Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Soraya, Cera wymagająca, Antybakteryjny żel punktowy likwidujący zmiany trądzikowe do skóry trądzikowej i tłustej

Soraya, Cera wymagająca, Antybakteryjny żel punktowy likwidujący zmiany trądzikowe do skóry trądzikowej i tłustej

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Kategoria
Marka

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Żel wspomaga leczenie i pielęgnację skóry tłustej dotkniętej trądzikiem. Hamuje rozwój trądzika pospolitego, reguluje nadmierne wydzielanie sebum, zapobiegając zatykaniu się porów skóry i powstawaniu wyprysków. Zawiera kwas salicylowy, który działa antybakteryjnie i przyspiesza powierzchniowe złuszczanie naskórka. Receptura kremu została wzbogacona o mocznik, zmiękczający warstwę rogową naskórka i ułatwiający dotarcie substancji leczniczych do jego głębszych warstw. Alantoina koi i łagodzi podrażnienia wspomagając równocześnie proces gojenia się wykwitów i grudek. Kompleks hydroksykwasów stymuluje proces odnowy komórek i poprawia nawilżenie skóry.

Cena: ? zł / 50 ml

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Strata kasy...

Żel punktowy powinien pomagać nam w pozbyciu się pojedynczych krostek. Ale totalnie nie robi tego. Taki sam efekt przy i bez smarowania. Konsystencja do kitu, bardzo rzadka. I generalnie NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno jedyne

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

punktowy??

Nie wiem dlaczego Soraya twierdzi, że to jest żel punktowy. nie jest to żel, lecz lekka, rzadka emulsja. Pominąwszy juz nawet dużą tubę z dużym otworem (nietypowe dla punktowców) - konsystencja jest taka, że nawet 1-2 krople specyfiku starczają na posmarowanie całej twarzy (dodatkowo łatwo wylewa się z tubki znacznie więcej niz potrzebujemy). I ja tak go właśnie stosowałam- na całą strefę na noc.
Preparat nie wysusza (raczej nawilża), poprawia gojenie drobnych zmian i działa łagodnie antyseptycznie (olejek z drzewa herbacianego). Jest wydajny, niezbyt drogi, pachnie delikatnie olejkiem z drzewa herbacianego.
Myślę o nim jako o preparacie profilaktycznym. Nie sądzę (nie zauważyłam), żeby w jakikolwiek sposób przyspieszał znikanie pryszczy. Nie zauważyłam redukcji przetłuszczania.
ilość zużytych opakowań: 1op

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking