooswałam rozświetlający korektor, a teraz jest już zbędny :) Także jak najbardziej polecam to serum, bo i przyjemne i wydajne i niedrogie iii jeszcze do tego ładnie pachnie. Tak morsko własnie...