Care & Control, Silnie oczyszczająca antybakteryjna maseczka drożdżowa (stara wersja)

Maseczka głęboko oczyszcza twarz z zanieczyszczeń oraz reguluje pracę gruczołów łojowych, koi i łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Po jej zastosowaniu skóra jest delikatnie nawilżona i nabiera zdrowego koloru.

TAK TAK TAK

Jak narazie najlepsza maseczka oczyszczająca jaką kiedykolwiek miałam! Doskonale oczyszcza, wygładza skórę, ewentualną opuchliznę wokół wyprysków. Skóra jest odświeżona, czysta, nawilżona, zmatowiona, pory ściągnięte....
Cud, miód i orzeszki! Niczego więcej już mojej skórze nie potrzeba;)
Konsystencja b. fajna, zapach.. drożdzowy;p rzeczywiście ciężko się zmywa, ale to nic nie znaczy wobec zbawiennych rezultatów, jakie daje ta GENIALNA MASECZKA!

Używam tego produktu od: 1MIES.
Ilość zużytych opakowań: no tak przynajmniej ok.6...:)

bardzo dobra!

Ogólnie maseczka jest bardzo skuteczna i wydajna. Jedna saszetka starcza na 3-4 razy. Łatwo się rozprowadza i szybko działa. Skóra po tej maseczce jest wyjątkowo miękka i odświeżona.
Aktualnie nie mam już takich problemów z nieproszonymi gośćmi na mojej twarzy więc przestałam jej używać. Tak używałam jej raz na tydzień i efekt był po prostu zaskakujący.
Polecam!

Używam tego produktu od: od bardzo długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam

super

Oczyszcza i skóra po niej jest gładka i nie pojawiają się wypryski. Ogólnie nakładam ją raz w tygodniu. ciężko się zmywa ale to jedyny minus, stosuje ją mój 14 letni brat który miał poważne problemy z trądzikiem. Po stosowaniu tej maseczki MA ZALEDWIE KILKA PRYSZCZY!

polecam również żel do mycia twarzy i krem z tej samej serii :)Używam tego produktu od: 2 miesięcy

depilacja metody

KWC

Najlepsza maseczka jaką miałam a miałam ich dużo. Zawsze do niej wracam , aby się przekonać,że jest najlepsza. Twarz zmatowiona, pory oczyszczone, cera gładka. To prawda,że ciężko się zmywa, ale co z tego skoro działa?

Świetna!

Super jest! Od razu oczyszcza i wygładza. Może trochę ciężko się zmywa, ale chwilę dłużej spędzić czasu nad umywalką jest warte późniejszego efektu. Polecam!

ŚWIETNA !

Używam tej maseczki systematycznie od 2 lat, efekty są rewelacyjne. idealnie matowi twarz zaraz po zastosowaniu skóra staje sie gładsza i wszelkie zaczerwienienia znikaja jak ręką odjął. serdecznie polecam ten produkt !!

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

Naprawdę skuteczna

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków :) Odkąd stosuję tę maseczkę zauważyłam znaczną poprawę ;) Nie tylko daje cudowny efekt matowej skóry na wiele godzin, ale i zmniejsza widoczność porów (właśnie dlatego ją kupiłam). Dodatkowy plus może stanowić niska cena (kupiłam ją za 3.5zł) aż za 15 ml :) Jest wydajna i wystarcza mi na 2-3 użycia, a nakładam ją na twarz, szyję i dekolt :)
Minusy? Dobrze by było gdyby maseczkę można było dostać w tubce lub w dwóch oddzielnych saszetkach ;)

Używam tego produktu od :2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok. 8saszetek :)

Fajna

Kupilam, używałam.Fajna.Cera jest miękka po niej, nie błyszczy się.Na tradzi raczej nie wpływa.Może ciut usuwa wągry i pomaga w gojeniu się wyprysków.Raczej nie kupię drugi raz, choć kto wie.Trudno się ją zmywa.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Wporządku

Wydajna, w sumie zapach ma niedrażniący, łatwo ją zmyć, nie ma problemów, nie zatyka porów, matuje. Jak narazie nie znalazłam lepszej od niej ;) A! I co waznie nie ma efektu maski podczas jej noszenia, niektóre maseczki przykruszają się, utrudniają wymowę i tak dalej - tu tego problemu nie ma.
Polecam dla osób, które nie mają większych problemów ze skórą, jednak dla osob ze skórą tradzikową to zbędny wydatek :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo dobra.

Oczyszcza twarz, przez parę dni po użyciu nie muszę się martwić o wypryski. Wygładza. Starcza na 2-3 użycia - cena bardzo rozsądna. Po zmyciu twarz jest trochę tłusta, wystarczy przetrzeć tonikiem.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: około 4

Świetna maseczka.

Maseczka ma przyjemny zapach i łatwo się ją rozprowadza. Saszetka starcza na 2-3 użycia. Zaraz po użyciu widac efekty: wypryski są mniejsze! Przez najbliższe kilka dni nie muszę obawiac się niespodzianek poniewaz maseczka zabija wszystkie bakterie. Schowanie otwartej saszetki nie sprawia problemu - wystarczy oprzec ją o np: dezodorant w szafce. Po zabiegu twarz jest nadal tłusta. To resztki maseczki nie będące problemem. Wystarczy je zmyc tonikiem.

Ilość zużytych opakowań: ok 4

Takie nic

Maseczka ma nie przyjemną konsystencje i zapach. Poza tym trzeba ją mięć na twarzy aż 20 minut, potem trudzic się ze zmyciem co nie jest takie łatwe. Co do efektów to nie oczyszcza za to dosyć dobrze wygładza.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca